NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nascar2003 konyvtar\players\(az adott player neve)\player.ini
tehat : nascar2003 konyvtar/players/
disable_chat_filter=0 ; Disable the chat filter
nos itt irjatok at a 0 t 1 esre 😊 tehat
disable_chat_filter=1 ; Disable the chat filter
Csak az jojjon, aki komolyan gondolja, vegig akar menni, bar hogy is alakuljon! (Persze, barmi kozbe johet.)
Eltudsz indulni a versenyen úgy, hogy nem lépsz ki vagy nem ?
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
http://www.mmrl-racing.com/
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Egy másik megbeszélni való:
Nem tudom titeket ez mennyire érdekel vagy nem de engem zvarana, hogy ha vki ugyanazzal a rajtszámú autóval menne mint én. Szóval mivel egyre több az újonc arra kénne figyleni, hogy két ugyanolyan rajtszámú autó ne legyen a mezõnyben. Fõleg mert pl az F1 nézetben a mögötted meg elõtted lévõ nevét nem láttod csak a rajtszámát.
Meg amúgy is legyenek ebben is egyediek az autók szvsz 😊
Persze, lehetne fixalni, hogy Hetfo, Szerda, Pentek versenyek. De valahogy akkor szet kellene valogatni fix, ket csoportra a csapatot, mert ha eredmenytol fuggoen alakulnak ki az EF reszvevoi, akkor nem biztos hogy mindenki, akkor raer. stb.
Mindenkinek kene indulnia es mind a ketto tele lenne!
Akikrol nem tudok semmit: Tomek, Atyka, Petya
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
FF: Norbi, Pumy, Toya, Alexease, Met, Mode, Freak, Atesz, ShaiHulud
EF: Atis, GaborSzabo, Giovanni, HaZso, Marki, Petya, Tomek, Atyka, Basic, Sanzik - Alexease (Server)
Basicet ismerem, már mailben megkérdeztem tõle, hogy komolyan gondolta e.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Sok az ismeretlen név és egyszerûen tudni kell, hogy komolyan gondolták-e vagy csak unatkoztak és beírtak az oldalra.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Na innentõl kezdve már csak puszta matematika.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Mindegy, mondjátok, hogy mikor megyek melyik pályán😄
Így a legegyszerûbb.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Codered,és Atis komolyan gondolta 😊))))))))
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Ha nem indul egyik sem akkor mindenképpen EF-ot kell menned.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Erre azért lenne szükség, mert akkor ennek arányában lennének a feljutók a fõfutamba.
Szóval a következõk közül ki gondolta komolyan, hogy elindul az este 9-kor (!) kezdõdõ elõfutamon ?
A nevek: Atis, Giovanni, Tomek, basic, Petya, atyka, CodeRed
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Toya mondta tegnap, hogy be vagyok nevezve péntekre a múltheti 5. helyem miatt, én el is felejtettem😄
Így akkor könnyebb lenne azt is kiszámolni, hogy ki índuljon az EF-on.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
). (En azt hittem, meg csak most csinalja...)
Ha ebbe is a TRD "fizika" lesz, akkor itt komoly rekeszizom ggyakorlatok lesznek😊)
IndyCar Racing
PHOENIX, LOWE'S NIGHT, RICHMOND, DAYTONA, NORTH CAROLINA, LAS VEGAS, DARLINGTON, BRISTOL, TEXAS, TALLADEGA, MARTINSVILLE, CALIFORNIA, RICHMOND, DAYTONA NIGHT, DOVER, MICHIGAN, INFINEON, CHICAGOLAND, INDIANAPOLIS, WATKINS GLEN, KANSAS, HOMESTEAD, BRISTOL NIGHT, COCA COLA
Hogy minek, az mar mas kerdes...😊)))
CodeRed: Nem gond.
Meg nem igazan tudom modositani, vagyis nehezen, pontosabban problemas😊)))) A progi sajat formatumba ment, es eleg kaosz...
De keszul a hirekhez is a felviteli resz. Meg nem tudttam eldonteni pontosan hogy legyen, de alakul. Egy file-ba lesz megoldva az egesz, ha kell, majd ezt is odaadom.
Muxik a felvitel, a listazas, es a modositasnal a torles. De keszul az editalas es a kepfelvitel is. HNRNC😊)
De megoldodik. Vagy lesz hozza egy modosito resz, vagy az egesz regisztracios alapokon lesz.
De ugyanaz FREAK csak elszúrtam azért vagyok ott 2x 😊 sorry
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Alex : animatrix: vagy amikor kettetepi a csavi fejet??😊)
"Atlanta FF végeredmény. Új versenyzõk!
2003.04.29. Kedd "
Riszpekk
amugy Animatrix eleje tenyleg kiraly😊) marmitn ha a kardozos-vetkoztetos jelenetre gondolsz..😊