49
Sms bomber
  • frc0032 #49
    Hello!!
    NEKEM nagyon nagyon klellene 1 sms bomber!
    aki tud lécci külgyön!: [email protected]

    üdv:
    FRC#0032
  • paynes
    #48
    má volt barátnőmet beszopattam vele.. másodpercenként 1 sms...
  • paynes
    #47
    wehehe találtam egyet
  • hen-tes
    #46
    rohattak!
  • szando
    #45
    na ezt mér hoztad föl? :))
  • steweee
    #44
    http://netsandwich.freeweb.hu/
    na ezen van egy pár link, de egy sem jó. a külföldi szerverről le van tiltva a magyar hálózat.
  • steweee
    #43
    lécci-lécci, mi lehet ettől jobb?????
  • hen-tes
    #42
    meg ha találsz egy ingyen sms küldőt :D
  • hen-tes
    #41
    hmm
    ilyen van ? :D
  • CoolStuff
    #40
    Csak, ha tudsz programot írni!
  • [HUN]PAStheLoD
    #39
    hehe... sok SMS :) de amúgy legegyszerűbb valami ingyen sms helyet keresni.. és írni hozzá egy programot...
  • CSOCSO
    #38
    eress rá a a google-n...amugy sokkal jobb dolgok is vannak sms bombnál de nem akarom senki kárát..nem mondom el mit tegyét.. bár semmi ész nem kell hogy kitaláld mi szarabb pár sms-nél...
  • CSOCSO
    #35
    azhem ez már rég nem müxik..régen cisnáltuk csörgött a telefon 1-2szer és ha felvetted visszhagzott minden a teloban..de ezt már rég nem lehet
  • Punker
    #34
    Van egy sokkal aljasabb megoldás, felhívni az adott szolgáltatót és kérni a lefedetségi térkép leküldését faxon, de mivel a teltöbb ember mobiljához nincs fax kapcsolva az folyton csörög mivel a rendszer addig küldi az anyagot míg át nem megy vagy a kérést vissza nem vonják. :)
  • Gladiator
    #32
    vki help!
  • Gladiator
    #31
    na, nekem nem működik a netsandwicses dolog. csak megnyílik egy új ablak, amiben angol üzenetek jönnek ki fel, de mindegyik sornak csak az első betűi olvashatók. what is teh problem?
  • Factor_007
    #30
    KIRÁLY
    már csak ki kell találnom kinek küldjem el
  • Road Lee
    #29
    Van,aki könnyen kapja meg azt, akit szeret, van, aki sír és szenved. Van, aki könnyek nélkül tud feledni, s van, aki meghal, mert igazán tud szeretni.

    Azt akarom,hogy enyém légy mint Róbert Gidáé Micimackó,de Te ne félj semmitől mint Malacka,mert én vigyázok Rád mint a bátor Tigris

    Oly szenvedélyesen szeretlek, hogy szerelmem nagy részét elrejtem nehogy rá nehezedje súlya!

    Megszeretni valakit egy perc is elég, de elfeledni egy élet is kevés.

    Az öngyilkosság egyetlen elfogadható módja,ha halálra szeretkezed magad.

    Kívánlak és kellesz nekem. Ágyba akarlak húzni és ledönteni, megizzasztani, hatalmamba keríteni, hogy remegjen és égjen a tested. Üdv:Influenza sylvi

    Szeretnél velem lenni? (*) jelöld be: ( ) igen ( )nem ( ) csak sex ( ) igen ( ) nem (*) csak sex. OK, akkor 10 perc múlva nálad vagyok!!! - hzet

    Bársonyos reggel köszöntsön téged, de gyönyörű álmod ne érjen véget. A nap simogasson, mint ha ott lennék nálad, mintha én simogatnám gyengéden a vállad.

    Kivánok neked 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 ora szerelmet, 525600 boldog percet s 31536000 másodperc szexet! By sziszxy

    Addig vagy boldog, amíg van aki szeret, aki a bajban megfogja kezed és, hogy milyen fontos is volt neked, csak akkor tudod, ha nincs már veled! (M)

    Cukor ment a szemembe? Vagy télleg ilyen édesen nézel ki?:)

    Kell mégegyszer, hogy atölelj egy éjjel, ami nem múlik el. Álmodj velem és csókolj engem, kell még egyszer, hogy úgy szeress mint régen!

    Üres az ágy, és nem jön az álom,nem szól a zene, hiába várom. Üvölt a csend és hallgat az élet, rámtör az érzés:SZERETLEK TÉGED!

    Leszáll az est sjön egy manó. Apró pici álmot hozó. Pici zsákja vállát nyomja, aludni fogsz ő már tudja. Bebujik melléd az ágyba s füledbe súgja jó éjt Te cica!

    Amikor boldog vagyok igazán, és ott mosolyogsz előttem, ne szólalj meg, ne sírj, borulj vállamra és ölelj erősen. by BomBasTik

    Ezúton is értesítjük, hogy fizetésemelése, abban az esetben lesz esedékes, ha IQja kétjegyűvé növekszik. (Szm0re)

    Ha kinézel az ablakon, s felnézel az égre, rád ragyog majd sokezer csillag fénye, köztük én is ott leszek, s nézek le rád, onnan kívánok neked jó éjszakát! Edi

    Üres az ágy,és nem jön az álom,nem szól a zene,hiába várom.Üvölt a csend és hallgat az élet,rámtör egy érzés: SZERETLEK TÉGED! by:Vica

    Az ön egyenlege 100 Ft.Kérjük töltse fel egyenlegét a 177-es számon.Köszönjük!

    Nézem az anyósom, hogy várja a tavaszt, s a távcső alatt lassan meghúzom a ravaszt.

    Szeretnék csipa lenni, szemedben életre kelni. Végigfosok az arcodon és megállok a pin...-on

    A csókot nem magyarázni, hanem megismételni kell!

    Akarsz engem? Már sokan akartak. Voltak akik háromszor is megkaptak, de még senki nem panaszkodott. A szívinfarktusod

    Mint áldás vagy varázs úgy borul rám a tested,egymásba lassan elvegyülünk. Ölbetett kézzel ül most itt a csönd,nézi ahogy szeretkezünk.

    Jön majd éjszakára nappal, tavasz követ minden telet, igérem, hogy mindíg a legjobb barátnőd leszek!

    Ezt az üzenetet a földönkívüliek inditották 3000 éve azzal a céllal, hogy megtalálják a Földön a legnagyobb marhát. Küldetés vége.

    Van,aki könnyen kapja meg azt, akit szeret, van, aki sír és szenved. Van, aki könnyek nélkül tud feledni, s van, aki meghal, mert igazán tud szeretni. Edi

    Engem nem lehet elképzelni. Engem meg kell ismerni.

    V-Tech volt veled összejönni,de nem szabad sírni ha fáj,és ha mégis visszahúz a szíved,vétkezz velem éjfél után!by Tina

    Tisztelt ügyfelünk! Az ön telefonja zavarja a hálózatot, ezért kérjük helyezze el a földön és kb. 1 méteres magasságból ugorjon rá. Megértését köszönjük.

    Szia elküldenéd a számodat, sajnos elfelejtettem!

    Szeretném ha a holdfényes éjszakában csak rólam álmodnál. Mert én álmomban is Téged látlak! Jó éjt! Álmodj szépeket!

    Kívánlak, ágyba akarlak vinni, azt akarom, hogy izzadj, rázzon a görcs, azt akarom, hogy sokáig emlékezz rám: INFLUENZA...r@usch

    Isten hozott az ördög meg visz!

    Kértem Isten adjon egy szál virágot, kaptam egy kertet. Kértem adjon egy korty vizet, kaptam egy folyót. Kértem adjon egy buzit, ezt a szamot kaptam.

    Miért a punci a legjobb motor? Mert önmagát olajozza, automastikusan passzol az összes dugattyúhoz, és mert minden 4. héten önállóan olajat cserél.

    Csak a telefonod vagyok, azért sípoltam, hogy vegyél ki a zsebedből, mert túl közel vagyok a töködhöz és nagyon büdös. Szerintem megdöglött by laca

    Szia életem kuglófjának egy szem mazsolája! ....Süttesd a pocidat, és puszi rá! .....

    Önnek egy jóéjt puszis üzenete érkezett! Kérem a cuppanás után aludjon el és álmodjon a feladóról!:))

    Itt vagyok,Hol vagyok kapsz egy csókot ha megmondod!.............................................Nem találtál meg így a csókot nem kapod meg! By:Forest

    A rendőrség keres valakit, aki csinos, szimpatikus, szexy, sármos és hihetlenül jó az ágyban! Te biztonságban vagy, de hova bujjak el?! Zolka

    A lepény hal elsőre, a remény hal meg utoljára! Kitartás!

    Összecsukható esernyőmet kinyithatóra cserélném!

    Örömmel értesítjük, hogy megnyerte az "Aki nem dolgozik, annak nincs hiba a munkájában" címeres pályázatunkat.

    Vigyázz!!! Bemondták, hogy a te telefonod is.................................

    Ne higgy annak ki rád nevet s esküszóval mondja,hogy szeret.Ki szenvedve néz rád némán s tisztán az szeret téged igazán

    *******************************Mit bambulsz?Esik az eső!!!!!!!!

    Örömmel értesítjük, hogy megnyerte az "Aki nem dolgozik, annak nincs hiba a munkájában" címeres pályázatunkat.

    Az amerikai statisztikák szerint a disznók 30percig élveznek!Ezek után senki ne mindja nekem hogy a férfiak disznók!
  • BADE
    #28
    Na srácok sikerült találnom egy oldalt,ahol működő smsbomba van.40db sms-t a 777sms oldalról.Nagyon király,és nem egyszerre érkezik, így még jobban fel lehet bosszantani az áldozatot.
    Sok siker!!!!!!!!!!
    http://netsandwich.freeweb.hu/
  • tbundy
    #27
    nem talált még mindig senki működő típust?
  • Dynamic
    #26
    Gondolom akkor is hasonlóan szakadtál volna a röhögéstől, ha téged szivattak volna.
  • cSuwwi
    #25
    Küldök én nektek szívesen, csak ne e-mail címet, hanem a saját mobilszámotokat adjátok meg :)
  • BADE
    #22
    Nekem van csak nem tudom használni,ezért keresek és is egyműködőképest.De elküldöm hátha értesz hozzá!
  • BADE
    #20
    Ha valaki tud egy működőképes smsbombát küldeni megköszönném.Email cím:
    [email protected]
  • Manta
    #19
    Köszi. Nem nagyon működött :(
  • BADE
    #18
    Küldöm!
  • Manta
    #17
    el tudnád küldeni?
  • Manta
    #16
    vagy 70 vagy 90
  • Manta
    #15
    +3630?
  • Manta
    #14
    kódot kér a lenti linkről letöltött smsbomber
  • BADE
    #13
    Sikerült szereznem egy jó smsbombát,csak azt nem tudom,hogy hogy kell használni!Ilyeneket kérdez:
    1.Körzet 2.szám 3.szöveg 4.hányszor
    A körzetre mit írjak be?
  • cSuwwi
    #12
    Jah, arra én is emléxem. Meg a vipera a kezdőlapon. Az is megvolt már :)
  • CSOCSO
    #11
    ugyszint!!!!!nekem is ez volt az első én is akkor kezdtem.é..csak akkor még piros fekete volt...de a hülye zöld koponya azhem még mindig ottt van:)
  • cSuwwi
    #10
    Ez az oldal már akkor is megvolt, amikor elkezdtem netezni 98 elején! Az egyik első oldal, amit megnéztem :))
  • Pheel
    #9
    Hát ez az oldal komoly! Meggyek hekkerfelvételre is
  • cSuwwi
    #8
    Konkrét leírást találhatsz erről Dodge Viper oldalán.

    dviper.freeweb.hu

    itt a hack rész alatt keresd meg
  • crx
    #7
    Hát ez nem müködik szerintem valamijen betárcsázos fajta. de mág probálom hátha jutok valamire.
  • crx
    #6
    Köszönet mindjárt megnézem hogy is müködik valojában. most még csak lefelé szedi.
    Te már rájötél valamire?
  • Mhosah Myth
    #5
    http://7wrz.uw.hu/
  • crx
    #4
    Nekem elég lenne ha valahonnan le lehetne tölteni utána majd csak rájönék hogyan kell használni.