23
Honnan szerezhetek meg egy mobil telcsiszamot?
  • Pheel
    #23
    Ez persze nem igaz, mert újabban már kereshetők a nyilvánossá tett Vitamax és Dominó számok is...
  • Pheel
    #21
    De ha már úgyis piheg a drága, akkor már igazán nem nagy meló egy telefonszám request továbbítása a hangérzékelő egységébe :))))))) Teccikérteni?
  • Evil
    #20
    a no amikor talalkozunk ugy veszi a zokszigent hogy en ugy veszem hogy megkaptam a zovjektumra az engedelyt. :)
    Basszameg nem akarom elpoenkodni ,ha be akarom cserkeszni a csajt.
  • Pheel
    #19
    A falazás témája lesz a célravezető. Legalábbis úgy magyaráz taki Áááárpi :)
  • Evil
    #18
    lebontom a no korul a drautkoszorút es mindent meg fog kapni.
    Semmi tobbet nemtudok mondani.
  • Pheel
    #17
    Hááááááát. Ha a tanáccstól megkapta a zengedélyt a zojjektumra, akkor sem hiszem, hogy a türelem barátnőt terem. Sok minden terem, de a türelem az bizzzzztossss nem. Még a jó munkássembereknek sem.
  • Evil
    #16
    inkabb az utobbi ,de inkabb nem teszem.Mashonnan kozelitem meg a dolgokat.
    A turelem baratnot terem.
    ES MEGKAPTAM RA AZ ENGEDELYT.
  • Pheel
    #15
    Igen, nem, mitttudomén :))))))

    Azért leírhatnád a story-t okulás vagy épp röhögésképpen :)
  • Evil
    #14
    en inkabb a non lihegnek, de azt is szeretnem ha mellettem dorombolna az agyba.
    No egy szonak is szaz a vege.Akkor maskepp szerzem meg a szamat.
    A csattano az hogy a dolog sokkal komplikaltabb ennel ,szinte mar en is rohogok magamon ,hogy lehetek ilyen balfasz.
    Teccik erteni?
  • Pheel
    #13
    Lihegés a telefonba éjszakánként? Vagy kéretlen smsbomba? Hogy gondoltad? :))))
  • Evil
    #12
    jaja ,mindenki a sajat godrebe esik elobb vagy utobb.
  • Pheel
    #11
    Képmutató
  • Evil
    #10
    tudod mi a röhej?Pont ezt a tanacsot adtam az egyik topicba az egyik gyereknek.
    De most komolyan.
    Nincs mas modja hogy megtudjak egy szamot nev alapjan?
  • Evil
    #9
    Hat en inkabb becserkesznem ,mint maci a mezet.
  • Pheel
    #8
    Te figyelj már! Mi lenne, ha odamennél és elkérnéd tőle. Ha nem adja oda, akkor amúgy sem jössz be neki, ha meg igen, akkor megspóroltál pár kört :)
  • Pheel
    #7
    Általános :)
  • Evil
    #6
    hat meg szep hogy csaj van a dologban.
    Raktam volna a gumiszobaba?Ott aztan ellattak volna tanaccsal.
  • Pheel
    #5
    Azt nem értem ez miért HW fórumos kérdés. Valszeg inkább csaj lehet a dologban, mint számtechbolt :)
  • Pheel
    #4
    Akkor közös ismerőstől. Más módszer nincs, csak ha nagyon sok pénzed van :)
  • Evil
    #3
    nah ez az hogy az online telefonkonyvbol nem tudtam kicsikarni.Vagy csak benaztam.
    A tulajdonos meg egyeb okok miatt kizarva.Sajna.
  • Evil
    #2
    No lehet hulye kerdes de szeretnek egy mobil szamot megtudni.Nev ,cim ,mindent tudok csak a szamot nem.Probaltam az online telefonkonyveket(voda ,westel ,pannon) de semmi eredmeny. Otlet valakinek?
  • Pheel
    #1
    1: a tulajdonosától
    2: ha nem titkosított, akkor a szolgáltató tudakozójában