29
Thermaltake
  • virs lee
    #29
    Thermaltake Muse OTB2.5 N0002US házat hol lehet kapni Magyarországon?



  • Maximus4
    #28
    Egy kis segítség kellene.Szeretnék vanni egy Thermaltake A2309 HDD keretet



    Három boltot találtam Pesten de sehol sincs(BL,Focus és Red Tower).Nem tud valaki valahol egy boltot ahol ilyet lehet kapni?Ja és,hogy bele megy-e Damier V5000-es házba?
  • Tom911
    #27
    Szerintetek jó ez a hűtő Thermaltake Fanless 103 (CL-P0019)? Ez egy passzív hűtő és csak egy rendszerventi kell elvileg.
  • AMDFan2
    #26
    Köszi hogy válaszoltál!Meg ugye nem is olyan drága 6990-ért.
  • gurubefree
    #25
    Nekem egy 3200+ van abbol is a 400fsb-s és nekem egy Thermal Take Silent Boost 3400+ hűtő volt rajta / 2400 ment a proci /.
    Neked ez a tipus szerintem megfelelne.
  • AMDFan2
    #24
    Nem Celeronról van szó!Hanem AMD-ról!Méghozzá egy 2500+-osról.És szeretném húzni 2GHZ-ig
  • Robin Hood
    #23
    Celeronra elég ha nem tuningolod.
  • AMDFan2
    #22
    Sziasztok.Lenne egy olyan kérdésem hogy mi a véleményetek a Thermal Take Silent Tower CPU hűtőről?
  • DanyyX
    #21
    Azt hogy leadja-e normálisan a fordulatszám jelet, meg lehet mérni vmilyen műszerrel, vagy inkább haggyam a rákba, vigyem vissza a boltba?
  • Borg
    #20
    Lehet, hogy hibás a TT cucc, és nem jelzi vissza rendesne a fordulatszámot. Ezért ha az alaplapra kötöd, az alaplap lekapcsol, mert nem érzékel fordulatszámot.
    Vagy: 2 perc elteltével a hőszabályozás (ha ilyen a hűtő) annyira leveszi a fordulatszámát a ventinek, hogy az már az alaplapod által mérhető tartomány alá esik. Ekkor ugyancsak lekapcsolja a gépet.
  • DanyyX
    #19
    Hi

    Wettem egy thermaltake volcano11 nevű procihűtőt AtlonXP 2800+ procira. Felraktam, bekapcsolom a gépet, két másodpercig felpörög, aztán lekapcsol. Proci jól van benn, nem lett lesarkazva, RAM-is jól van, Tápom 350W-os Codegen, két winyóm van meg két házhűtő venti, szal semmi extra fogyasztó. Nemtudom mi lehet a baja, mert ha a ventire külön ráteszek tápfeszt akkor megy rendesen. Az egészbe az az érdekes, ha visszateszem a fridge-rockot akkkor minden megy normálisan.
    A thermaltake hűtő meg mégiscsak jobb, mert full réz + fordulatszám szabályzó + 7000ft-ba került. Ha vki olvassa még ezt a fórumot, az plz segitsen.
  • btibi
    #17
    http://web.axelero.hu/compadsl/c2000/index.html
    Az árlistában vannak Xaeser III árak
  • t. Füly
    #16
    Az lenne a kérésem hogy mondjatok egy boltot ahol lehet kapni thermaltake-s házakat(jo lenne a bolt webcime hogy megkukancsam az árlistát) kössszi
  • mozesapo
    #15
    Viszont én nagyker áron vettem náluk mindent. Most megnéztem a XaserIII-at az alu házat 420 táppal, kb 9000Ft a különbség a nagyker és kisker ár között nettóban.
  • BaziJoe
    #14
    Lenne nekem is egy kérdésem.
    Vettem egy Volcano 9-est és automatán nem szabályozza a ventilátort.
    Miért?????
  • Spenser
    #13
    Szasztok én is vettem egy
    Thermaltake Vulcano 9 -es proci hűtőt hát nem semmi.
    Nagyon jÓ!!!
    1700+ ámdémet 2000 fordulaton! 39-40 fokon tatrja(zárt ház)...
  • shabba
    #11
    Mozesapo:
    Wentiltechnnél 6.-án felraktak egy kisker árlistát is, van benne pár jó dolog. Pl. van benne Xaser III a fekete ami nekem tetszik 37, meg van 47-ért gondolom Thermaltake 420-as táppal lévő verzió is. Kérdés mennyire jó a Thermaltake saját tápja, nemrég belebotlottam egy tesztbe és nem dicsőítették túlzottam, ott inkább az Antec és az Enermax tápok virítottak. Sajna Chieftec nem volt abban az összehasonlításban. Korábban írtad neked 9.4-ért sikerült Chiefteket vinni itt, sajna azóta már 13.5-ért árulják. Szóval melyik táp lenne a jobb választás? Nem ártana ha jó csendes lenne.
  • Mathias
    #8
    Majd számolj be!
  • btibi
    #7
    Kösz mindenkinek, végül találtam egy céget, meglátjuk milyenek lesznek az árai.
    www.component.hu
  • mozesapo
    #6
    www.wentiltech.hu
    Mondjuk nagyker, de szerintem ez nem akadály.
    A XaserIII-as házuk, az alu pl. márciustól lesz kb 35e nettóért.
    Én is náluk vettem a XaserII-6000-es házam 360-as Chieftec táppal 40e nettóért.
  • ubi
    #5
    azt hiszem, mostantól ilyen cuccokra gyűjtök!!!2.4 P4, Ati Radeon9700Pro már megvan!!!
  • Cvd
    #4
    A www.overclock.hu-n lehet venni Ttake cuccokat mindenfajta kategóriából (ház, hűtés stb.), csak vigyázni kell velük, sok mindent nagyon drágán adnak. Érdemes onnan kinézni a cuccot, aztán keresni olcsóbb helyen, hátha van.
  • Borg
    #3
    Nemrég vettem TT smart case fan II 8centis ventit, korrekt.
    Van poti, hőfokszbályzó stb.
    Csak éppen kib. hangos... szal inkább el fogom adni..
  • btibi
    #1
    Termaltake cuccokról mi a véleményetek, miért nincs elterjedve nálunk? lehet-e kapni magyarországon?
    A hivatalos oldalukon nagyon klassz dolgok vannak.