6457
  • mukika
    #410
    Szerintem anyira nem rosz. És moziban biztos ott leszek még az első héten. Csak nem bírom ki odáig... Az előző kettővel is így voltam, de mindkettőt láttam utánna még moziban is vagy 5-szőr...
  • sanzik
    #409
    hat en is leszedtem,de nem tudom minek ,mert mar toroltem is...
    fuggetlenul attol,hogy lotr vagy sem,de ezek a kameras verziok siralmasak
    szar a hang,nincs rajta a teljes szelesegeben a film es akkor a kepminosegrol meg nem is beszeltem

    hat aki ezt elvezni tudja az eleg igenytelen lehet,mar bocsanat...
    mert ha mondjuk dvd rip akkor meg megertem,hogy gepen nezi meg valaki,mert nem moziba jaros tipus,de ilyet ratyi minosegben hogy lehet megnezni ez nem fer a fejembe...
  • mukika
    #408
    Egy picikét várnod kell, még kb. másfél órát, de aztán majd repül.
  • Eye-scream
    #407
    Bakker ha tudsz hozzá feliratot akkor megosztanád velünk?:)
    Nagyon örülök hogy tudsz hozzá de mégjobban örülnék ha belinkelnéd ide esetleg elküldenéd mailben...([email protected])
  • Bandew
    #406
    Ott a pont!
  • Ramza
    #405
    Csak nem értem, hogy ha valaki nem rajongó, akkor miért akarja ilyen hamar megnézni?
    Ha pedig rajongó, akkor miért baszik ki magával, hogy gépen nézi meg és miért alázza meg ezzel a filmet, és veszi el magától az élményt.
    Szóval csak ennyit nem értek így hirtelenjében.
  • mukika
    #404
    Mi van?
  • Ramza
    #403
  • mukika
    #402
    Már mindegy!!!! Azért thx... Kodeket kellet letöltenem... Müxik!!!!!!!
  • Csacsi
    #401
    Powerdvd-vel játszd le, az biztos lejátssza.
  • mukika
    #400
    Jó van. Milyenek vagytok, senki nem segít.
  • Bandew
    #399
    Épp az, hogy ha LOTR fan, akkor nézze meg moziban. De ígyis-úgyis moziban jobb.
  • mukika
    #398
    Nem baj hogy borzalmas. 5/4-es minőség. Mé nem müxik??? Plz valaki!!!
  • SaVaGe
    #397
    Ha csak nem vagy nagy LotR fan akkor inkább a moziban nézd meg, mert a kamerásnak borzalmas a minősége.
  • mukika
    #396
    Ne már. Szerintem kell. Else indul az osztály nincs regisztrálva... enyit ír ki.
  • Bandew
    #395
    Mpeg??? Ahhoz miért kéne kodek?
    Nem is indúl el, vagy csak hang nincs?
    Nem, inkább nem is segítek neked. Majd megnézed a moziban.
  • mukika
    #394
    wazze... Nem tudjátok honnan lehet a filmhez való codececet letölteni???? Nem indul el... mpeg kiterjesztés.
  • Ramza
    #393
  • mukika
    #392
    Most töltöm le!!!!!!! JE!!!! Igen tudok feliratot hozzá.
  • Eye-scream
    #391
    Feliratot tud hozzá vki??
  • Bandew
    #390
    Az igaz. Bár én rögtön megvettem a jegyet amint lehetett a Corvinba. Korda terem legjobb hely, egyszóval tökéletes.
  • PResident Evil
    #389
    na mostmár legfoglaltam 3 jegyet preimer utánni napra, 9-re és bobbi pajtással megnézzük :P
  • Ramza
    #388
    Ja, félreértettetek.
    Nem az igénytelen mozikat soroltam fel, hanem azokat, ahol telt ház szokott lenni premierkor!
    Nekem semmi gondom nincs pl. a westenddel sem, volt már példa arra, hogy a Művészben sokkal taplóbb közönséget fogtam ki :(
    De premierkor szerintem ezekbe nem szabad menni.
  • Kandurex
    #387
    visszatértem....mos' mi van?
  • Punker
    #386
    aszem én is ott fogom nézzni majd...
    (most néztem meg a bővített Két Tornyot)
  • Bandew
    #385
    Corvin azért nem. Ott vannak normális filmek is nem csak "hálivúdiak", sokkal hangulatosabb a megjelenítése (értsd: nincs tele villógó neoncsövekkel, meg sztár-trekkes űrpadlózattal) és az ára is jó. Inkább helyette mondd a Camponát.

    Az viszont igaz, hogy premierkor a Corvin tele van.
  • ÁjjLe BoBBi
    #384
    :))
  • Ramza
    #383
    Abszolút nem "annyira" érdekes.
    A biorobotok számára 4 mozi létezik (westend, duna, corvin, mammut), oda el is kel minden jegy fél évvel korábban, aztán egymást taposva azt hiszik, hogy mindenhol (a "kukaparkokban" is) így van...
  • Ramza
    #382
    Új udvar.
    Oda biztosan nem a menőgyerekek járnak.
  • mukika
    #381
    Ma akartak letőlteni, de baszakszanak a warez oldalak....
  • Gladiator
    #380
    szóval ezzel azt akarrtam mondani, hogy ne telefonon rendelj, hanem személyesn vedd meg.
  • Gladiator
    #379
    hehe, én jan 10.-én vettem jegyet a 2 toronyra előadás előtt 10 percel, és egész korrekt helyem volt. de a büdös balfaszok elbasztaák, ugyanis már 2 héttel előtte lefoglaltam a legjobb helyet, erre mikor odamegyek már enm ovlt meg. faszkivolt. de azé hátulról a 4. sorba kapam a legszélére. annyira nem ovlt vészes, mint az első rész a 3. sorból.
  • Bandew
    #378
    Az érdekes.
  • ÁjjLe BoBBi
    #377
    azt melyik kukaparkban vetted ? mi ket tornyot nem is premier napjan neztuk megis fullra toltak termet
  • Ramza
    #376
    Lesz az még premier napján is.
    Csak nem a központi plázákban.

    Én a Két toronyra is premier napján, előadás előtt egy órával vettem jegyet - félig volt a terem.
  • ÁjjLe BoBBi
    #375
    holnap megyek megveszem a jegyet. remelem lesz meg
  • Bandew
    #374
    Azok a tündérek nem pedig tündék. Bár a Babóban valóban tündéreknek volt fordítva.
  • Bandew
    #373
    Tom, de angolul elfek.
  • Punker
    #372
    a tündék az értelmezésem szerint 15-20 cm magasak és szárnyuk van....
  • Punker
    #371
    a télapónak manói vannak..... :)))