NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5485
"nascar2003 konyvtar/players//player.ini " na ezt szepen elirtam 😊) na szoval javitas:

nascar2003 konyvtar\players\(az adott player neve)\player.ini

#5484
Nah szvsz ezt amit most leirok mindenki csinalja meg , es igy az a mocsok Chat Cenzurazo hulyeseg hatastalanitodik 😊

tehat : nascar2003 konyvtar/players//player.ini (pl nalam ez igy nez ki:NASCAR Racing 2003 Season\players\Hulud__Shai\player.ini) ezt a filet nyissatok meg es taltalok egy olyan reszt hogy :


disable_chat_filter=0 ; Disable the chat filter
nos itt irjatok at a 0 t 1 esre 😊 tehat

disable_chat_filter=1 ; Disable the chat filter


Alexease
#5483
Igen, ez a pontos kerdes😊))
Csak az jojjon, aki komolyan gondolja, vegig akar menni, bar hogy is alakuljon! (Persze, barmi kozbe johet.)
#5482
Ez most mit jelent ?
Eltudsz indulni a versenyen úgy, hogy nem lépsz ki vagy nem ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5481
Vmi gáz van
CodeRed
#5480
Elindult........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5479
Mennyire lent? 😊)
CodeRed
#5478
Mindjárt indítok szervert gyakorlásra.....ip-m lentebb

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5477
ugyohogy akkor majd ALEX: megint kuldok egy car frissitest 😞

#5476
na igen ezert vallalom be inkabb en a cseret mert o mar regora ezzel a rajtszammal fut😊

CodeRed
#5475
most?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5474
Van vmi gyakorló server?
#5473
Én komolyan gondoltam te nem csak rajtam múik :\\\
CodeRed
#5472
Szerintem ragaszkodik hozzá 😊

http://www.mmrl-racing.com/

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5471
jah most mar van gebasz mert atisnak es nekem is 77 es rajtszamunk van 😞( bar ha o nagyon ragaszkodik ahoz a rajtszamhoz akkor en szivesen levaltom 78 ra mert eredetileg is ugy akartam csak aztan megsem az lett.. 😊

Mnemomic
#5470
Ja ok teljesen úgy készültem hogy kell 😊

Egy másik megbeszélni való:

Nem tudom titeket ez mennyire érdekel vagy nem de engem zvarana, hogy ha vki ugyanazzal a rajtszámú autóval menne mint én. Szóval mivel egyre több az újonc arra kénne figyleni, hogy két ugyanolyan rajtszámú autó ne legyen a mezõnyben. Fõleg mert pl az F1 nézetben a mögötted meg elõtted lévõ nevét nem láttod csak a rajtszámát.

Meg amúgy is legyenek ebben is egyediek az autók szvsz 😊

#5469
De akkor igy jo nehez lesz bejutni FF re EF rol 😞(

Alexease
#5468
Ezek serint nem😊) Persze ha 4-5 ember nem idul az EF-en, akkor kell😊) Ezert kellene biztosra tudni, meg ma, hogy ki jon-ki nem.
Mnemomic
#5467
Akkor ezek szerint nekem nem kell mennem az EF-en?

Alexease
#5466
Igen, lassan mar a ket EF lenne az idealis😊 De meg ez a letszam sem teljesen biztos, es a ket EF, plusz a FF egyeztetese, idopontja ismet szervezesi kaoszt okozna😊)
Persze, lehetne fixalni, hogy Hetfo, Szerda, Pentek versenyek. De valahogy akkor szet kellene valogatni fix, ket csoportra a csapatot, mert ha eredmenytol fuggoen alakulnak ki az EF reszvevoi, akkor nem biztos hogy mindenki, akkor raer. stb.
#5465
Ha tenyleg ennyien indulnanak akkor itt mar 2 EF kene.
Mindenkinek kene indulnia es mind a ketto tele lenne!
Alexease
#5464
Atis-tol kaptam egy levelet, O biztos hogy indul holnap.
Akikrol nem tudok semmit: Tomek, Atyka, Petya
Met
#5463
Érdekes lesz, én 4 embert tartok esélyesnek. Te lennél az ötödik😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#5462
Ha mindenki komolyan gondolta, es indul az EF-en, akkor komoly - es remelem fair - csata lesz, azert a ket helyert😊))))))))
Alexease
#5461
A jelenlegi allas szerint, igy indulnank, es igy ketten jutnak tovabb😊)
FF: Norbi, Pumy, Toya, Alexease, Met, Mode, Freak, Atesz, ShaiHulud

EF: Atis, GaborSzabo, Giovanni, HaZso, Marki, Petya, Tomek, Atyka, Basic, Sanzik - Alexease (Server)
Alexease
#5460
Atis nalam jelentkezett. Evek ota versenyez egy kulfoldi bajnoksagban.
atyka
#5459
sziasztok! en ott leszek. 😊

Met
#5458
Giovanni nem Xtype?
Basicet ismerem, már mailben megkérdeztem tõle, hogy komolyan gondolta e.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#5457
Nem te vagy a hibás.
Sok az ismeretlen név és egyszerûen tudni kell, hogy komolyan gondolták-e vagy csak unatkoztak és beírtak az oldalra.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5456
abból mindíg kettes voltam😄D

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#5455
😊

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5454
11 ember fér be ugye a szerverre és ez igaz az elõfutamokra is.
Na innentõl kezdve már csak puszta matematika.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5453
Hát akkor nem értem.
Mindegy, mondjátok, hogy mikor megyek melyik pályán😄
Így a legegyszerûbb.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

CodeRed
#5452
Hi!
Codered,és Atis komolyan gondolta 😊))))))))

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5451
A helyed ugye ezeknek az indulóknak a függvénye :-)
Ha nem indul egyik sem akkor mindenképpen EF-ot kell menned.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#5450
Szerintem lassan fel kellene mérni, hogy az újonc versenyzõk közül ki gondolta komolyan hogy elindul a holnap este 9-kor kezdõdõ elõfutamon.
Erre azért lenne szükség, mert akkor ennek arányában lennének a feljutók a fõfutamba.

Szóval a következõk közül ki gondolta komolyan, hogy elindul az este 9-kor (!) kezdõdõ elõfutamon ?

A nevek: Atis, Giovanni, Tomek, basic, Petya, atyka, CodeRed

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Met
#5449
Azt is ki lehetne írni, hogy ki az aki az elõzõ futamban elért eredménye alapján indulhat a következõ FF-on.
Toya mondta tegnap, hogy be vagyok nevezve péntekre a múltheti 5. helyem miatt, én el is felejtettem😄
Így akkor könnyebb lenne azt is kiszámolni, hogy ki índuljon az EF-on.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#5448
De ettõl a játéktól én se várok sokat.

Mnemomic
#5447
Pedig jó lenne ha olyan lenne mint a n2003 csak indycarban 😊 Mondjuk a n2003 alá igazán csinálhatnának valamilyen jó mod-ot.

Alexease
#5446
Kicsit OFF: Codemasters elkeszult a IndyCar Series jatekaval (). (En azt hittem, meg csak most csinalja...)
Ha ebbe is a TRD "fizika" lesz, akkor itt komoly rekeszizom ggyakorlatok lesznek😊)
IndyCar Racing
Alexease
#5445
Lehet.😊) Folyamatosan keszulnek a kiirasokhoz a palya logok, kepek stb. De itt a pontos lista:
PHOENIX, LOWE'S NIGHT, RICHMOND, DAYTONA, NORTH CAROLINA, LAS VEGAS, DARLINGTON, BRISTOL, TEXAS, TALLADEGA, MARTINSVILLE, CALIFORNIA, RICHMOND, DAYTONA NIGHT, DOVER, MICHIGAN, INFINEON, CHICAGOLAND, INDIANAPOLIS, WATKINS GLEN, KANSAS, HOMESTEAD, BRISTOL NIGHT, COCA COLA
#5444
IGY jar mindenki aki kilok a palyan!! 😊)

#5443
Link kecske😊) nah LOWE`s night utan mi lesz a menu mar lehet tudni ?😊

Alexease
#5442
Most hogy igy beleneztem a kodba, gyorsan hozzafirkaltam egyett😊)) A hircimre kattintva, kulon kilistazza csak azt az egy hirt😊))))))
Hogy minek, az mar mas kerdes...😊)))
Alexease
#5441
Freak: Koszi😊) De a folotte levo hir datuma is lemaradt😊)))
CodeRed: Nem gond.
Meg nem igazan tudom modositani, vagyis nehezen, pontosabban problemas😊)))) A progi sajat formatumba ment, es eleg kaosz...
De keszul a hirekhez is a felviteli resz. Meg nem tudttam eldonteni pontosan hogy legyen, de alakul. Egy file-ba lesz megoldva az egesz, ha kell, majd ezt is odaadom.
Muxik a felvitel, a listazas, es a modositasnal a torles. De keszul az editalas es a kepfelvitel is. HNRNC😊)
De megoldodik. Vagy lesz hozza egy modosito resz, vagy az egesz regisztracios alapokon lesz.
CodeRed
#5440
Hi all!
De ugyanaz FREAK csak elszúrtam azért vagyok ott 2x 😊 sorry

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#5439
csavi=csavo

#5438
😊)) tenyleg heheh 😊)

Alex : animatrix: vagy amikor kettetepi a csavi fejet??😊)

FREAK
#5437
Alex öcsém, elbasztad a kopipésztet 😄


"Atlanta FF végeredmény. Új versenyzõk!
2003.04.29. Kedd "

Riszpekk

#5436
Alex: nezegetem a nevezesi listat...a 3. CodeRed es az 5. Gabor Szabo nem egy es ugyanaz az ember???😊


amugy Animatrix eleje tenyleg kiraly😊) marmitn ha a kardozos-vetkoztetos jelenetre gondolsz..😊