9
Lassú a Windowsom, pedig régen jó volt
  • Muczy
    #9
    Tegyük hozzá, hogy a windows nevű op. rendszernek, se ramból, se prociból, se vinyóból nincs elég az egész világon.(mégis mindenki ezt használja)Ilyen az élet!(ez elég filozófikus volt, na mindegy)
    Ja, és reklámokat nem helyezünk el, rendben?!!!
  • K.András
    #8
    Ráadásul 64 megát maga a 98-is használ....
  • Pheel
    #5
    A vinyó is a gépe része :) Rímekben beszélek :)
    Szóval mégsem a Wirnyóz a lassú és akkor megintcsak igazam van, teccikérteni? :)
  • Csaba
    #4
    Nem hiszem, hogy a gépe lassú. Nekem pár éve csak 64 megám volt, és celeron 300-asom, de minden ment, mint a karikacsapás...Biztos, hogy a winyója nem kóser szerintem...
    Persze ma már muzeális darab egy ilyen gép, de szerintem ahhoz, hogy megnyiss mondjuk egy intézőt, vagy wincommandert, tökéletesen elég 64 mega ram, 128-ról nem is beszélve...
    Lehet, hogy defrag is elkélne, nem?
  • Evil
    #3
    hat nem kolbasz az hogy egyik igy erzi a masik amugy.Lehet troger vinyot vettel.
  • Pheel
    #2
    Nem a Windows lassú. A géped :))))
  • Huron
    #1
    Hi!

    Az lenne a kérdésem, hogy mitől van az, hogy a Windows 98 SE az egyik gépemen irtó lassan fut. Minden progi csiga, csigán nyit meg mindent. A lassulás csak windowson belül érezhető, de ott nagyon. A gép egy 500-as Cel 128 Mb SD Rammal, voodoo3 videokártya. Cseréltem benne egy einyót egy 1.3-asról egy 2.1-esre, amelyiken nincs bad sector. Nem lehet, hogy az a baj, hogy nem FAT32-esnek érzi a windows? Az fdiskben fat32 meghajtóként észlelte... A régi winyómmal jól ment. Ez egy újabb, és amióta ez van, azóta lassú a windows...