9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Ramza
    #177
    Korrekt. Sajnos úgy látszik bele kell törődnünk, hogy a műfaj klasszikusai szinte kivétel nélkül a 70-es, 80-as években készültek (egy-kettő korábban, néhány később, de a legtöbb ebben az időszakban).
    Ma már szar sincs, csak néha-néha kapunk egy 28 nappal későbbet, ami megérdemli a kiváló jelzőt.
    De ez nagyon ritka :(
  • Tikal #178
    Huu, a 6.naponban volt az a játék baba, teljesen ugy nézett ki mint chucky, nagyon idegesitett :)
  • Jano
    #179
  • Jano
    #180
  • Csaba
    #181
    Ismeri valaki az Erdei Fantom című horrort?
    Nekem tetszett az is.:-) Amikor a félig megégett koma ollóval nyiszálja a kiránduló diákokat...
    Ja, és a Halloweenről sem szóltatok. Szerintem az is jó volt, bár ott a zene nagyot nyomott a filmen.:-)
  • Factor_007
    #182
    nem látta vki az mtv-n van vmikor egy sorozat. A cime: Birodalom. Egy korházban játszodik de az egész egy elvot nagy baromság. Nem néztem végig de éreztem hogy ha sokáig nézném megörülnék, vagy legalábbis komoly gondjaim lennének utána. Nem tudja vki hogy kéne értelmezni ezt a sorozatot?? Mert elég nézhetetlen a film (nem a minősége miatt)
  • Factor_007
    #183
    kegyetlenül jó ez a kép :D
  • Tikal #184
    de idegesitő feje van, ugy belerugnék :)
  • Madmaxx
    #185
    CSÁKI suxxxaaaa!
    Jason a király! Annak legalább van stílusa ahogy nyirbálja az embereket. :)))
  • Madmaxx
    #187
    Freddy egy kis beszari lúzer csávó. Csak az álmokban mer támadni. Jason a tökös legény :)))
  • Jano
    #188
    Jason meg szégyelli az arcát, mer himlőhelyes! Röhejes! :D
  • Madmaxx
    #189
    Nem is, csak dizájnosabb a hokimaszkkal :)) Amugy van rész amikor megmutatja az igazi arcát :))
  • Jano
    #190
    Jaja! Valami rémlik! De má baromi rég láttam!

    Egyszer veszek egy Chucky-babát, meg egy vicces hokimaszkot is, és mindenkit halálra rémítek a prios-fekete csíkos Freddy-pulcsimban. :DD
  • Jano
    #191
    prios=piros
  • Madmaxx
    #192
    dejó lesz :))
  • Madmaxx
    #193
    tessék itt van jason bá maszk nélkül

  • Jano
    #194
    Olyan helyes, jóvágású gyerek ez!
  • Davidus
    #196
    De Jasont ne mutassák már maszk nélkül!
  • Madmaxx
    #197
    Véletlenül elvesztette szegény :)) A legjobb hoyg a második részben még valami zsák volt a búrájára húzva. :))
  • Tikal #198
    Tényleg lesz Freddy vs. Jason
  • Ramza
    #199
    ???
    Hát persze, hogy lesz, ez eddig sem volt kérdés :)
  • Tikal #200
    Nekem az volt :)

  • Tikal #201
    És akkor most kinek kell majd szurkolni? :)
  • Ramza
    #202
    Nekem, én is szerepelni fogok benne :p
  • Madmaxx
    #203
    Hát tuti nem a kisiskolás csíkos pulcsis Freddynek...
  • Tikal #204
    Miért neheztelsz rá? :)
  • Madmaxx
    #205
    Mert egy gyáva kis féreg:))) Jason ezerszer jobb "arc" :)
    Freddy egyetlen elönye ó, hogy királyul boldogul a konyhában hisz mindig nála van a megfelelő kés :))
  • Tikal #206
    Pedig Freddy is joképű srác. :)
  • Madmaxx
    #207
    Jah megnyerő egyéniség, de mégis Jason bá-t választanám :)))
  • Davidus
    #209
    Ez vicc:)
  • Davidus
    #210
    Megnéztem a trailert.... Ennél még a forró nyomon is félelmetesebb. Tipikus tini horror lesz csak most a freddy meg a jason kergeti a népet meg egymást is. Freddy látogatná meg álmában azt aki erre pénzt adott:)
  • Ramza
    #212
    Sőt, lassan nyakunkon a hetedik, és jövőre a nyolcadik.
    Ezek már olyan színvonalasak, hogy a negyedik rész óta moziban nem is játsszák őket, csak tékáknak és kereskedelmi adóknak gyártják a részeket :(
    Így megalázni egy Hellraiser 1-2-t :(
  • Factor_007
    #213
    az 1et láttam mondanom sem kell király volt. De a második résztnél késik a szöveg nem tom mér. Koalaval megprobáltan beállitani, tologatni a szöveget de sehogy sem stimmelt. Tom már ezerszer kérdezték de mi cime a felirat.hunak?
  • Guest
    #214
    http://www.felirat.sk

    vagy

    http://feliratok.da.ru/
  • Factor_007
    #215
    köszi :)
  • Ramza
    #217
    "Aaron Boone"

    Egy újabb Clive Barker rajongó :)
  • Factor_007
    #219
    na megnéztem A Hellraiser 2t
    ez is nagyon jo sőt még durvább mint az egy
    többit valszeg nem nézem meg :)
  • Factor_007
    #220
    én is láttam HoD előzetest borzalmasan szar de lehet ha oda nyomják a kezembe megnézem :)
  • cenobite
    #221
    A 3-at még nézd meg! Ha fanatikus vagy, akkor a többit is. :)
    Szerintem az 1 és a 2 a legjobb. Ez a Barker egy zseni!
  • PetruZ
    #222
    A könyvsorozat (Books of Blood), amiből a filmek merítettek, tízrészes, az egyes részek a sorszámozással arányos módon vastagodtak. Az első kijött magyarul is, az elég rövid, a nyolcadikról tudom, hogy több, mint 800 oldal. :)
    Az első hármat láttam én is, azok nagyon jók, mindegyikben van valami egyedi.