39
  • grebber
    #39
    TESZT!!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #38
    Haahahhahah!! Megint majd jó nagyot bukik az S3, mint anno a S2000-el is...sajnálom őket...:-((
  • mainruler
    #35
    Most ugyen nem az S3-ról beszélsz? Mert pont ez a lapka nem fog tápcsatit ígényelni, és a hűtése se lesz olyan nevetséges, mint a Geforce turbinája vagy a Radeon 50m²-es, radiátor méretű bordája, mivel a Radeon 9700-nál 50%-kkal kisebb, tranzisztorszámra kb. a fele lesz a mostani üdvöskéknek. Ez a chip alapvetően mobilnak készült, tehát összehasonlíthatatlanul fejlettebb architektúrailag -muszáj, különben nem rakják be a neves gyártók a laptopokba, míg sima PC-be akármilyen szart bele lehet építeni...lásd a konkurrencia-, más kérdés, hogy majd a desktop piacon is megállja a helyét.
  • mainruler
    #27
    A pontos specifikációk egy teljes előzetessel együtt megtalálhatók a DeltaChromeX9 topicban.
    Ott rendesen leírták, miért is lesz csak ennyi a lapka ára stb.
    Raedeon 9500 verőnek saccolták. Ami tényleg közelebb állhat a valósághoz, de ennyi pénzért akkor is meg fogja érni, ha jó drivereket csinálnak hozzá. Ja, no tápkábel, no szárazjég! :-))
    Olvassátok el.
  • Power
    #26
    "...Delta Chrome-alapú videokártyák megfelelő számítógépbe helyezve 20 ezernél több pontot fognak szerezni a 3DMark2001 SE tesztben."
    Na most a 3DMark eléggé függ a processzortól, Q2-ben már gyorsabb procik is lesznek, mint most(mondjuk 5 gigás P4 folyékony nitrogénnel), egy ilyen géppel egy sima 9700(nem pro) is fog menni 20 ezret.
    Szerintem ha a 9500PRO-val egy szinten lenne már az is nagyot ütne 100 dolcsiért.
  • Zedas
    #25
    Most nem is tom', a DNF ezen fog e jobban futni vagy a Glaze3D-n?
    Mer' olyat veszek akkó'...
    (tom' hogy aszonták hogy mégse lesz Glaze3D, de én még bízom)
  • Lion
    #24
    nem tudom miért vagytok kiakadva...

    "Az S3 Graphics egyik vezető termékmenedzsere a bejelentést követően azt nyilatkozta, hogy a Delta Chrome chipeknek minden adottságuk megvan ahhoz, hogy a felhasználók rövid időn belül a legkiválóbb grafikus processzorok között emlegessék nevüket."

    ez az egy bekezdés utalt a hivatalos közegre a többi igéret meg mondta a józsibácsi kapálás közben... az sg nem tudom miért engedhet meg ilyen cikket magának de mindegy... kérünk egy forrást megjelölni..
    A másik lehet, hogy nem lesz Fx verő de nagyon sok Mx-hez képest megállja a helyét és mivel olcsó lesz és remélhetőleg stabbíl így nagyon sok olyan embernek lesz kedvence aki nem nagyon engedheti meg magának az fxeket meg a prokat...
  • Laalee
    #19
    persze ez is dx9 kompatibilis lesz, csak 1 apro hiba miatt le kell tiltani a lebegopontos szamitasokat :D
  • RpPRO
    #16
    "20 ezernél több pontot fognak szerezni a 3DMark2001 SE tesztben" es "száz dollár körüli áron" HAT HOOOOGYNE!!!! Ennyi penzert vastagon megeri a 2 eves tervezes, a gyartosor megalkotasa, 6-8 reteges sziliciumlapra 0.13-as (olcso es kiforrott) technikaval dolgozni. Nyilvan 256bites memoriamodulokat alkalmaznak majd a kartyan, mely ara helybol legalabb 100 dollar, maskulonben ilyen 300mhz-cel annyi adatot nehez atpreselni, h. "20 ezernél több pontot" produkaljon, amire manapsag egy szarazjeggel hutott agyonhuzott (4 gigara) p4-es es szarazjeggel hutott agyonhuzott radeon9700 kepes (400mhz felett) egyedul. (www.madonion.com) Hihetetlen, micsoda hulyesegek lathatnak napvilagot.
  • Cefa
    #15
    A cikk úgy szól hogy ... ha megfelelő gépbe téve a kártyát produkál 20000 felett.... és ha minden jól megy akkor 2. negyedévben megjelenik....

    Miez magyar népmese vagy 3 kívánság?
  • Vízipók
    #13
    Csak a címre reagálva:
    Amen.
  • mainruler
    #9
    Aúú...a bitBoys... :-))))))
    Oké, oké! :D
  • [NST]Cifu
    #8
    mainruler, emlékszel te még a Glaze 3D-re, és a BitBoys-ra? :DDD
  • szurmakotium
    #7
    namegaz ahogylenniszok
  • Csudri #6
    Legyenek csak egyre többen!!! Nyomjuk lefelé az árakat!! (Mondjuk a szó elszáll a hivatalos teszteredmény megmarad :))
  • mainruler
    #5
    Ne légy má' ennyire pesszimista. :-) Azért ekkorát hazudni már művészet lenne... :D
  • item
    #4
    hi, még egy konkurens a piacon, ezt már szeretem, csak így tovább...
  • Borg
    #2
    Ennek nagyon BladeXP szaga van...