763
Medal of Honor széria legújabb tagja
  • grebber
    #202
    Én a 4 cd-s Moneyt szedem remélem azzal semmi gond nincsen.
  • Gabe18
    #203
    Alcohol 120-at letöröltem,de a Daemon Tools-nak maradni kell,mert akkor meg az a baja hogy nincs lemez.Hát vagy kiirom az egyest lemezre...Jaj..,már összekavarodtam.
  • Gabe18
    #204
    Kiirtam a az egyest lemezre,most rányomok hogy play,erre töltikézik a lemezről egy darabig,aztán nem történik semmi...
  • Gabe18
    #205
    Le kell szednem a Money-s egyest is,ugytünik.De hát áhhh...,francokat ér ez már 5 lemezt.
  • grebber
    #206
    Az tény hogy sok idő 5 cd-t letölteni de kiirni csak elég egy max 130FT-os DVD.
  • Caponee
    #207
    Megszívtam én is ezzel a clone cd-s cuccal.Feltudnátok rakni valahova a cracket? Ne keljen már letöltenem mégegy cd-t :)
  • Gabe18
    #208
    Persze,nem is azzal van a gond,hanem hogy tegnap délután óta csak ez töltődik lefelé,aztán még mindig semmi.De hát mostmár leszedem még a Money egyest is,ha már edig eljutottam...
  • Gabe18
    #209
    Ez nem is rossz gondolat,Talán elég lenne csak azt cserélni?
  • Caponee
    #210
    Szerintem elég lenne csak a crack exe.
  • grebber
    #211
    Hát crack exe nem hiszem hogy létezik max mini image vagy tévedek?
  • Drend
    #212
    Vki játszott már a full verzióval? Milyenek a hangok? Még mindig lufikat szúrnak ki fegyverzaj címén?
  • Gabe18
    #213
    Nforce nfo szerint az egyes cd-n lévő crack-et kell az eredeti exe-vel kicserélni,ugyhogy crack-es.Már amennyire szerény angol tudásomból megállapitottam.
  • dardevil
    #214
    Én a MONEY verziót szedtem , elsőre müxik minden !
    Daemonnal bemuntoltam - safedick on - és semmi gáz !
    Sztem aki leszedi nem bánja meg, mondjuk én a II. v.háborús játékokat szeretem, de nekem jobban bejön mint a Vietcong.
  • fitutufi
    #215
    gabe te mit szedtél vazzeg :D
    mindenhol money-s változat van !
    akkor az megy ? próbálta valaki ?
  • dardevil
    #216
    20 percet játszottam, de sztem jók a hangok, maga a játék zenéje hangulata pedig még jobb - sztem !
  • fitutufi
    #217
    én nekem a kedvenc gém fajtám az ilyen világháborus FPS ami lehet bármelyk világháború , ezek a fő kedvenceim ! (pl moh , cod)
  • Damned One
    #218
    HY!
    VAn egy ki grafikai hiba a prógiban, de nem bírom megcsinálni, bizonyos szögekből minden textúra fehér lesz.... a fü... a házak....
    Nem tud valaki segíteni, a legújjabb detonator van fenn, a directxet a progti rakta fel.... már próbáltam azt is hogy mindent leveszek róla de nem válltozik...
  • grebber
    #219
    LOL sorry elnéztem azt hittem Xpadban vagyok :(
  • dardevil
    #220
    Én speciel a II. vháborús játékokat szeretem: COD, COD-UO, MOHAA + a kiegészíték! Eddig még un. vietnámos FPS-sel nem igazán játszottam. A Vietcong-ot elkezdtem, de - bocsátnat aki imádja - nekem nem jött be. Ezt most viszont végigviszem !
    Pangás van 1 kicsit a jó FPS-ek terén, ez most nagyon jó lesz !!!
  • fitutufi
    #221
    jah mindenki most készülhet a bebaszó mohpa-ra
    mindenki gyakorolhat addig mig ki nem jön (nov-ba) !
    cod uo-t kár h olyan könnyű volt mert én 2 nap alatt végigtoltam regularon , egy hétvége alatt , de teccett.
    Vietconggal eljutottam egy darabig , de nem kínlódtam vele letöröltem meg nem is teccett annyira , asszem anno azért nyomtam vele mert nem volt semmi jó más game.

    dardevil ! raknál be sreenshotokat ? a te képeidet ! please !
  • fitutufi
    #222
    de én nemrég kezdtem el letölteni a men of valort a jó verziót 1. cd lennt van talán este felé má tolhatom ha minden jól alakul...csak győzzem kivárni :)
  • Gabe18
    #223
    Hát a vietnámi háború,az tudtommal nem világháború,de mindegy.
    Mint lentebb irtam,egyes cd-nek clone cd-s verziót szedtem,de nem megy vele.Ahonnan szedtem nem csak money-s változat volt,mint látható.
  • Gabe18
    #224
    CoDUO-t vidd végig veteránon,talán nem lesznek gondjaid a "könnyűséggel",meg kicsit továb is fog tartani.
  • fitutufi
    #225
  • [OP]Freedom
    #226
    hellosztok

    Nekem is az a gonndom mint damned one-nak
    Bizonyos szemszögből a textura fű,fák fehér árnyalatot kapnak!
    A demonál nem volt ilyen gond!
    Szerintem a közeljövöben egy patch lát napvilágot!
    Ja és nvida kártyám van ha esetleg atisoknál is előfordul akkor bugos a játék!
  • dardevil
    #227
    Nekem ATI kártyám van, de még nem tapasztaltam ilyet.
    4. pályánál járok.
  • grebber
    #228
    Hangulata milyen??
  • fitutufi
    #229
    igazi háborus hangulatot kelt ? mint a cod uo -ba ?
  • dardevil
    #230
    Én elfogult vok, nekem a COD a játékok játéka, de a
    Men of Valor-t nem szabad kihagyni.
    A Vietcong, Shellshok : 'Nam 67 , Line of Sign: Vietnam játékokat simán leveri !!!

    Csak egyszerűen... "igazi háborús hangulatot kelt"
    Az elemzést másnak hagyom.
  • grebber
    #231
    Line of Sign: Vietnam = Deadly Dozen 2 = KUMA WAR ezeket nem nehét odaverni.
  • dardevil
    #232
    Men of Valor: The Vietnam War - ha most vagy itt először, akkor - katt IDE !!!
  • dardevil
    #233
    ez a felsorolt játékokat együtesen veri
  • dardevil
    #234
    - a növényzet, a karakterek nagyon jól kidolgozottak
    - a robbanások, tüzek élethűek
    - a játék zenéje néhol megható - mintha filmet néznénk
    - ugrás gomb nincs
    - a holtesteket át lehet vizsgálni
    - célszerű, figyelmesen haladni, van 1 pár csapda
    sztem
    Összevan gyúrva COD+MOHAA

  • fitutufi
    #235
    király[#eljen
    mohpa-nál nem lesz jobb :DD
  • fitutufi
    #236
    saját screenshotokat PLSSSSSS !!!!!
  • ibrik
    #237
    Tessék, itt egy saját screenshot

  • fitutufi
    #238
    van hozzzá magyarosításod ? honnét ?
    gémközbeni kell :P
  • Gabe18
    #239
    Na a tréninget átvittem,onnan két kép:





    Hát ezek sokat nem mutatnak ugyan,de a viz az pl. egész jó szerintem.A menü zenéje nekem nagyon bejön,meg ami a játék alatt megy azok sem roszak.A grafika szép,nekem 1024-ben nagyjából közepes beállitásokkal különösebb gond nélkül ment /nem tudom mi lesz ha megjelenik pár ellenség is,azért bizakodom.../
    A fegyverhangok semmit sem változtak a multi demó óta.
    A robbanás effekt borzalmas,kézigránátnál,és a tüzérség vagy légierő vagy minek a bombázása alkalmával is.
    Mindenesetre bele kell mélyednem jobban,mert ha tényleg visszaadja a háborús hangulatot /mint lentebb irták/ akkor a hibái szerintem bőven elnézhetőek lesznek.
  • Gabe18
    #240
    "- a robbanások, tüzek élethűek"

    Hát a robbanásokat én szörnyűnek látom.
  • grebber
    #241
    Én csak holnap tom kiprobálni de már nagyon várom azt a pillanatot.