6
MIDI
  • Zozo76
    #6
    Azota mar eladtam a szintit is meg a gepet is a francba. Rajottem hogy jobban tudom hallgatni a zenet mint jatszani (utobbit gyakorlatilag sehogy). :)
  • krisztianp16
    #5
    Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, de kihalt ez a fórum XD
    Szerintem ilyen topikokat kikelene törölni:D 2év után...
  • Zozo76
    #4
    Mondjuk adjak a gepnek egy kis hutest egy szobaventilatorral?
  • Borg
    #3
    Vagy a chip.

    Szerintem csekkold az alaplapon, hogy milyen forró, mikor a hibák megjönnek...
  • Zozo76
    #2
    Senki?
  • Zozo76
    #1
    Sziasztok!

    Egy igen erdekes problemaval talaltam szemben magam. Szoval eddig egy ISA SB16 MIDI csatijat hasznaltam a szintihez, semmi problema nem volt vele. Viszont eldtam a gepemet, s amig nem veszek egy ujjat addig az ocsem gepet hasznalom. Viszont ezen integralt hang"kartya" van ami nem lenne baj, de a MIDI kimenet elegge rapszodikusan mukodik. Ugyanis kb fel oraig nincs semmi gond vele, nagyon szepen meghajtja a szintetizatoromat szepen szolnak a midifile-k viszont utana elkezd hulyeskedni: elosszor csak azt lehet eszrevenni hogy nemely hangszer nem ugy szol ahogy kene, pontosabban mas hangszer szolal meg az eredeti helyett, majd kimaradnak dobok, a vegen mar csak hebe-hoba szolal meg egy-egy hangszer egy kis idore. Ilyenkor ujrainditva a gepet is ugyanez a helyzet, viszont ha modjuk le van kapcsolva egy darabig akkor megint jo. Felmelegszik a hasznalattol a MIDI csatlakozo??? :)