6457
  • Augustus Gigo
    #3817
    HOBBIT TEASER
  • Augustus Gigo
    #3816
    2006ban jön csak:(
  • Augustus Gigo
    #3815
    MIngyárt belinkelem
  • Augustus Gigo
    #3814
    nem játék
  • rezsofiz
    #3813
    mi Hobbit film lesz? ne máááá. ezt sehol sem hallottam.
    vagy te a játékra gondolsz?
  • Augustus Gigo
    #3812
    Most néztem meg a Hobbit teaser traileret, nem semmi lesz benne a sárkány:D
  • Augustus Gigo
    #3811
    KÖszi:D Megnézem a port.hu-n
  • wizy
    #3810
    jövő héten nem lesz, megnéztem a TV-ujságban... de te is nézd meg, mert lehet, hogy átfutottam rajta:-))
  • rezsofiz
    #3809
    az egy nagy lolság az a musor , rohogni KELL rajta lolol.
  • wizy
    #3808
    jól teszed, mert szét fogod rajta röhögni a fejedet..... legalább is én szétröhögtem, hogy mit ki nem találnak:-)))
  • Augustus Gigo
    #3807
    NA akkor figyelni fogom, mert megnézném
  • Gandibá
    #3806
    Nincs, de a National Geographic-on minden hónapba lenyomják :)
  • Gandibá
    #3805
    Sorry, a lényeg hogy megtaláltad :)
  • Gandibá
    #3804
    A másik meg hogy a LotR előbb volt mint a Star Wars..
  • Bandew
    #3803
    #21174 az nem az üzenet száma, hanem a muksóé, aki írta. De megtaláltam, és nagy hülyeség az egész.
  • Augustus Gigo
    #3802
    Nincs fenn a neten vhol ez az összehasonlító Discovery müsor? megnézném:D
  • wizy
    #3801
    lám lám, nem vagyok itt egy napig, és hogy leáll a topic:-)))
    ez a Star Wars-LotR összefügés hülyeség. nagyon nagy hülyeség. Peter Jackson egy saját, jó filmet akart összehozni (sikerült neki), és eszébe se jutott koppintani valamilyen másik jó filmről, mert akkor az már nem igazi.
    Amugy meg: hogy lehet összehasonlitani az AT-AT lépegetőt egy olifánttal?:-))) ez olyan, mint ami a Discovery-n vagy hol megy; ez a történelmi hasonlóság a Lotr-ral..... ehh:-)
  • Gandibá
    #3800
    Ilyen gyökerek közé nem regelem magam :D
  • rezsofiz
    #3799
    elolvastam. az egy idiota aki meg a konyvet se olvasta,mert ugy beszelt mintha a filmkeszitok talaltak volna ki,egy rakas szar idiota,add at nEki,ha regelva vagy! LOOOOOOOOOOOOOOL
  • Augustus Gigo
    #3798
    Nem ért a filmekhez ez az emberke
  • Gandibá
    #3797
    Itt megnézhetitek a saját szemetekkel! :D #21174-es hozzászólás.
  • rezsofiz
    #3796
    :D ilyen nagy baromságot. add át gratuláciomat annak a nyomoréknak aki ezt kitalálta LOLOL
  • Augustus Gigo
    #3795
    hehe
  • Gandibá
    #3794
    Most olvastam egy másik fórumon hogy az embernek azért nem tetszik a RotK, mert nagyon Star Warsos. Azzal indokolta, hogy amikor jönnek az Olifántok, akkor olyan érzése lett mint a Birodalom Visszavágban amikor jönnek a lépegetők, és még azt is megemlítette hogy amikor Legolas elintéz egy Olifántot az egész "legénységével" eggyütt, akkor az olyan mint amikor Luke Skywalker felrobbantotta a lépegetőt :D
  • Gandibá
    #3793
    The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.2003.PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE
    Ennek ugyan olyan a minősége, mint a BRUTUS féle dvdripnek (talán egy nagyon picit rosszabb, de nem látni), és ráadásul 2 cd. Lehet leszedem ezt, azért 2 cd csak kevesebb hely mint 3 :)
  • nimfas
    #3792
    Szia.... tudnál küldeni feliratot a szinkronos verzióhoz (DVD)???
    Mért én bütyköltem hozzá chapetereket, mert az sem volt...
    Az első lemezhez még a feliratot is össze tudtam hozni, de a 2. lemezhez az istenért nem sikerült.... az eleje és a vége jó a feliratnak, csak nem értem, hogy a fenébe csúszik el középen....

    Nimfas
  • Gandibá
    #3791
    Jaja, az lehet :DDDDD
  • Bandew
    #3790
    "Átjönnél hozzám, mutatnék neked egyet-mást, lehet, nagyon csodálkoznál!"

  • rezsofiz
    #3789
    azokat honnan szedted le,és mi a pontos nevuk?
  • RangeR
    #3788
    Amúgy a jelenlegi legjobb szinkronosnál jobbat az eredetiről sem fogsz csinálni divx meg xvid meg svcd változatokban, meg sehogy, csak, ha megveszed az igazi DVD-t, az lesz jobb, de konvertálni a mostaninál jobbat senki nem fog, ugyanis ami nekem megvan, 2 verzió is, az már a plafon ezekben a formátumokban, és még a forrás sem javíthat rajtuk.
  • RangeR
    #3787
    Nincs teljesen jó szinkronos????????????? Én a helyedben csak olyasmit jelentenék ki, amiben biztos vagyok, amit csak úgy sejtek, azt inkább nem mondom. Átjönnél hozzám, mutatnék neked egyet-mást, lehet, nagyon csodálkoznál!
  • Alien
    #3786
    Nem ebből a verzióból van a szinkronos. Olvasd csak el a Centropy nfo-ját, és ott láthatod, hogy ott bizony vannak chapterek. A szinkronos verzió nem ebből van, hanem ebből: Lord Of The Rings: Return Of The King (2003) *TELECINE* *PAL* 178x50 MB REPLICA , csak épp a PND csapat rárakta a szinkront! És ez még nem full dvd minőség, viszont a Centropy-s az már az, de mondom egyenlőre ebből nincs szinkronos verzió.
  • Bandew
    #3785
    Én azért nem nyomok LOTR szereplőt a logomra, mert nincs kiemelkedően kedvenc szereplőm. Ha muszáj lenne döntenem, akkor Samu vagy Pippin, de amúgy mindet szeretem.
  • rezsofiz
    #3784
  • Gandibá
    #3783
    Nemtom, hogy neked is legyen :D
  • b-type
    #3782
    viccesz??
    miért csináljon??
  • Gandibá
    #3781
    Szerintem kérd meg Ben C-t hogy csináljon neked is egy logot :)
  • wizy
    #3780
    nem akarom én kacsintatni, jó ez igy nekem, köszönöm szépen Ben C-nek:-)))
  • b-type
    #3779
    mi van máá... minden logó néz..Wizyét simán lehetne kacsintatni :)
  • wizy
    #3778
    kösz a biztatást:-)))