48
Thermaltake - vízhűtéses ház
  • Crazyn
    #48
    Nem, mert a ventik a csendes fajtából valók, és mindegyiknek lehet szabályozni a fordulatszámát
  • btibi
    #46
    Na az király, de akkor végülis nem igazi nagyker.
  • mozesapo
    #45
    Ez itt nem igy volt. Odaadták a regisztrációs papírt, hogy kitöltve vigyük vissza, mikor rendelünk. Semmi egyebet nem kértek.
  • btibi
    #44
    Elmondanám, hogy a regisztrációhoz aláírási címpéldány , cégbírósági bejegyzés ,bélyegző, meghatalmazás kell.
    A nagykereknél mindenhol így van.
  • Mathias
    #43
    Tehát akkor te sem vagy kiskereskedő, hanem egy sima(akármivel foglalkozó) cég. Köszi a választ
  • mozesapo
    #42
    Mathias!
    Regisztrálni kell náluk a céget és akkor gondolom tudsz. Én is igy vettem. Van egy regisztrációs lapjuk azt kell kitölteni, cégbélyegző, ilyen-olyan szám stb. A tér Margit hídhoz közeli felén vannak.
  • Mathias
    #41
    És szerinted én cégként tudok ott vásárolni? Mármint úgy értem, hogy nem vagyok kiskereskedő, de tudnék egy cég(nem informatikai cég) nevére vásárolni, vagy feltétlen csak számítógép kiskereskedések tudnak ott vásárolni?
  • mozesapo
    #40
    Mathias!

    Nem ablakos, mivel én feleslegesnek tartom, kb 1 hete kérdeztem meg telefonon. Nekem a XaserII-6000 volt 40000 nettó egy 360as Chieftec táppal.
  • [Walaki]D`Lair
    #39
    Nekem a fekete, átlátszóban és hagynám így :DDD Persze Vörös fénycső menne bele de durván ám...
  • Crazyn
    #38
    A proci hőmérséklet attól is függhet, hogy mennyi a ház belső hőmérséklete, ez meg ugye a ventillátorok fordulatszámától is függ, amit lehet szabályozni.
  • Crazyn
    #37
    Nekem az alu verzió kéne, mert az csak 8Kg táp nélkül. A ventiket kicserélném ledesekre + egy fénycsövet is raknék bele.
    Valami halk tápegységet (Enermax vagy Thermaltake).
  • [Walaki]D`Lair
    #36
    Elöl-oldalt--->>>Beszív (na nem úgy :))))
    Hátul-felül--->>>Kifúj
  • Mathias
    #35
    Mózes! Tuti 35+áfába kerül a Xaser III V2000+ az általad említett nagykerbe? Ez ugye nem ablakos? Mondjuk Crazyn álltal belinkelt cikkben az van irva, hogy a Xaser II 5000-ben hidegebb volt a proci. Ez érdekes.
  • t. Füly
    #34
    Annyit megér mert nagyon prof. ha lenne pénzem megvenném:)De még jól is néz ki...mert nézegetem a most kapható házakat,hát egyik rondább mint a másik
  • Crazyn
    #33
    A ventillátorok állásából ez megállapítható: az oldalsó 2 és az első 2 befele szívja, a hátsó 2 és a felső pedig kivelé fújja.

    Mint már Mozes írta, az alu ház 35e+fa, de szerintem ez a fekete és a kék testvér 25e+fa körül lesz.
  • t. Füly
    #32
    Huh...rendesen elvan látva ventivel.Csak azt lenne jó tudni hogy melyikek a kiszivó és melyikek a behuvó ventik..Elég érdekes lehet a házban a levegő áramlása:)De az biztos hogy kurva jól néz ki.Mennyibe kerül, vagy fog kb. kerülni?
  • Crazyn
    #31



  • Crazyn
    #30
















  • Crazyn
    #29
    Ha valaki tud németül, akkor nézze meg ezt a Xaser III tesztet: Xaser III

    Da csak a képekért is megéri megnézni.
  • mozesapo
    #28
    A Xaser III 2000+ mostani ára 35000+Áfa. Február hóra igértek szálítást. Nagy valószínűséggel eladó lesz tavasszal a Thermaltake Xaser II 6000+ házam jó áron táp nélkül.
  • t. Füly
    #27
    Én épitettem egy vízhűtést(jobban mondva építettem apuval) ugy néz ki hogy van egy tartály abban víz(desztílált) meg pumpa van egy radiátor(ladából:) ) hogy hűtse a vízet forrasztattunk egy dupla falu réz blokkot(nagyon prof) réz csövek vannak. Még nincs össze rakva de kb héten belül össze lesz, majd leírom hogy milyen. Jo tudom hogy ez topic a Thermaltakeről szól de azért leítram.
  • Jacek
    #26
    ja kb 1 het alatt jott meg a cucc mert en rendeltem ott most valamit.
  • Jacek
    #25
    azt hiszem az is februar de masik hely de lesz tuti az ovelockon is.
  • Crazyn
    #24
    Mikor lehet majd kapni nálunk is ezt a csodát??
  • Jacek
    #23
    www.overlock.hu februar elejen megrendelheted a Thermaltake vizhutest komplett cucc 27000+afa.
  • bpapa
    #22
    Thermaltake cuccok a www.component.hu oldalon
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    a feketéből is az átlátszó....valami hihhhetetlenül profi házak! Egyszer +nyerem az 5-öst veszek egyet az biztos....:DDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    Az a Xaser III Black kibaszottul megtetszett...Pedig a mostani házam is kurva jó...(3 hetes JinSung ZIZON)...ezekkel a Tt házakkal az a baj, hogy annyiba kerül mint egy trabant és akkor már inkább az veszek :))))
  • mozesapo
    #19
    Hát igen, ha tavaly novemberben lett volna III-as akkor biztos azt veszek. Remélem nemsokára nálunk is kapható lesz.
  • Lazarus
    #18
    Xaser II

    Xaser III


    Hát... jobbak mint a jelenlegi házam :P
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Szerintem a Xaser III-as házak sokkal szebbek...A Xaser II nagyon szép, a III-as meg gyönyörű :DDDD
  • Lazarus
    #16
    CSOCSO Style rox
  • Cheky
    #15
    Tessék?
    Mi is a kérdés? :P
  • Jacek
    #13
    Meg kell erdeklodni szerintem elkebzelheto hogy behozzak nem lesz olcso az biztos:D
  • Tumor
    #12
    Itt csak ház van, de az az AquariusII vízhűtéses rendszer nincs ! És épp ez az, hogy /akkor lehet, hogy hülyén írtam/ engem elsősorban a linkben szereplő gyári Thermaltake vízhűtéses rendszer érdekel /amit gondolom ezzel a házcsaláddal árulnak/. Mert ilyen házat lehet kapni csomó helyen, csak hozzá a folyadékhűtést nem, na szal értitek, nem ragozom tovább.... :)
  • Cheky
    #11
    Megnéztem az oldalt!

    Ilyet akarok! Kibaszott jó nézz ki!! :)))
  • Cheky
    #9
    Basszus, pont most akartam nyitni egy ilyen fórumot... :P

    Ilyen téren totál kezdő vagyok, mondjatok pár dolgot a hízhűtésről: méret, hang, ár, személyes tapasztalat stb.
    Köcc! :)
  • mozesapo
    #8
    Elöször én is majdnem ott vásároltam, aztán szóltak hogy van nagyker. Azért +25-50% felár azért egy kicsit túlzás. pl Wentiltech : Chieftec 360táp 9900+Áfa, Overclock 14500+áfa.
  • mozesapo
    #6
    Te csak vásárolj ott, jó drága.
  • mozesapo
    #4
    Még annyit, hogy én ott vettem a Thermaltake 6000+ házam 360W Chieftec táppal bruttó 50e ft-ért. Máshol az 5000+ ház + ilyen táp 52 nettó volt.