9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Tikal #135
  • hali
    #136

  • hali
    #137
    ettol kegyetlenul feltem gyerekkoromban :D
  • Jano
    #138
    Háháá! Chucky barátunk! Hát nem semmi volt! Hány bőrt is húztak le róla?
  • hali
    #139
    4et, abbol csak a 3. rész volt szar, a többi kerály
  • Jano
    #140
    Most néztem meg a Long time dead c. angol filmet. KaZaA-ról szedtem. Nem volt érdemes. :D
    Lányok/fiúk megidézik a Djinnt;
    Megbánják;
    Az egyik srác gyerekkora furcsa titkokat rejteget;
    Gyanús a főbérlő bácsi;
    Sorra halnak megfelé;
    Kiderül, hogy a főbérlő rendes;
    ...

    A slusszpoént nem mondom el.

    Aki olyan filmet akar látni, amiben előre fogja tudni mi történik majd, az nézze meg...
  • BADE
    #141
    A Chucky részek nekem is a kedvenceim voltak.
    Mindegyik nagyon jó volt,de egyszerübb lett volna belerugni és máris nem pattogott volna annyit.:)))
  • Jano
    #142
    Hö! Ja! :D

    Nem mondom, hogy rosszak voltak, végül is jól elszórakoztam rajtuk. De Chucky "erejét" kicsit túlspilázták. :D
  • nokedli
    #143
    Na és a kannibál bébi sorozat?? Az sem volt semmi!!
  • nokedli
    #144
    Ha rettenetesen rossz filmeket akartok böngészni, vagy rendelni, itt megtehetitek!!
    http://www.badmovies.org/movies
  • Buddy
    #145
    hat tetszeni.....inkabb nevetseges volt....bar volt egy-ket rohogtetos resz
  • Buddy
    #146
    en lattam !!!!.....hasonloan nagy marhasag volt....azt hiszem ott oltozott be paradicsomnak vmi neger ficko es beepult....:)
  • Ramza
    #147
    Kedves Nokedli! Javaslom, hogy mielőtt (akár kulturáltan is, de) leszólsz másokat, keress utána a neten a horror és a trash filmek közötti különbségeknek :)
    Az általad ajánlott mű ugyanis az utóbbi kategória nagy klasszikusa :P
  • nokedli
    #148
    Igazán nem kívántam senkit megbántani, pusztán mint érdekességet megemlíteni.... a horror nagy rajongója vagyok és bizton állíthatom, hogy könyvben és filmben minden elérhető horrort "elfogyasztok"
    A gyilkos paradicsomokat valaha régen korhatáros horrorként vetítették és én is ennek a csapdájába estem. Ha bárkit megbántottam, vagy akaratomon kívül "leszóltam", elnézését kérem.
  • Ramza
    #149
    Jajj, ne viccelj mán' nincsen semmi gond :)
    Teliszmájliztam a hozzászólásomat, tessék úgy éretelmezni :)
  • Jano
    #150
    Kira logó, Ramza! Nem vagy Te egy kicsit elvetemült, hogy ilyen figurákkal meccsezel? :DD
  • Ramza
    #151
    Én már élőhalott vagyok, úgyhogy semmi bántódásom nem eshet :D
  • Evil
    #153
    nagyon szar, nem eri meg, anno lenyomtak a tv2 -n.
  • Ramza
    #154
    Szerintem is az egyik legrosszabb rész, de ha mindenképpen kellene, akkor Kazaa-n láttam még régebben néhány embernél.
  • SG
    #156
    No no ! Ne bántsuk a régi trash filmeket, már csak azért sem, mert a 70-es 80-as években több generáció is nevelkedett rajtuk. Megvan azoknak is a hangulatuk, csak rá kell érezni, és már nem is tünnek nevetségesnek a mai fiatalabb szemlélőknek sem. Én magam a zombifilmeken nevelkedtem, még a régi szép hangalámondásos időkben. Azóta is nosztalgiával gondolok az akkori agyvelő és bélkifordulós filmekre, mert azért ott még mutattak is valamit a jónépnek, nem úgy mint a mostani agyoncenzúrázott világban, ahol már arra a filmre is rásütik a horror jelzőt ,amiben egy csepp vér látható. Lehet vitatkozni, de szerintem a mai horronak kikiáltott filmek inkább csak egy keményebb kriminek vagy thrillernek felelnek meg. Persze mindenkinek más a türéshatára, de a régi filmekhez képest a legtöbb mai mozi csak álhorror, mert arra bemennek a keményebb filmekre vágyók, hogy aztán csalódottan távozzanak másfél óra múlva a moziból. Még jó hogy van Divx a felesleges pénzkidobás megelőzésére:))
  • SG
    #157
    Ja és Lucio Fulci Forevőr !!
  • Tikal #158
    No meg ugye mit jelent a horror? A tömény vért, beleket és egyéb undoritoságokat? Szörnyeket? Vagy ha pl végigmutattják amint valaki felvágja az ereit? ( személy szerint ez pl jobban rémiszt mint a belek és vér :)
    Vagy horror pl A kör? Az eleje elég jonak indult de aztán egy szimpla szellemesdi, mentsük meg a lelkét sablon...
    Mindenestre tényleg nem nagyon vannak horrorok manapság...
  • Davidus
    #159
    Már hogyne lennének! Kapcsolj a BP tv-re.
  • Jano
    #160
    Hihetetlen, hogy mennyire egyetértek!
  • Tikal #161
    Nekem nincs olyan tv-m :)
    Miért mik mennek ott?
  • Davidus
    #162
    Anettka és társai:)
  • Davidus
    #163
    Ami most a legnagyobb horror az nem más mint az Anettka Space Project(ASP). Ez egy valóságshow. Van pár csaj egy konténerben + 2 kamera és ott unatkoznak. Aki a végén marad az megy az űrbe.
  • Tikal #164
  • Tikal #165
    Anettka tényleg egy egész estés horror
  • Jano
    #166
    Ne bántsátok má! Nincs is kocka feje!
  • hali
    #167
    na, ki tudja melyik filmbol vannak?




  • hali
    #168
    senki?
  • Davidus
    #169
    véres halottak 28
  • Davidus
    #170
    ftp://usteam.uw.hu/Anime7/Anime/Blood/ nem film hanem anime de érdemes leszedni. Van hozzá magyar felirat is.
  • Davidus
    #171
    http://www.albinoblacksheep.com/flash/kikia.php ezt nézzétek meg:))))) hangerő legyen kimaxolva:)
  • Dynamic
    #172
    Most néztem, hogy lesz ilyen: Freddy Vs Jason.
    Ezt valami viccnek szánják?????
  • Jano
    #173
    Zombie Flesh Eaters?
  • hali
    #174
    yep
  • I.C.ram
    #175
    Húbazz én is. :) Amikor Adták TVben nem mertem benézni este kis résekbe, mert féltem, hogy pofánszúr ez a köcsög Chucky. :)
  • Ramza
    #176
    Félek, hogy nem :(
    Mondjuk a Jason X-et se annak szánták, aztán mégis az lett :(