21
Melyik boltban érdemes vásárolni Pesten?
  • [Jakuza]
    #21
    Javitom magam, masnap egybol felhivtak, csak az email visszaigazolas nem tortent meg, lehet mert keson rendelte 18h utan.
    Azota megis erkezett neki a cuccos masnap gyorspostaval egyeztetes utan.
  • janika15
    #20
    ti netről rendeltek cuccokat?
  • [Jakuza]
    #19
    Hat nem tudom.
    Haverom tegnap adta le a megrendeleset az AQUA-nal, meg a visszaigazolast is basztak elkuldeni neki.
  • Bocy
    #18
    hu thx ezt nem tudtam
    majd megnézegetem!
  • NeoMaN
    #17
    nagykerben
  • Mersant
    #16
    én az utobbi nehany gepet mind a Usersben vettem, korrekt a kiszolgalas, holt normalisak, segitokeszek, ingyen osszedobjak a cuccot es letesztelik igy meg nem talalkoztam hibas alkatresszel naluk...
  • ingy3nfr3g
    #15
    AQUA üt mindent
    én már vagy 10 full gépet vettem onnan a céghez és ők az eggyetlenek akik tisztességesen az igért napon és időben kihozzák a dolgokat, jók az árak is, mondjuk a legújabb dolgok kis (pár napos késessel jönnek), és a rendelést másnap viszaigazolják még egy nap mulva kezedben a cucc és ha mégis közbejön valami gond akkor szólnak rögtön... (eddig 1* volt problem két ugyanolyan ramot rendeltem hogy duálban menjenek mire közölték hogy várjak 2 napot mert akkor lesz új szállítmány abból a ramból és amik most vannak különböző szériások és nem fognak menni).
    Mistral:
    sokat pepecselnek, drága, gyér kinálat, griztatni pedig sose akarj ott.
    Kékhal:
    egyszer rendeltem tőlk gépet:
    floppyt nem birták bekötni..., és kitalálták 1 év után hogy nem fizettük ki a gépet ( a szállitó lenyulta a zsét szebbe) szal aztis hanyagolnám hejetekbe, ráadásul a negyede sincs nekik ami a weblapon fennvan...
    Alien:
    igérgetnek mint a legtöbb pc bolt, mondja hogy majd jövöhéten aztán 2 hónapig várhatod ennyi...
  • Jaffa 2843
    #14
    Online vétel esetleg :D
    depo.hu-n egész jó árak vannak, és van pár üzlet is amiböl lehet válogatni
  • Bocy
    #13
    bluefhis--> nem jó!
    mystral--> drága ahoz képest nem jó
    Alien computers--> nagyon jó de drága

    több nincs:) ők a vezetők:D
  • Jacky
    #11
    Ja és a Users!
  • Jacky
    #10
    Bluefish se rossz!
  • t. Füly
    #8
    Hát egy e-mailt megér a dolog.
  • t. Füly
    #6
    Ja:) Volt is egy Mistralos topic érdemes megnézni.Egyébként én is az Aquát ajánlom.Szvsz jó áron agyják a cuccaikat és a szervizben is normális, segítőkész ember van..Nem úgy mint egyes helyeken...
  • OYYO
    #2
    Én eddig az Aqua-t,PcDirect-t ismertem a legolcsóbbnak?Sokan a Mistralt mondják,de számolásaim szerint egy komplett konfig összeállításánál(jobb gép)akár 30-35 ezres különbség is lehet.