13
NVDVD
  • CybearBoy
    #1
    Üdv. Nekem eddig ez a dvd-lejátszó progi jött be a legjobban, de már egy ideje nem használtam, és mosz vmiért nem akar működni, az újrarakása sem segített. Azt írja, hogy 'unable to run the DirectShow dvd playback graph'. Valaki tud segíteni, hogy hogyan oldhatnám meg? Előre is köszi!
  • CybearBoy
    #2
    Lehet ez vmi időközben felrakott codectől, vagy mi? Asse tom hol kéne keresnem a hibát. :(
  • Borg
    #3
    Próbálj meg egy codecpacket feltenni, hátha segit. Pl acemegacodecspack.
    ha nem, akkor DX reinstall, directmedia install esetleg..
  • CybearBoy
    #4
    Megpróbálom, thx, remélem megoldja.
  • CybearBoy
    #5
    Így már nem ad hibaüzenetet, csak tölt a végtelenségig. :)
  • CybearBoy
    #6
    Vagy akkor abban segítsetek, hogy PowerDVD-ben miért csúszik el egy bizonyos idő után a hang a képhez képest?
  • CybearBoy
    #7
    Most nem raktam fel mindent az Ace packból, az nvdvd-nek így meg ez a baja:
    'Unable to create a video window. Try lowering your screen resolution or switching to singel monitor mode'.

    ?
  • CybearBoy
    #8
    Nem akarom újrarakni a wint...
    :(((
  • CybearBoy
    #9
    A WinDVD meg nem haljlandó elkezdeni a lejátszást, nem fagy ki, semmi hibaüzenet, csak fekete az ablak, ahol a filmnek kéne menni. Mondjuk ez már akkor is ezt csinálta, amikor az NVDVD még simán működött.
  • Borg
    #10
    Lehet hogy nem tud rendes overlayt csinálni, próbáltál már másik videokártya drivert?
  • CybearBoy
    #11
    Hm, GeF3 Ti200-asom van, nvidia detonator használok hozzá, majd megpróbálok egy másik verziót is. Kösz a tippet!
  • CybearBoy
    #12
    Éerdekes ez az nvdvd. Magától nem kezdi el lejátszani, csak fekete képernyő, néha zt mondja no disc, mikor benne van, de ha én nyitok meg egy vob fájl, akkor lejátsza, de nem tudok választani se hangot, se feliratot.
  • CybearBoy
    #13
    Hoppá, ezt nem az nvdvd csinálja, hanem a WinDVD. Az nvdvd-vel még mindig ua a helyzet.