97
Nem ingyenes!
  • Edorn
    #97
    A nokturn.hu-t tudom ajánlani. Kis szolgáltató, de gyors és jó szerverekkel.
  • latestnews
    #96
    Én a cweb.hu-t ajánlom, nagyon gyors ssd cloud tárhely még az ingyenes is! 512MB, SSl, ftp, saját domain, email, adatbázis. Minden ami csak kell, és nagyon gyorsak a szervereik. Én az nginx gyorsítás miatt választottam őket, még az ingyenes tárhelyükhöz is igénybe lehet venni! Az áraik is nagyon korrektek, szinte a legjobb árak hazánkban! 1GB-100GB mindenféle tárhely van náluk! Próbáljátok ki, megéri!
    SSD Cloud tárhely
    Utoljára szerkesztette: latestnews, 2019.01.09. 10:24:54
  • Vix82
    #95
    Én a nethely.hu-t tudom ajánlani, itt 100 Mb ingyen tárhelyet kapsz adatbázissal, email címmel, aliassal, ftp-vel, és 1db domain elhelyezéssel. Kérhető még hozzá külön teljes értékű domain név .probaljaki.hu végződéssel, így gyakorlatilag minden szolgáltatást ingyen ki lehet próbálni és lehet használni. A tárhely reklám és kötöttség mentes, bármikor upgradelhető. Ráadásul 1500Ft-ért reggelünk 2 évre .hu domaint.
    30 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalunk, de az elmúlt 4 év során 1db ilyen igény sem volt - és ez szerintem önmagáért beszél.
  • seo3seo3
    #94
    Itt is csak őket tudom ajánlani: http://www.xhu.hu
    Fizetős tárhely bérlésnél korlátlan e-mail, aldomain, parkolható domain, korlátlan adatforgalom, és korlátlan ftp felhasználó létrehozás.
    Ingyen tárhelyet is biztosítanak 100MB-ig.
  • TycoonHQ
    #93
    A Magyar Tárhelyszolgálatók weboldalt azzal a céllal hoztam létre, hogy összefoglalja és egységbe szervezze a magyar tárhelyszolgáltatók kínálatát. Azonban a korábbi kezdeményezésekkel ellentétben ez nem pusztán csak egy link- vagy ajánlásgyűjtemény. A látogatók a jól beállítható, áttekinthető kereső segítségével jól szűrhetik a közel 100 szolgáltató ajánlatát, így könnyebben megtalálhatják a számukra kedvező ajánlatot. A weboldalon a regisztrált felhasználók értékelhetik a szolgáltatást (ötfokozatú skálán és szövegesen is), kedvence tárhelycsomagjaikat megjelölhetik, vagy akár össze is hasonlíthatják az egyes csomagok kínálatát. Az oldal folyamatosan fejlődik.
  • vadlea
    #92
    A WBH reklámmentes tárhely szolgáltatásra váltott, most már nincs az ingyenes csomagnál sem reklám.
  • vadlea
    #91

    50 MB tárterület
    FTP hozzáférés
    Korlátlan adatforgalmi és látogatottsági statisztikák
    Webes adminisztrációs felület
    PHP futtatási lehetőség
    50 MB e-mail postafiók (SMTP, POP3, iMAP, Webmail), Spam-és Vírus szűrés
    PHP mail kvóta: 30 / nap
    5 MB MySQL tárhely
    Saját domain: igen
    Napi biztonsági adatmentés: igen
    Reklámmentesség:
    Nem reklámmentes (reklám mentesíthető)
    99,9%-os rendelkezésreállás
    Ingyenes


    https://wbh.hu/
  • bundesz000
    #90
    Nem akarok senkit se reklámozni, de nekem most már 3. éve van tárhelyem a U-Homenál. (www.u-home.eu) Én 510 Ft-ot fizetek havonta 5 GB-ért és domaint is lehet hozzá kérni kedvezményesen. Én aláírtam 1 év hűgéget és 50%al olcsóbb volt a .com domain. Tényleg nagyon korrektek, gyorsak. Volt, hogy nem tudtam befizetni a számlát és potom 90Ft-ért elcsúsztatták a számlámát a következő hónapra :)

    Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • dimahu
    #89
    Tárhely csomagok 5.000 Ft -tól: http://dima.hu/tarhely/tarhely-csomag-osszehasonlitas/
  • medveujonc
    #88
    Szeretnéd weboldaladat elhelyezni, olcsó tárhelyet keresel ?
    Megbízhatatlan a jelenlegi szolgáltatód?
    Íme egy kihagyhatatlan ajánlat!

    Olcsó tárhely+ .hu vagy .eu domain

    300 MB:
    - 1db domain reg
    - korlátlan aldomain
    - 2db postafiók
    - php
    - phpmyadmin
    - ftp hozzáférés korlátlan
    - Admin felület
    - 1db adatbázis

    5.200 Ft /év

    1000MB :
    - 1db domain reg
    - korlátlan aldomain
    - 8db postafiók
    - php
    - phpmyadmin
    - ftp hozzáférés korlátlan
    - Admin felület
    - 3db adatbázis

    7.800 Ft/év

    3000MB :
    - 1db domain reg
    - korlátlan aldomain
    - 8db postafiók
    - php
    - phpmyadmin
    - ftp hozzáférés korlátlan
    - Admin felület
    - 9db adatbázis

    10.700 Ft/év


    mindezek mellé: support, programozói support is jár.
    Kihagyhatatlan lehetőség.

    Minden megrendelő, aki hoz magával 4 további megrendelőt az 50% kedvezményt kap.
  • szigetlakó
    #87
    Ha akarod, pénzt is kereshetsz vele.
  • msstz
    #86
    sziasztok,

    szeretnék csinálni egy weboldalt .com-os címmel. hol tudnék egyszerre, könnyen tárhelyet és domaint is szerezni?
  • moyothomas
    #85
    minden évben ugyanazt az összeget fizeted.
    pl.: itt a mini csomag évente 7375ft. nem kell plusz a domainnévért.
  • TheLostOne
    #84
    Hi, lenne egy olyan kérdésem, hogy a magyarországi fizetős szolgáltatók esetében a tárhelyhez tartozó ingyen domain regisztráció alatt csak a regisztráció és a kezdő időszak (.hu esetén tudtommal 2 év) értendő, vagy minden további hosszabbítás is, amíg a tárhelyszolgáltatás igénybevétele történik? Magyarul mindig csak a mindenkori éves tárhelydíj lesz majd, vagy erre majd 1-2 év után rájön még a domainhosszabítás is?

    Néztem több szolgáltatót is, erre vonatkozó részletes információt azonban eddig sehol nem találtam. Igen, a google meg a barátom tudom, de amikor pont egy ilyen, agyon SEO-zott szolgáltatáskörrel kapcsolatban kellenének valszeg szándékosan nem reklámozott részletes infok, általában cserben szokott hagyni.
  • Desiderata #83
    köszi, jól hangzik, közben rájöttem hogy a netszolgáltatóm is ad tárhelyet, úgyis csak statikus kell
  • Odacsap77
    #82
    freehostia.com ajánlom tárhelyként (ingyenes)
  • Desiderata #81
    Rendkívüli .eu domain akció!

    50% promóciós árengedmény 2011. április 7. és május 31. között bejegyzett, vagy átregisztrált többéves .eu domainekre!


    elgondolkodtató, csak kéne hozzá tárhely is
  • MDylan
    #80
    Sziasztok,

    Tárhely szolgáltatóként ajánlanám a figyelmetekbe szolgáltatásainkat.
    Weboldalunk:
    Webhold tárhely

    Kis és nagy tárhely csomagjaink is vannak, melyekhez alapból jár php és mysql is.
    Egy csomagon akár több domain is üzemeltethető.
    Napi adatmentésünk van, szervereinket folyamatosan bővítjük, illetve a szolgáltatásainkat fejlesztjük.
    Ha esetleg valaki habozik, egy hetes ingyenes kipróbálási lehetőséget adunk, kötöttségek nélkül.

    Minden kérdést, észrevételt szívesen fogadunk.

    Üdvözlettel:
    Webhold Internet
  • Nasim
    #79
    Tudna valaki ajánlani egy olcsó de jó FTP tárhelyet? 100-200 GB közöttire lenne szükség.
  • MerlinW
    #78
    1600 a .hu. Most éves szinten nem mindegy az az 1400forint?:)
  • akyyy
    #77
    Godaddy-n lehet .infos domaint regelni ólcsón, évi 200 ft kb (attól függ épp mi a dollár árfolyama), hozzá meg itthonról lehet csatolni magyar tárhelyet, ingyen.
    http://newhosting.hu/

    bár mindezt karajjj lelte:D
    simán dúrván megéri szerintem.
  • MerlinW
    #76
    Persze, ahhoz elég egy kicsi is.
  • grizzly21
    #75
    en csak arra gondolok, ha multiplayer jatekot akarok csinalni, ahhoz kell egy szerverprogram, ami kiszolgalja (ez lehet ingyenes is). Nyilvan van profi megoldas, de egy egyszeru jatekhoz ahol nehany (max 10) ember szorakozik, oda azert nem kell az a hardver amit te leirtal.
  • MerlinW
    #74
    Médiaszerverhez standalone szerver illik. Azaz saját izmos külön gép, száz de inkább gigabites sávval. Ez nem olcsó. ~300-500e a gép, ~100e az Flash Media Server, ~200e a Win szerver, havi ~100+e a gigabites sáv. Tehát kb egy milka + havi díj (Linux-os megoldással a fele - ha van rá médiaszerver alkalmazás).
    Persze lehet ezt csinálni kicsiben is, de úgy nem éri meg.

    Nagyon kicsihez meg elég a webhosting + php/asp/java-a flash player-es megoldások. Ehhez jó a linux, nem kell Windows+Adobe tökölés.
  • grizzly21
    #73
    ja ok..engem kifejezetten specko alkalmazasok erdekeltek volna szerverre. hosztingom van
  • MerlinW
    #72
    "mi az a barati?" -> További infó privátban.
    "fel tudnek telepiteni ra pl egy media server-t flashhez?" -> Weboldalakat (~500MB-ig, PHP, MySQL, stb) tudok hosztolni

  • grizzly21
    #71
    mi az a barati? fel tudnek telepiteni ra pl egy media server-t flashhez?
  • MerlinW
    #70
    Jó szándékú hirdetés:)

    Ha valakit érdekel, van némi szabad erőforrásom két 100/100-as szerveremen. Weboldalakat (~500MB-ig, PHP, MySQL, stb) tudok hosztolni "baráti" áron. Számlát ezért nem adok, fizetés hó végéig önszorgalomból, első hónap ingyenes. További infó privátban.

    Nem ebből élek, ha nem érdekel, ne foglalkozz a hsz-el.
  • hungary27
    #69
    azért lepődtem meg mert a domian név tényleg nem ingyenes de a kkkor én olvastam el valamit.
  • grizzly21
    #68
    a domain nev es a tarhely ket kulonbozo dolog, elobbiert mindenkepp fizetsz
  • hungary27
    #67
    és ha ide regisztrálok és feltöltöm akár az e107 portálos weboldalam akkor pl igy feg kinézni?:www.valami.hu ?
  • AE86
    #66
    Hello KevinDKNY!
    000webhost.com-os problémám van, remélem tudsz nekem segíteni. Új vagyok még ebben a témában és lehet, hogy ezért primitív lesz a kérdés is. A DottRoll-nál vettem egy domain nevet, a 000webhost.com-on regisztráltam a már élő domain-nel. A DottRoll-nál nem tudom átírni a name server nevet mert hibaüzenetet dob. Ők azt mondják, hogy valami 000webhost.com-os beállításom rossz. Állítólag a 000wehost.com nem szolgáltatja a domain-t. A következő üzenetet dobja: "*M-PNAU -E- [szekelyvendeghaz.hu] NS not authoritative:
    > ns02.000webhost.com". Van valami ötleted, hogy hol hibáztam.
  • KevinDKNY
    #65
    Hello, a legjobb ingyenes tárhelyszolgáltatást külföldön érdemes keresni.
    -1500MB
    -PHP/MYSQL
    -Reklámentes
    -100GB havi forgalom
    ...
    Én már régóta ezt használom: http://www.000webhost.com/153474.html

    Ezeket az oldalaimat tárolom itt, nézzétek meg: playfulland.com és stripedgames.com
  • CaviaR
    #64
    így már mindent értek, köszönöm!
  • grizzly21
    #63
    ebben biztosat nem tudok mondani, mert nekem nem igy van, de szerintem:
    -a reklamcsik/banner ottmarad, mert a tarhely a fw lesz, tehat a keresek az o szervereik fele mennek, amiket a szerveruk ezzel a beepitett reklammal ad vissza
    -ahol domaint vettel ott lesz egy admin oldal, ahova belepsz es beallithatod a dns-eket, gyakorlatilag, hogy hova mutasson a domain nev.
  • CaviaR
    #62
    Értem. Lenne még egy kérdésem, de példával egyszerűbb:
    -megveszem 1évre 2000Ft-ért a www.valami.hu domaint
    -feltöltöm a tartalmat a freewebre (az ingyenes részére)

    Mit kell csinálni, hogy a valami.hu-t beírva bejöjjön az oldalam? Tehát hova töltsem az index.html-t? Ha felteszem fw-re, és úgy írányítom oda a forgalmat, akkor megjelenik a banner. Van ennek valami módja?
    Köszi a választ :)
  • grizzly21
    #61
    de el tudod, a domain nev es a tarhely 2 kulonbozo dolog, nem kell 1 helyen venned.
  • CaviaR
    #60
    Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy is műxik ez az egész? Van egy pár megás oldalam, és nem szeretnék feltétlenül 10000-et fizetni, egy több gigás tárért, aminek az 1%-át sem használnám. Ha beregisztrálom a domaint, a tartalmat nem tudom elhelyezni egy ingyenes tárhelyen (pl tár, fw, stb)?
    Nem igazán világos ez az egész nekem. :)
  • damondesign
    #59
    Az árban nincs benne a domain cím ára.
  • Borgi
    #58
    nem igazán sikerült feldolgoznom, hogy ehhez jár-e domain cim. ehhez jár domain cim is? gondolom ennyiért nem