97
Nem ingyenes!
  • 2XP
    #16
    Mail ment!
  • 2XP
    #15
    Köszi a segítséget!

    A Füzér gomb tényleg elég különálló lett, elvileg német és angol nyelven lehetett volna elérni a honlapot, de nem adtak forrást :), e nélkül pedig nagyon üres lenne. Elsősorban 800-as és 1024-es felbontásra készült a lap, de meg kellene oldani a nagyobb felbontást is (pl. 1 kicsit átalakítva jelenne meg), de sajnos még nincs ötletem.

    a falu központjában, ... >> ez az "A Koronaőr Vendégház" folytatása, azért kisbetű, de majd átírom, h érthetőbb legyen.

    U.i.: ha esetleg huzamosabb ideig nem válaszolok (mint most), az a net miatt van, mivel gond van az adó áramellátásával, egy szünetmentest meg lusták beszerezni.
  • ThePartyFace
    #14
    Ha meg nem fizettel a fw-nek, akkor dobj meg egy maillel, mert olcsobban tudok hostingot.
    Jobban jarsz.
  • Bruce Lee
    #13
    1676-banlerombolta - 1 spacet be
    a falu központjában, a muemlék ..... - mondat eleji nagy kezdobetu

    a lap tetején nekem nagyon különállónak tunik a Mo. térkép és alatta a Füzér menüpont.

    Amúgy kellemes honlap, grat. :)
  • 2XP
    #12
    Rájöttem, h kell, de nekem nem megy :( Ha vki esetleg megtenné helyettem, nagyon hálás lennék :D
  • 2XP
    #11
    Jelenleg úgy néz ki, h a swi nyert, bár a kérdésem még mindig aktuális: kell-e először regisztrálni az ingyenes tárhelyen, vagy mehet anélkül is? És miért kapom az előbb elmlített hibaüzenetet?
    Jó lenne, ha vki segítene, hogyan megy ez a regisztrációs dolog, mert még soha nem csináltam ilyet (mit kell letölteni/kitölteni, mennyi idő, hasonlók).
  • 2XP
    #10
    Köszi, de ez elég drága, és sajnos havonta kell érte fizetni :(
  • 2XP
    #8
    Arra nem iagzán lesz szükség. Igazából nem is nekem kell, hanem egy vendégháznak, aminek én csináltam a honlapját, és ugye fel is kell tenni :) Ha már itt vagyunk, lehet róla véleményt is mondani:

    >> Itt van <<<

  • ThePartyFace
    #7
    Ehh...sql, ilyesmi?
    Annelkul nem igazan eri meg hosting szerzodest kotni. Ki tudja, mikor johet jol.
  • 2XP
    #6
    Eddig ez a legjobb. Ami még jónak tűnik az az Integrity, bár még nem nagyon hallottam róluk:

    ALAP díjcsomag
    15.900,- Ft + ÁFA két évre szóló előfizetéssel
    (áraink 2002. november 1-től érvényesek)
    A díjcsomag tartalma:

    1 db valami.hu domén bejegyzése (.com/.net./org stb. esetét l. alább);
    a domén fenntartása és DNS szolgáltatás;
    www.valami.hu virtuális webszerver (http://valami.hu aliasszal);
    100 MB tárterület;
    biztonságos FTP-vel az előfizető karbantarthatja az oldalait;
    3 db postafiók ([email protected] típusú címekkel);
    3 db e-mail aliasz;
    webstatisztika1.
    Az ALAP díjcsomag változata, az ALAP-10, ill. ALAP-20 díjcsomag is előfizethető, mely mindenben megegyezik az ALAP csomaggal, de 10, ill. 20 postafiókra, valamint emellett 10, ill. 20 aliasz címre nyújt lehetőséget. A díjcsomaghoz további 100 MB tárhely 4.000,- Ft + ÁFA egyszeri díj ellenében fizethető elő.

    Amennyiben már bejegyzett névhez kérik az ALAP díjcsomagot és nem új név bejegyzésével, akkor az előfizetés díja: 9.000,- Ft + ÁFA (szintén két éves előfizetéssel).

    Az ALAP díjcsomag eleve több évre is előfizethető. Az INTEGRITY-nél fenntartott névhez további évekre 5.000,- Ft + ÁFA éves díj ellenében vehető igénybe az ALAP szolgáltatás.

    A freewben először regisztrálni kell, vagy anélkül is mehet a dolog? Mert még mindig nem éretm miért kapom a "Nem eng...." szöveget :(
  • TheZsenyka
    #5
    Az SWI (freeweb.hu)tök rulla. Nekem ott van a cumóm, ráadásul ha saját domain nevet szeretnél akkor pár ropiért megkapod. A reklámmentesség szintén zenész. Ne kérdezd, fogalmam sincs hogy évente vagy egyszeri befizetés (franc se olvassa el a szerződést), de mivel alacsony az összeg, kár tökölni rajta.
  • ThePartyFace
    #4
    WebTar.hu
  • Tomcat
    #2
    Hát szvsz tuti egy évre szól az a reklámmentesség...
  • 2XP
    #1
    Lenne egy kisebb (3 MB-os) honlap, amit el kellene helyezni az interneten, saját domain névvel. A kérdés az, h melyik szolgáltatónál éri meg a legjobban? A freeweb-en gondolkodtam, mivel elég olcsónak tűnik, és a célnak megfelelne, de az árai nem világosak: a 4988 Ft-s reklámmentesség egy évre szól, vagy ameddig akarom? Ráadásul amikor regisztrálni akartam a következő üzenetet kaptam:

    Nem engedélyezett!
    Kizárólag .hu es .net domainről lehet regisztrálni.

    Persze válaszolni nem hajlandóak :(