35
AC-97
  • Zozo76
    #35
    Nekem meg nem fut le a DirectX teszt a hangra. Valami olyan baja van hogy nincs puffer?!
  • [Walaki]D`Lair
    #34
    Na. Ugyanez van a gigabyte-on is.
  • gyraph
    #31
    Lehet hogy már módosítottak ezen a hibán...Az én gépem most kölcsönbe van és ez amit helyette kaptam...szóval ebbe egy Abit VH6-T alaplap van, ami egyébként nem tünik rossznak, de ez a kis hangzás :)))
  • [Walaki]D`Lair
    #30
    Nekem semmi bajom nincs vele....de azt mondta nekem valaki, hogy az én alaplapomban valami újabb fajtája van...vagy mi :DD (Gigabyte GA-8PE667 Ultra)
  • DJ.
    #29
    jaja pont a mafiaval, de csak ott néha beszaggatt!
  • gyraph
    #28
    Én most egy hétig kényszerülök használni az integrált AC97-et, és néhány játékban (pl: a Maffia,Microsoft Rally sport challange a hangoknak semmi közük a valósághoz. Egész pontossan olyan mint amikor régen a kazettás magnó húzta a szalagot, és ettől ilyen "ciripelés" lett az eredmény. Nem codec miatt van, mert a régi kártyamal jó volt. Előfordult valakinél hasonló?
  • DJ.
    #27
    Hé a fifa2003 és a többi mostani játékon mind szar a hang mit tegyek(szaggat .rossz minőség, sercegés),kérlek segítsetek!
  • DJ.
    #26
    Én egy Creative Sound Blaster Audigy Player-re gondoltam,mert csak játékra kéne! Ez kifejeztten játékra van,rákerestemtem a honlapon és tök sok díjat kapott és viszonylag ólcsó,csak az a kurva hangszóró az biztos hogy, 5.1 -s és magánházban lakom+szülőket nem érdekli a hang!!!!
  • Mas-Thief
    #25
    Meg a hallásod alapján, meg a meglévő hangcuccod alapján, meg a .......
  • Shep
    #24
    Az alapján dönts, hogy a későbbiekben akarsz e hozzá több hangfalas rendszert vásárolni, mert ha igen akkor minimum egy 4.1es hangkáryát vegyél, ha meg nem akkor jó egy SB128 is.
  • DJ.
    #23
    Jól van,jól van, de ha még nem veszek bele majd csak később ,még tervezem! CSak nem tom milyet?
  • Zozo76
    #22
    Tenyleg egy rakas szar!

    Most adtam el a gepemet amibe egy EREDETI SoundBlaster 16 ISA volt. Ne tessek rohogni nagyon szepen mukodott. Elbirta egymaga erosito nelkul a hangfalaimat (Orion HS-282)!
    Most az ocsem gepet vagyok kenytelen hasznalni (atmenetileg) es hat itt is integralt hangszar van. A legnagyobb bajom vele hogy eleg rapszodikusan kezeli a MIDI kimenetet. Szoval befele meg mukodik de kifele nem mindig hajtja meg rendesen a szintimet (Casio CTK-731). Ilyenkor kenytelen vagyok hasznalni a szoftveres belso szintit aminek a hangja rosszabb mint egy 10000Ft-os gyerekszintie... :(

    Peldaul "zeneszerzes :)" kozben a szintirol jatszom be a dallamreszletet, de ilyenkor kenytelen vagyok a belso SW-szintit hasznalni.
    Normalisan csak ugy tudom meghalgatni a .mid-it ha felveszem disk-re es arrol betoltom a szintibe.
    Fasza!
  • DJ.
    #20
    Akkor kösz!
  • Pheel
    #19
    Kereshetünk egy szép nagy értelmező szótárt és megnézhetjük benne, ha akarod, de mindketten ugyanarra gondolunk szerintem.
  • DJ.
    #18
    számítási teljesítmény ? az mi? Nem az a műveleti gyorsasság?
  • Pheel
    #17
    Te most mit nem értesz?
  • DJ.
    #16
    számításí teljesítmény nem a műveleti....?
  • Pheel
    #15
    Nem. A proci ugyanolyan gyors marad. Csak a számítási teljesítményének egy jelentős részét a hangképzésre áldozza...
  • DJ.
    #14
    Ez komoly hogy lassítja a procit?
  • AtomHeart
    #12
    Jo, veszunk. Aggya penzt :^PPP
  • Pheel
    #11
    SW-es. Szóval eszi a procit kegyetlenül...
  • Shep
    #10
    Hát kicsit, igen szóval szerintem mindenképpen vegyetek min egy SBlive -ot
  • AtomHeart
    #8
    Meg nekem neha indulaskor "nem mutatkozik"...
  • Dante
    #7
    AC97 nekem is, de rövitávon át lesz hidalva egy rendes kártyával, ez így már nem poén, néha elfelejt hangot adni Dance ejay5-ben
  • DJ.
    #6
    usb=Dj.
  • Shep
    #4
    Csatlakozom az alattam szólóhóz, vegyél vmit, nekem is van AC97 a lapon integrálva de nem használom, mert a hangzása sem az igazi.
  • Pheel
    #3
    És még csak nem is kártya :)))))
  • Pheel
    #2
    Az egy szoftveres kártya, tehát a proci számol mindent, a kártya csak kirakja a kimenetre. Nem is csoda, hogy torzít. Érdemes lenne venni egy rendeset. A Creative eszközei elég jók.
  • SoftFX
    #1
    Ac-97 integrált hangkártyámmal gondom van. Néha, ha le van terhelve a gép elkezd torzítani, és a Midi portján egy szintire hibásan adja ki a GM-s fájlokat. Másnak is van ilyen problémája? Vegyek egy rendes hangkártyát? Milyet?

    Elöre is thx a választ.