18
5.1 es hazimozi
  • Punker
    #18
    katt
  • Gladiator
    #17
    valaki vmi 5let?
  • Gladiator
    #16
    kissebb házimozi kialakításon gondolkodunk itthon. mit ajánlotok? szettet érdemes venni, vagy inkább darabonként vegyük emg? a sony klubmédia szetten gondolkodunk. ahzo ugye vagy DVD lejátszó is, nem csak hangfalak meg erősítő? kellene még kivetítő is, meg vászon. kivítítőből melyik? apám eléggé sony párti, szóval leginkább azok érdekelnének. dvd lejátszó+erősítő+hangfalak nagyon max 150 lehetne.

    köszi
  • Socki
    #15
    Még-még valami. Megnéztem 1-2 német oldalon kiváncsiságból milyen árban van és nem 63e ft hanem 189EUR= 47300 Ft. Hát nem keveset tesznek rá.
  • Socki
    #14
    Ahoj mindenkinek aki ezt olvassa vagy majd fogja!

    Ezt a régi topicot vettem elő mert talán ez van legközelebb a bajomhoz.
    Azzal a tiszteletteljes kérdéssel fordulnék minden kedves widefülű kollégához hogy erősítő vásárlás elött lennék házimozihoz és nem tudom hogy milyen készüléket vegyek? A problémám ott kezdődött, hogy megkérdeztem 1 ismerősömet mit ajánl 40e-ért. Aszonta semmilyet. Nos utánanétem 1-2 helyen és a választásom a Yamaha RXV-450-esre esett -sajna pízben 70e-nél nem tudok többet rá áldozni-. De semmi tapasztalatom nincs ez ügyben ezért ha vki tud segíteni azt megköszönném. !baby.gif

    Üdv a Láma!
  • Evil
    #13
    zenere vegulis meg van a cuccom ,csak az az igazsag hogy discos cucc es szobaba nem igazan valo.Nem nagyon dijjazzak a szomszedok.
    Ez a cucc csak filmezesre kell ,meg talan rakuldom meg a pc t.
  • Evil
    #11
    errol mi a velemenyetek: JVC Cinema Pack /QP-111al-112al/ ,200e meg tudnam venni.
  • Evil
    #9
    vagy ez Yamaha RXV-430RDS
  • Evil
    #8
    amugy en se vagyok az a vajtfulu ,ugyhogy szerintem 200e bol nekem boven jo lesy az az 5.1 es rendszer.Erosito aszem mar megvan.Denon AVR-1603 .Eleg jokat irnak rola.
  • Munch
    #7
    Naja, mibaj a studio 180-nal? Olcsó kategória, nekem semmi bajom vele. 30-at megér, és úgy szól mint a bivaly.
  • Munch
    #4
    Onkyo TX-SR600+Jamo Studio 180+Center20+Artina Surround... ez így durván 200.
  • Evil
    #1
    Hali.

    Ha valakinek van tapasztalata vagy csak hallott egy jo hazimozirendszert szolni ossza meg velem velemenyet ,tapasztalatat.
    A lenyeg: 5.1 es rendszert szeretnek(erosito ,hangfalszett) ,DVD nelkul ,mert azt majd kesobb szeretnem megvenni.Ja es olyan 200e hun ft szanok ra.
    Ja az se baj ha az erosito tudja 6.1 et ,csak ahogy neztem az mar egy arkategoriaval feljebb van.