31
Rayman 2 The Great Escape
  • benczus16
    #31
    Sziasztok!

    Én nem elakadtam, hanem egy ládát kell elkapnom.Tudjátok, van a Fairy Glade pályán belül egy olyan láda, ami így rácsban van egy hajón bezárva. Segítek, hogy hol van:
    Tudjátok van az a kalóz, ami hordót dobál. Na szóval előtte van. Próbáltam már mindenhogy, de nem sikerült! Segítsetek!

    Ui: A Fairy Glade-s pályan az öt lumos pálya utáni következő...
  • Fantos
    #30
    az nemigazán főgonosz legfeljebb miniboss...vagy keverem de nézz körül nincs-e piros konzerv
  • Kriszta3
    #29
  • Kriszta3
    #28
    hát ez a "gonosznak a vállnál van a lövője és a másik kezénél egy olyan húzó van mint a WC lehúzója.
  • Fantos
    #27
    Őőőmmm...régen játszotam már és nem ismerem emg névről a pályákat szóóóval ha egy kiiicsiiit pontosítanál.... :P
  • Kriszta3
    #26
    Szia!

    Nekem ps2-n van meg a Rayman 3 és nem tudom legyőzni az egyik főgonoszt a The land of livin dead-nél.
    Ha tudsz kérlek segíts.

    Köszi

    Kriszta
  • Fantos
    #25
    aláltam néhány hibát és érdekeségkép leírom:
    Bad Dream:
    ugye a Bad Dream pálya végén meg kell küzdeni az egyszemü kalapos ürgével miután lecsúztunk ugye koponyákat indít amiket vésel kell megálítani és az volt az idegesítő hogy ugye forog ha meglőjük és ha túl közel vagyunk hozzá akko a koponya minket is megpörget és elhajít a meszeségbe vagy ha szerencsések vagyunk akkor vissza a talajra
    a kapcsolók:
    van egy rész amikor 4 kapcsolót kell felkapcsolni és az egyik kapcsolónál le kell ugrani egy résznél és (utólag rájöttem) hogy a vízben nem lehet elmerülni és ott van egy robot leugrom állok a robot meg békésen mondogatja a magáét és rám se hederít amikor meg meg akartam löni akkor az első lövés lepatant róla szal valami van azzal a robotal és ugyanitt megcsináltam hogy fel akartam emnni egy ilyen kis törmelék darabra Rayman meg hirtelen a víz alán teleportálódot és felkapaszkodot a földre
    Szék:
    ezen a pályán utálom azt a gorilát az elején..mért nem lehet lelőni?mindegy szal a repülőszékes pályán csupán annyi van hogy van néhány hely amin átsuhan Rayman feje és nem kapunk game overt
    Rakéták
    amikor üldöznek a hajóval akkor szembe néha rakétákat bombáznak amik nekünk rohanak és ha ledölt alatunk a híd és jön a rakéta akkor a levegőben átmegy a híd helyén
    the iron mountai:
    szal a vizen vannak ládák amiken ugrálni kell lesz egy robot megöltük és ha meghalunk akkor nyomjuk meg a startot és option videoban álítgasunk dolgokon pl. a standartot és akkor amikor visszamegyünk a játékban azt a zenét adja mikor harcolnunk kéne a robotal pedig ott nincs robot

    És még felfedeztem nemtom melyik pályán hogy menni kell egy hordón és kikapcsolni az "energiacsíkokat" és ha a hordó a falnak megy és a fal és a hordó közé emgyünk kis szerencsével Ray belemegy a hordóba
  • Fantos
    #24
    hűha... készítneél róla egy képet? mert fejből nem tudom (anyira) az egész pályát
  • Andaras
    #23
    nem lefele szálni :D csak hogy van egy hely ahol a talpam alatt van az amit ki kell lőni és nem tom h kell lefele LŐNI!!!!!! :D köszönöm mégegyszer :)
  • Fantos
    #22
    józan paraszti ésszel megoldhatad volna magad is:elengeded a propelert ^_^
  • Andaras
    #21
    öhm valaki megmondaná hogyan kell lefele löni :) :D köszönöm elöre is :)
  • Fantos
    #20
    jaj az jóóóó!!! egyszerüen ugorj láva fölé és helikopter és láss csodát repülsz!
  • Andaras
    #19
    Bocsi megint elakadtam most ott hogy a harmadik maszkért mek és ott az eleén h ott a láva alul fölül meg a tüske rengetek mondott vmit a csaj h ctrl el és q val kell vmit csinálni de nem tok rájönni mit kell . Légyszi segitsél! Elöre is köszönöm!
  • Fantos
    #18
    ja és Rayman 3 és 4-ben is tudok segíteni
  • Fantos
    #17
    szivesen és ha a továbbiakban is elakadnál akkor szivesen segítek továbbra is
  • Andaras
    #16
    Köszi! Sikerült, nagyon nagyon köszi!
  • Fantos
    #15
    be kell menni a hajóroncsba ahol kék lumjok vannak és fel
  • Andaras
    #14
    De irhattok ide is a lényeg az h nagyon megköszönném :)
  • Andaras
    #13
    Sziasztok! Légyszíves valaki segítsen rayman 2 ben! Annál a résznél vok amikor követni kell a nagy halat és a végén már csak egy hajóroncs körül megy körbe körbe és ott nem tudom hogyan kell továbjutni légyszíves segítsetek. Előre is köszönöm! Ide irjatok:[email protected]
  • Fantos
    #12
    ja és ezen az oldalon meg a www.coolrom.com-on sokezermillió N64 game fent van ja és 4.6-ban van netplay is ha netán multiplayerezni akarsz (pl. velem :P )
  • Fantos
    #11
    figyu egy egyszerüöbb módszer:szedd le a Project 64 nevü progit (googleval rögtön találsz 10 linket) ha esetleg cheat-el akarsz szórakozni vele unalmadban akkor a 4.6-al lehet hozzáadni a 6. nemtomhányasal meg alapban van benne néhány utána szedd le a játékot innen: várj 15 másodpercet és megjelenik a donload gomb) megnyitod a Project 64-et és azon belül megnyitod a játékot, játszol és HAPPY!
  • gregtom6
    #10
    hy!tud vki egy linket adni a játékhoz,h honnan szedjem le a képfájlt???(ne torrentes linket)bocs,h ilyet kérek,de hát könyörüljenek meg rajtam a modik,ez régi játék:)
  • Fantos
    #9
    egyszerü...feldobod dobsz egyet a bombára és EGY HELYBEN maradsz ésmagától elkapod nem kell baszakodni a bombával egyet belelösz és kész
  • Attila889
    #8
    és ha feldobom és kilövöm akkor hogyan kapjam el a leeső hordot??(márh érted mire gondolok)Mert én állandóan a bombával "baszakodtam" és így nemtudam a sebtapaszt eltalálni.Mert értem a küldit csak nemtudtam odáig eljutni a bomba miatt
  • Fantos
    #7
    fogod a hordot elindulsz jön egy bomba feldobod a hordót belelősz egyet a bombába az szétroban és amikor leérkezik a hordó akkor mész tivább és a végén egy sebtapaszba beledobod ezt háromszor eéjátszod és TA-DAM megvayg a nőcikét meg Ly-nek hívják
  • Attila889
    #6
    Sziasztok.Elakadtam annál a résznél ahol hordóval kell kilőni azt a lézeres hülyeséget......és jönnek ilyen fekete robanó nemtom mik.És kikell szabadítani a nőcikét aki fogságban van és körül hálózza lézer valami...Lécci segítsetek.
  • Fantos
    #5
    az iron mountai-on amikor a vízben kell a ládákon ugrálni az utolsóról hogy jutok el a léghajóra?
  • garfi
    #4
    Szia!

    Rayman 2 végigjátszásában én is elakadtam, amennyiben tudod küld el nekem légyszíves.
    Köszönöm
  • HG
    #2
    Szia!

    Holnapra megnézem, asszem nekem van. De nem vészesen bonyolult a játék, bár van egy-két buktató. Írd meg, hol akadtál el, hátha tudom.
  • Patesz
    #1
    Sziasztok!
    Kéne nekem Rayman 2 végigjátszás.
    Előre is köszönöm