16
  • Mice
    #16
    Ms. Melinda, do you agree the terms of the wedding license or want to quit the setup program?
  • Mice
    #15
    "smart" órák. Hát igen, az idézőjelet tényleg ki kell rakni. Valamelyik szakkiállításon (talán a cebiten) magyarázta el a szatyorfejü, hogy szándékosan kevesebb információt közöl az óra. "mindig annyi infót, amennyire a felhasználónak is szüksége van". Ja, persze. Néha nem ártana a felhasználót is megkérdezni. Ehhez hasonló dolog is a NyúTévé kettes textje is. Ki a fene bír olyan lassan olvasni?
  • Mice
    #14
    "vagyis a felhasználók általában csak olyan tevékenységeiket helyezik digitális alapokra, mint például a jegyzetkészítés, a fényképezés, vagy a zeneszerkesztés"
    Az ilyen barom megállapítások miatt van így lebutítva az Xp. Azt hiszik mindegyik sík, amelyik eléül és ezért minden 98-ban könnyen beállítható dolgot az Xp-ben varázsolni kell.
    Még egy normális keresést se lehet a bugyuta kérdezgetései nélkül lefuttatni.
  • fluga
    #12
    há nem tom én nem röhögök rajta mer geci sok pénze van. inkább tisztelem valahol, mert nem semmi, amit elért. igaz egy kurva agresszív cégnek a vezetője, de nost őszintén melyik cég nem aggresszív? és akinek nem az "ölébe hullott" hanem megkereste (mint billyboy), az utána sem tud a seggén üldögélni, hajtja tovább az az erő, ami eljutatta erre a szintre.
  • Tompi
    #11
    Aki meg terjeszkedik, az masokat tesz tonkre...
  • Laalee
    #9
    asszem en is vallalnam 40 millard dollarert hogy rajtam rohogjenek :D
  • varia
    #4
    en is, de azon is el kell gondolkozni, hogy ezzel a trefas fejjel es nyalas dumaval megkopasztotta a vilagot....
  • crx
    #3
    De én is hasonloan nem tudom mi vices ebben az emberben de mindig nevetek mikor meglátom valahol a tv ben vagy valamejik ujság hasábjai között.
  • Lazarus
    #1
    Ebben a jelszavas dologban legalább igaza van