54
HELP! Word!
  • Chender
    #54
    Sziasztok!

    Az előzőhöz hasonló kérdés:

    Fejlécnek kellene beállítani, hogy csak az első oldalon látszódjon, a többin pedig nem! Ha csak két oldalas a doksi, akkor meg tudom oldani a páros és páratlan fejlécváltással, de több oldal esetén nem tudom, hogy van-e megoldás. A Word csak az első vagy az összes oldalon kikapcsolja azt! :(
  • Gascan #53
    Sziasztok! Valaki nem tudja esetleg, hogy 2007 vagy 2003 MS Wordbe hogy lehet beállitani, hogy az oldalszámozást csak mondjuk a 4. oldalról kezdje, és ott kezdődjön az 1. oldal? Úgy kell elmentem egy dokumentumot PDF-be, hogy beleteszem a boritó oldalát meg egy két dolgot amit nem szeretnék számozni.
  • RelakSfromhome
    #52
    Van pl három szakaszom egy word fájlban.
    Kitalálom én, a megrendelő, mittu-domain, hogy a középső szakasz nem kell, DE az ELSŐ szakasz formázását vegye át.
    Könnyű-gyors megoldás van rá, vagy formátumokat kell másolgatni?
    Egyszerű DEL a szakasztörésen nem pálya, mert a második szakasz beállításai lesznek a mérvadóak, nem az első.
  • Basic
    #51
    Sziasztok! Ha vlki otthon van valamennyire a makrókészítésben, az segíthetne nekem. A munkám gyorsítására szeretnék írni makrókat wordben. Már elég sokat segített rajtam a sima makrófelvétel, majd lejátszás is, viszont ennek az egyszerű módszernek is vannak korlátjai.
    Pl. most olyasmire lenne szükségem, hogy az egész dokumentumban megkeresse a kettőspontokat, és kettő karakterrel a kettőspont előtt és után félkövérré formázza a szöveget. Ha ebben tudna vki nekem segíteni, akkor sztem már valamiféle úton el tudnék indulni a többi ötletemmel is.
  • C7
    #50
    hali! ha van egy kép, és rajta egy táblázat, hogy szedjem ki a képek, hogy a táblázat maradjon?
  • rvn
    #49
    Üdv...a powerpointos ppt filet vagy az abban lévö szöveget át tom valahogy rakni worldbe?
  • Balo
    #48
    Hello!
    Ha esetleg tudja valaki a megoldást a következő kérdésre, azt megköszönném:
    "Cserélje le a szövegben található sortörés jeleket bekezdésjelre, majd törölje a felesleges szóközöket és az üres bekezdésjeleket a teljes dokumentumból!"
    Köszi előre is!
  • pici
    #47
    HEllo. NEm mentette a gép a dolumentumot aztán amikor újraindítottam (mert lassú volt) felkínálta a lehetőséget, hogy a 19:14-es mentésemet helyreállíthatom, de miért is tettem volna... áááá
    Szóval azóta van egy *.tmp dokumentumom és felkínálja a 11 órai mentett változatot...
    HOgyan tudom ezt a tmp-s dolgot, vagyis a 19:14-es mentett változatot előhozni?
    Elég sürgős lenne, lassan le kell adnom a dolit... ááááá
    És igaz, hog csak 3-4 oldalról van szó de egy egész délutános munkáról..... Köszi!!!!!
  • mod
    #46
    Hy allz.

    Ezt a felugró ablakot miért látom minden egyes alkalommal, ahogy megnyitom a Word-ot (Microsoft Office Word 2003)?

    Hogyan tudnám megelőzni, hogy többet ne jelenjen meg?

    Htx a segítséget. :-O

  • Zealot
    #45
    Sziasztok.
    Nekem is kellene egy kis segítség. Űrlapot kellene csinálnom wordben. Olyat amiben van pl. olyan hogy Vezetéknév: xyz
    A "vezetéknév"-nek olyannak kell lenni, hogy ne lehessen kitörülni, és utánna pedig valami mezőt kellene beszúrni, amire ha rákattintok eltűnik a benne levő szöveg és beírhatom a nevet. Ja, és be lehessen állítani a maximális hosszát.
    Továbbá kellene egy olyan is, hogy egymás mellett van 2 négyzet és be lehessen ikszelni, de csak az egyiket. (férfi/nő)
    Nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni.
    Köszi
  • Tomicsek
    #44
    Minden oké.
  • julietted
    #43
    Megvan :)) nagyon köszike és tényleg sorry (megnyugvásul azért ennyire szőke nem vagyok)
  • julietted
    #42
    Ott meg keresés, törlés, átnevezés, hozzáadás a kedvencekhez stb. (bocs és köszi a türelmed)
  • Tomicsek
    #41
    Ó nem a Wordben hanem egy megnyitott mappápan. Megnyitsz egy mappát(pld.képek)és ott kell csinálni ezt. A wordot zárd be.
  • julietted
    #40
    Sorry de nekem az eszközökben semmi ilyen nincs. Ilyen van: dokumentumvédelem, nyelvi ellenőrzés stb.
  • Tomicsek
    #39
    Na akkor, megnyitod pld. a képek mappát. Ott beállítod(a linkelt képen mutatja melyik gombbal), hogy lista vagy részletek amit akarsz. Utána eszközök menü(a sugó előtti)mappabeállításai-nézet-minden mappára érvényes gomb.
  • julietted
    #38
    igen, addig meg is van, csak az nem tiszta, hogy utána mi van (sorry)
  • Tomicsek
    #37
    Az ÍGY re rákattintottál?
  • julietted
    #36
    Köszi, hogy válaszoltál, de ez nekem nem jön össze, (bevallom, lányból vagyok)ezt sehol nem találom "mappa beállításai".
  • Tomicsek
    #35
    Így Eszközök-mappa beállításai pld.részletek- minden mappára érvényes
  • julietted
    #34
    Hi !

    A problémám a következő: a wordben amikor képet akarok beszúrni, akkor mindig miniatűr nézetben jelennek meg a mappák a megnyitásnál. Esetleg, ha valaki tudná, hogy hogyan kell beállítani, hogy mindig lista nézetben lássam, az kérem ossza meg velem. Köszi
    Nem egy egetverő probléma, de idegesít mert nagyon gyakran használom és így átláthatatlan.
  • atlagember
    #33
    A helyzet az, hogy egyes dokumentumoknál a vonalzón lévő háromszögeket húzva negyedcentinként tudok beállítani értéket, másoknál pedig 0,32 mm-enként. Sajnos ez utóbbi az üres dokumentumnál az alapértelmezés, ami nem igazán jó a mi metrikus mértékrendszerünkhöz. Sajnos nem találom sehol a beállítási lehetőséget, úgyhogy legyen szíves valaki elárulni, hogy hol van ez a funkció!
  • Dj Faustus #32
    Ne tegyél elé space+"-"-t. hanem jelöld ki a párbeszédet, majd Formázás/Felsorolás és számozás, válaszd ki az elsőt a Felsorolás-ok közűl, Testreszabás gomb, és a Listajel-né a Karaktert állítsd át "-"-re.
  • kopo
    #31
    Sziasztok. Szerewtnék párbeszédet írni Word-ben, és nem szeretnék minden egyes mondat elött space+"-" írni. Úgy tudom h a Word ezt automatikusan felismeri és folytatja a beszurást, aza a space+"-" karakteerek ír5ását. Nekem sehogy se akar ez összejönni. Hogyan kkell ezt?
  • Dichter
    #30
    well, no problem :)
  • kiskex
    #29
    Ember millió+1 köszönet! Realy gyorsan kellett nekem egy ilyen infó! A fönök meg akart ölni..hehh..:D
    Szal thx.
    byeeeezz
  • datango
    #28
    képletszerkeztő nincs office 2000 res word ben ???
  • Dichter
    #27
    Sablonként kell menteni
  • hmhm
    #26
    és üres dokumentumba hogy lesz benne ?
  • Dichter
    #25
    Közben összeszerencsétlenkedtem. Élőfej+élőláb, ha valaki másnak is kellene.
  • Dichter
    #24
    Topik UP!!

    Valami wordguru segítsen plz. Kellene csinálnom egy olyan akármikor megnyitható üres dokumentumot, amiben alapból benne van egy fejléc, és egy lábléc. Ezek képek lennének. Hogyan kezdjek neki? Word 2002, asszem Office XP-ről lett telepítve.

    Előre is köszönöm!
  • misiman
    #23
    csumi

    én azt szeretném megkérdezni, hogy EXCELben alul a MUNKALAP füleket lehet-e jelszavas védelemmel ellátni??

    Nagyon fontos lenne!

    [email protected]
  • nemcsakfeel
    #22
    van ilyen hogy automatikus javítás - na és ezt a pipát kiveszed.
  • savanya
    #21
    Hogyan lehet kikapcsolni a Wordben, hogy ne javítsa ki automatikusan a mondat elejére beütött kis betűt nagyra?
  • fm
    #20
    thx,végül megleltem..
  • Roll
    #19
    Beszúrás\Objektumok\Egyenletszerkesztő v. beíró nem emlékszem pontosan a nevére.
    De csak akkor ha fel van telepítve ez a része a wordnek!!
  • fm
    #18
    tehét értelmesebben egy példa:

    | a - a~ |
    ---------- < ß(E)
    |a| =

    vagy ilyesmi. ezt kéne egy sorban megvalósítani..
  • fm
    #17
    hell..

    hogy lehet matematikai képleteket,gyökös kifejezéseket,abszolút értékeket beszúrni a word-be?

    pl.: a minusz a(felülvonás) abszolutértékben törve a abszolutért. az kisebb egyenlő,mint az epszilontól függő delta...

    segítsen vki..(vmi olyasmit hallottam,hogy objektum beszúr és ott microsoft vmi...de nem megy) thx!
  • Kvarc
    #16
    Ez aztán az intelligens megnyilvánulás! Talán tudsz a problémára megoldást? Akkor írd le szépen kérlek és csak utána nyílváníts véleményt!
  • BontottCsirke
    #15



    NOOOOORMÁLIS?!