27
Hannibal Lexter Professzor hatborzongato kalandjai..nemsokara mi is reszesei lehetunk.
  • ChevyG #27
    Mi lett Lecter bácsival?
  • hykao #26
    Most mi van ezzel? Eltűnt a sűllyesztőbe?
  • zaki
    #25
    hát ja. ha nem lesz sok cd-s akkor én is kipróbálom
  • grebber
    #24
    Én sem azt mondtam csak annyit hogy megéri letölteni unalomüzönek!
  • zaki
    #23
    hááát képekből ítélve nem egy korszakalkotó game lesz... de ki tudja
  • grebber
    #22
    Huh ez is megér majd egy "megvásárlást"! :D
  • grebber
    #21




  • zaki
    #20
    jöhetne 1-2 kép...
  • grebber
    #19
    Game info

    Genre: FPS

    Release date: Q1 2004

    Game description

    Setting and storyline
    Based on the eponymous movie by Ridley Scott, HANNIBAL-THE GAME is a first person Action/Investigation developed for the PC. You embody Agent Clarice Starling, an FBI agent on the deadly track of Dr. Hannibal Lecter. The game is divided into 6 different levels, all of which are reconstitutions or extrapolations based on the movie's key sceneries.
    The Investigation part will enable the player to experience the duties of a real FBI agent : infiltrate, arrest, interrogate, analyse forensic evidence, etc….
    The many action sequences are played in a highly detailed scripted FPS mode. Clarice will have various weapons at her disposal. She will have to be particularly careful in her modus operandi when she will be faced with dangerous criminals or Dr. Lecter himself…

    Technical innovations
    HANNIBAL - THE GAME is developed on the NOLF2 engine developed by Lithtech. The game will feature a wide range of innovative technologies, developed in-house, such as our particle effects system (already present in our RPG MISTMARE) and an exclusive function that will affect the player's visibility and sensorial capacities, in connection with the characters' stress level.
  • ujedith
    #18
    Elegge rejtve, dolgoznak a fejlesztok. Nem nagyon van roluk uj hir...kulonben meg szerintem ezt is halasztgatni fogjak, mint jo nehany tarsat. Ugyhogy erre meg varhatunk.
  • And5
    #17
    ezek a képek 2002 5hó 21dikén fenn votak hogyhogy akó eddig senki nem tudott róla semmit mindenesetre a gamershell szreint hivatalosan 2003 Március elsejére van bejelntve a doom3 nézzük meg az mit tud és utánna vessük össze ezzel a gémmel én érzem hogy vmit elfognak kúrni benne
  • PS Pupcika
    #16
    én ezt a játékot is várom nagyon
  • ujedith
    #15
    NNNNA!!!!
    UJ HIREK!!!
    Itt vannak az elso screenshotok:
    http://gamespot.com/gamespot/filters/products/screenindex/0,11104,561569,00.html
    Egyenlore elg kezdetlegesek, de jo dolgok fognak kialakulni, ahogy elnezem oket.
    Ja, es a jatek valszeg a Lithtech engine egy ujabb verziojaval fog elkeszulni. Egyenlore ennyi. Aki meg tud valamit az sikitson, de elotte ide irja be. ;-)
  • ujedith
    #14
    Lecter RULEZ!!!!!!!!!!
    YEEEE!!!
  • Dynamic
    #13
    Ez tényleg jól néz ki, még nem is láttam.
  • JHetfield
    #12
    most ez olyan konzolosan hangzott:]
  • Sephi
    #11
    Lenyeg hogy a rafika egesz jo... meg hogy egesz ... bazz egy jatekot mutassal ahol ilyen grafika van PC-re! Ez kurva jo!
  • JHetfield
    #10
    Miota van zombie a hannibalba?:]
  • And5
    #9
    no more zombie
  • ujedith
    #8
    En csak azt nem ertem, hogy az a ribanc mer nem lo rogton, mer varja meg mig az a hulye zombi elokapja a stukkeret. En elobb lonek, aztan kerdeznek.
    Kulonben is miota van a zombiknak stukkere???
    Eddig aszthittem, hogy ezek csak harapnak meg esznek... Na, mindegy attol szetszedem oket...
  • And5
    #7
    na megnéztema videót zsír lesz a történetet már kitaláltam lecter zobikat fog gyártani és elkell puszítanuk ezeket aszörnyű lényeket
  • ujedith
    #6
    mondjuk a videoban, ugy lattam, mintha a csajjal mennenk es valami hangtompitos husdaralot fog a kezebe, ami hasonlit egy pisztolyra, de akkor is marha jo a grafika, egyenletes 3D-s mozgas...Yeee
  • And5
    #5
    na ennek örömére blököm a Red Dragont
    FPS Lecterrel alapfelszerelés agyvágó, kés, szeletelő, elektromos dárda, későbbi szinteken már multifunckiciós agydarálót is találhatunk mellyel áldozatainkat könnyedén elfogyaszthatjuk Lecter Rulez
  • ujedith
    #4
    nezd meg a videot, onnan itelve valszeg egy fps lesz, de nagyon DOOM III-asnak fest
  • JHetfield
    #3
    Mijen gamma ez? kajalni kell az embereket kilora?:]
  • ujedith
    #2
    Na? Ennyire nem erdekel senkit a gama?
    Vagy ennyire keves az info?
    Lattatok mar a videot en letoltottem es szerintem ***vajo lesz.
  • ujedith
    #1
    Sziasztok tuttok meg valami infot a gamerol ezen a videon kivul?
    http://hannibal.arxeltribe.com/download/hannibal.mpg