Thermaltake - vízhűtéses ház
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"
A nagykereknél mindenhol így van.
Regisztrálni kell náluk a céget és akkor gondolom tudsz. Én is igy vettem. Van egy regisztrációs lapjuk azt kell kitölteni, cégbélyegzõ, ilyen-olyan szám stb. A tér Margit hídhoz közeli felén vannak.
Nem ablakos, mivel én feleslegesnek tartom, kb 1 hete kérdeztem meg telefonon. Nekem a XaserII-6000 volt 40000 nettó egy 360as Chieftec táppal.
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"
Valami halk tápegységet (Enermax vagy Thermaltake).
\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"
Hátul-felül--->>>Kifúj
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
Mint már Mozes írta, az alu ház 35e+fa, de szerintem ez a fekete és a kék testvér 25e+fa körül lesz.
\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"
Da csak a képekért is megéri megnézni.
\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"
\"Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.\"
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
Mi is a kérdés? 😛
\"De én elszegényedtem. Csak az álamim maradtak. Álmaimat a lábad elé terítem. Óvatosan lépdelj, mert az álmaimon lépkedsz\"
Ilyet akarok! Kibaszott jó nézz ki!! 😊))
\"De én elszegényedtem. Csak az álamim maradtak. Álmaimat a lábad elé terítem. Óvatosan lépdelj, mert az álmaimon lépkedsz\"
Ilyen téren totál kezdõ vagyok, mondjatok pár dolgot a hízhûtésrõl: méret, hang, ár, személyes tapasztalat stb.
Köcc! 😊
\"De én elszegényedtem. Csak az álamim maradtak. Álmaimat a lábad elé terítem. Óvatosan lépdelj, mert az álmaimon lépkedsz\"
Tavaly azt mondták ebben az évben lehet hogy már forgalmazni fogják. Mondjuk nagyker de ezen lehet segíteni.



















