13
Minden ami Easter Egg a jatekokban :P
  • Mr_no_NaMe
    #13
    Hali!
    Tudnátok mondani a nagyon alap progikhoz easter eggeket? Legyen az bios, office (lehetőleg 2003) vagy akár milyen alap windowsos cucc.
    Infóórára kéne :)
  • Karez
    #12

    A hírhedt true crime easter egg a gta san andreas-ban.
    Sztem mindneki tudja hogy a true crime első részében voltak egy kékzakós manus mentőmellényben és táblára írva: "tommy nem tud úszni!" no ezekután a gta készítők kétszer is megszivaták nagy riválisukat.

    A repper házába betörős akció közben (ahol egy dalszöveges könyvet kell elvinni) a nappaliban valaki játszik egy konzol játékal mikor meghallat szik ez:
    "Hé mia? Nemtok rendesen lőni ezel a vacakal...idióta Taner..." aki nem vágná az játszon egyet a driv3r tps nézetével és megtudja mégis miért van ez.
  • PSP 007
    #11
    köszi :D
  • The Protector
    #10
    Van egy lámpa las vegasban(a játékbeli nevét nem tudom) az a lámba jelek helyett kapd be-kat mutat.
  • PSP 007
    #9
    lol látom elég kihalt a topic :D
  • PSP 007
    #8
    sziasztok.. san andreashoz tudtok valami easter egget?
  • Vlala #7
    EGy GS- ben vagy Guruban olvastam, hogy a Heroes 5 egyik pályáján "véletlenül ottfelejtettek" egy tankot.

    Nem tudom, ez mennyire egg, de a Mafiában a whiskey-csempészt William Gatesnek hívják, és Paulie barátunk a végén így szól: "Bill meghalt, belőle sem lesz már milliárdos" Kis fricska a Microsoftnak?


    (nem találom a Yetit!)
  • blackgamer
    #6
    ezeket tényleg lehetne gyűjteni screenshot-okkal együtt
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Ez kurvajóóóóóóó
  • hen-tes
    #4
    tombraider be is van :))))
  • [DFL]vajdi
    #2
    Army Opsban a Weapon Cash pályán a liftben van egy büdösnagy kék yeti : http://www.mohaa.hu/forum/meier/kaland/yeti.htm
  • [DFL]vajdi
    #1
    Hi!
    Ide irjatok mindenféle easter egget és furcsaságot a jatekokban amiröl tudtok és amit találtatok. :)