9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • BeeMovie
    #9607
    Új amatőr horror rövidfilmünk előzetese. A videó leírásában egyébként a teljes film linkje is megtalálható, ha valakinek esetleg sikerült felkelteni a figyelmét.

  • Regiujzenek
    #9608
    Lehet válogatni. A gyilkos állatfilmek listája hatalmas, köztük számos A és B kategóriás, sikertelen és sikeres, majd minden állatfajból:

    Gyilkos állatfilmek

  • Daniel19
    #9609
    Sziasztok!

    Sziasztok!

    Keresem az alábbi eredeti itthon kiadott VHS videokazettákat:

    Ragadozó (Predator) Schwarzenegger film

    Kommandó (Commando) Schwarzenegger film

    Lőj a vadászra (Avenging Force) Michael Dudikoff film

    Mesék a Kriptából sorozat (Tales from the Crypt), idehaza 3 VHS jelent meg, mind kéne!


    Kérem akinek volna eladó, vagy ismer olyat, akinek lenne, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre! Várom a leveleket! :):)
  • eddaniel
    #9610
    most láttam a megapiranyát a film+-on, borzalmas nézhetetlen k@k@
  • IllegalFreq
    #9611
    Sziasztok! Ha van kedvetek szavazzatok a legjobb sikolykirálynőre! Az összes színésznőről van egy rövidke leírás, illetve kép is! Ki lesz a legjobb??

    http://verfurdo.blog.hu/2015/03/03/szavazas_ki_a_legjobb_sikolykiralyno
  • Regiujzenek
    #9612
    Kommandós filmek bemutatása és listája a 80-as évek elejétől máig:

    Kommandós filmek

  • Pretorianus
    #9613
    csiasztok. eccer régen láttam egy fimet még a videjós korcakba: egy szerencsétlen nőt mektermékenyííít egy fődönkivüli, és néhány óra múlva a nő, (aki egy semmiről sem tehető áldozatos) megszül egy teljesen eredeti felnőtt férfit. persze belehall. (a nő, nem a férfi) ezután a férfi elindul világgá és gyilkolászik,amig meg nem állitják a többi szereplők. eszt a filmet szeretném újra megnézni de nem emlékszem a címére ha vakinek az agyába jut kérem segítsen a következő telefonszámon: 06-30-@&#-{@-$€ vagy írja ide befele
  • PetruZ
    #9614
    Ezt én láttam. Vagy valami hasonlót. Arra emlékszem, hogy a nő valami oltáron fetreng terhesen, aztán megszüli a gyereket, ami nagyon gyorsan felnő, ott helyben. De az nem ufós volt, hanem valami sátános.
  • Loál János #9615
    Talán az Xtro lehet.
  • Loál János #9616
    Haha, watch trailer.
  • Loál János #9617
    Tényleg nagy gyökérség, jókat röhögtem rajta.
  • Snecie Smicie
    #9618
    Nem nagyon pereg a topik, gecik.
  • Loál János #9619
  • PetruZ
    #9620
    Elhunyt Ruggero Deodato, aki leginkább a Cannibal Holocaust film rendezőjeként volt ismert.
  • Snecie Smicie
    #9621
    Ez iszonyat jó volt, nagyon ajánlom megnézésre... Cyst
  • Loál János #9622
    RIP
  • Loál János #9623
    Vettem rá jegyet, thx.
  • Loál János #9624
    Nevetgéltem, jó volt.
  • Akra
    #9625
    Keresnék két régi filmet.:

    1. Fiatalok 2-3 autoval eltévednek valami erdőben. Találnak egy házat és egyik szobában egy társasjátékot vagy kártya paklit. Minden ami játék közben történik az megelevenedik házban is. Tippre '80-as évekből

    2. Középiskola vagy egyetem területén játszódik és fiatalok a középpontban. Egyik raktárban lévő hordóból valamilyen anyag kilöttyen létre jön egy szörny. Ilyen kúszó mászó mindenfele mozgása van. Tippre '80-as évek

    Sajnos csak ezek az emlékek vannak meg belőle.

    Köszi
  • PetruZ
    #9626
    2. Ez a Return of the Living Dead második része is lehetne. Az elsőben még gáz volt, de a másodikban konkrétan egy hordóból kiszabaduló lötyi(lény) kreál élőholtakat.
  • IMYke2.0.0.0
    #9627
    Hátha így segít:

    The Return of the Living Dead

  • Akra
    #9628
    Sajnos nem ez az. A szörny ilyen mászkáló polipra hasonlított leginkább xD