11
USER üzenetek száma
  • TheZsenyka
    #1
    Jelenleg az User infoban látható hogy ki hány hozzászólást követett el. Érdekes lenne látni, hány karaktert írt be összesen. Pl: ha valaki monden nap hozzámosolyog minden témához akkor hamar több ezer hozzászólása lesz, bár nem sok mondanivalót hordoznak ezek a nyúlfarknyi beröffenések.

    Véleményetek?
  • Dzsini
    #2
    mivel akarod még terhelni az amúgy is kifáradt fórumengine-t? :)
  • TheZsenyka
    #3
    Te csak őrizd a lámpást :)

    Egyébként jó lenne keresési lehetőséget biztosítani egy-egy topic-on belül, illetve lehetőséget adni egyes userek hozzászólásainak megjelenítésére.
  • TheZsenyka
    #4
    Hülyét lehet kapni, amikor valamihet 5000-en hozzászólnak és megpróbálok visszakeresni egy hozzászólást de képtelenség, mert nem emléxem hogy 1500-nál volt vagy 3200-nál... :)
  • Dzsini
    #5
    ha pár szóra emléxel belőle akkor a fórumkeresőben már meg lehet csípni... de télleg nem ártana egy adott témán belüli kereső.
  • Gery1980
    #6
    Kell csinálni új engine-t:)
  • Dzsini
    #7
    szólj St-nek... szerintem keresztbe lenyel :o)
  • Xboxman
    #8
    ST az az ST aki a Chip mag.-ba írt annó híreket?
  • Cat #9
    indexen van ez az user hozzászolásainak megjelenítése... szerintem nagyon gáz
    rákattintasz egy emberre, és ha odajár pár hónapja, akkor gyakorlatilag az egész életét megismered
    mit csinál napközben, este, milyen hobbija van, milyen a politikai és a vallási világnézete, stb.
    én teljesen meztelennek érzem magam ott, esélyed sincs "hülyülni", vagy poénkodni... nem is járok oda :)
  • FREAK
    #10
    jelentem túl vagyok a 20k-n!! :DDDDDDD

    és mind kivétel nélkül tartalmas, humoros, építő jellegű comment volt!!

    MINT EZ IS!
  • Dzsini
    #11
    nemtudom miért nem vállalnám az összes hozzászólást amit itt vagy bárhol elkövetek...