6457
  • Gandibá
    #2488
    Tudom hogy nagy darab, de ezt hívják T R Ü K K -nek :D
  • Bandew
    #2487
    Te láttad már ezt az embert igazi méretben? Hihetetlen nagy darab. Ő volt a legnagyobb a színészek kőzül, szal nem arányos így sem.
  • Gandibá
    #2486
    Szerintem nem kisebb, csak hátrébb van ezért tűnik annak.
  • Bandew
    #2485
    Itt valami nem stimmel! Gimli itt is kicsi!
  • Gandibá
    #2484
    Ja, az disznó volt :)
  • b-type
    #2483
    Nah az a Germán fönök, na az HERO volt, de klassziker.
    mármint a Gladiátor elején a csatánál.
  • b-type
    #2482
    UHhh..viszont az a fél óra..az disznó volt!
  • b-type
    #2481
    Na a Troy az már más tészta, nekem...hogyis..Brad Pitt volt az első Caprio, aztán megnéztem a Folyó szeli ketté-t, és a Szenvedélyek Viharában-t, amivel engem elkapott, gyengéim az ilyen filmek(gojko mitics szindróma).
  • Gandibá
    #2480
    Troy az jónak igérkezik, de remélem nem olyan lesz mint a Gladiátor, hogy kb 8 óra nyál és fél óra harc..
  • RangeR
    #2479
    Kettő lesz. Az egyiket ő nyomja, az a bazinagy költségvetésű szuperprodukció. A másikra meg azt mondta a rendező (nem jut eszembe, hogy ki volt), hogy rossz érzés bukásra ítélt filmet készíteni, de nem adtak neki több lóvét rá és nem lesz olyan komoly, mint a Dicapriós.
  • b-type
    #2478
    ééérdekes lesz..azé meg nézem.
  • RangeR
    #2477
    Nem vicc Vazzz :))
  • RangeR
    #2476
    Gondolkoztam, hogy most a Gyűrű után (és talán a Hobbit előtt) milyen filmeket kellene néznem. A Troy az úgylátszik üti majd a szintet, amúgy is bírom az Íliászt. Ott van még a King Arthur, elég kemény a trailere, tüzes nyílzápor, katapultok, kelta kékrefestett ribancok félmesztelenül, meg minden! Jön majd ez a Nagy Sándor két külön rendezőtől, az egyik törnényszerűen megbukik alapból, de talán a másik. Akkor Orlando Bloommal a Kingdom of Heaven - keresztes hadjárat, VÉGRE!
  • b-type
    #2475
    Ezt nem mondod komolyan....
    Alexandriai Nagy Sándort...Leo 'caprio?
    minden bántás nélkül van 170 cm az az arc?
    Nem tom nekem elég határozott elképzeléseim vannak a régi hero-król, de az valahogy nem ebben a csokában körvonalazódik...
    mond hogy vicc... :(
  • Gandibá
    #2474
    Utóbbit én is láttam, a trailerben is benne volt.
  • RangeR
    #2473
    Dicaprio most kicsit megemberesedett a New York bandáiban. Ő fogja nyomni Alexandert (Nagy Sándort) a filmben. Remélem nem bénázzák el, komoly film lehet belőle.
  • RangeR
    #2472
    Tényleg, láttam most 2 bővített jelenetet, mármint képet. Egyiken Mordor határánál a keresztútnál megy Frodó és Samu.Ott van az a nagy szobor a régi korokból, amelyik egy királyt ábrázol és az orkok letörték a fejét, helyette valami követ vagy tököt vagy mit raktak gúnyból.

    Másik meg, amikor Theoden lovaggá üti Trufát, mielőtt megkezdik a nagy vágtát Gondorba.
  • b-type
    #2471
    Volt amiben nem volt rossz....csak már nem emléxem rá :D
  • Gandibá
    #2470
    Én nem vagyok oda a nyálfilmekért, főleg amiben Dicaprio játszik.. de a tömegnek ez kell látod..
  • b-type
    #2469
    :DD, szerencse hogy nem kell nap mint nap olyan filmeket néznünk amit a közizélés frankónak nevez, és sikeressé tesz.
  • RangeR
    #2468
    Vagyis nem tér el, hiszen a Gyűrű 3 része egyben alázza a Titanikot, csak külön-külön nem sikerült. Viszont szerintem nem is lehet külön gondolkozni a három részről.Az egybe tartozik.
  • b-type
    #2467
    szasztok, hát mégmindig aszondom, ne legyen igazam, de lehet hogy az csak egy kép, nekem van ilyen az 1-es bővítetten,
    Boromir, Gimli, meg még 1 csomó, sima tünde harcosok is.
    De bár lenne valami ami ezzel a emberek és tündék utolsó szöv.-vel megvívott nagy csatát jobban bemutatná.
  • RangeR
    #2466
    Hogy tudták a Titanikot ennyien ennyiszer megnézni? Én 1x láttam a HBO-n de semmi hatást nem váltott ki belőlem. Még a top 100-ban sincs benne nálam! Akkor nekem van hiba az ízlésemben, hogy ennyire eltér a közízléstől?
  • RangeR
    #2465
    A 11 Oscarra jelölt A Gyűrűk Ura – A király visszatér bevétele elérte a 981,9 millió dollárt, és ezzel az 1,8 milliárd dollárt kasszírozó Titanic mögött már minden idők második legsikeresebb filmje.
  • Gandibá
    #2464
    Nemtom.. :(
  • RangeR
    #2463
    De azon a másik képen amit tegnap raktam be ide, ott egy másik jelenet van, azt továbbra is kérdezem, hogy MINEK KELLETT KIHAGYNI???
  • RangeR
    #2462
    Húúúbazz, nem néztem hogy ekkora! Bocs mindenkitől, remélem nem vágja szét a topikot!
  • RangeR
    #2461
    Közben én is kimentettem, csak nyomtar rá egy kis fényt, hogy kivehető legyen a páncélzat, arról ismerhető meg. És a fejdíszről.

  • Gandibá
    #2460
    Frissen csinálva az első rész bővítettjéből :))
  • wizy
    #2459
    jó kis képek
  • Gandibá
    #2458
    Na íme két kép a nagy tünde királyról:



  • Gandibá
    #2457
    Hát ez szomorú, de kiváncsi leszek mennyi jelenet nem került bele.
  • wizy
    #2456
    az is igaz:-)
  • Gandibá
    #2455
    De legalább rajta vagyunk.
  • Gandibá
    #2454
    RangeR: jók a képek! Én minnyá kivágom a filmből Gil Galad-ot már amennyiben igaza volt valamelyik kollégának hogy az elején ő a dárdás fickó..
  • wizy
    #2453
    ja, és csak szólok, hogy tizedikek vagyunk:-((((((
  • wizy
    #2452
    nem müxik az iaro.srv.hu-s feltöltőoldal..... tudtok másikat mondani?
  • wizy
    #2451
    rezsofiz-nek most van a felvételije, pont 3 perce kezdődött el.... HAJRÁ REZSOFIZ!!!! VELED VAGYUNK:-))
  • RangeR
    #2450
    A képeket meg össze-vissza mindenhonnan szedem, nem jegyzem meg a címűket az oldalaknak. Van sokezer mindenféle képem, kiírom cd-re, azért nem jegyzem meg. De a www.theonering.net oldalon van vagy 10000 kép a gyűrűből és a szinészekről, ott érdemes körülnézni. Csak nincs link, hanem egy képre rá kell menni és ott alatta valahol kiválasztani, hogy mindet mutassa. Aztán nekiállni időrendi sorrendben megnézni mind a sokezret.
  • RangeR
    #2449
    itt, ahová beírod a szöveget ott van alul, hogy "makrók," onnan olvasd el, hogy kell a képet berakni. De nem lehet beírni, mert akkor egy kis nemlétező képet akar megjeleníteni, azért nem tudom leírni ide :)