16
USB
  • NYUZGA
    #16
    xp sp1 em van lehet hogy az alcohol 120 vagy a daemotools miatt
    van a hiba ???
  • Inquisitor
    #15
    Milyen OS? Mert 98-hoz telepíteni kellene (de általában már senki nem csinál drivert hozzá), ha meg USB2.0-ás a cumó és XP, akkor minimum SP1 kell hozzá ...
  • NYUZGA
    #14
    Hello 2 usb kimenetem van. A joystickot és a nokiát felismeri
    de a pendrive ot és az mp3 lejátszonál az mondja hogy ott van
    de a meghajtok között nem jelenik meg.Tud valaki ilyen hibárol
    a válaszokat köszi.
  • Atus01
    #13
    Nekem is 6 van. USB-s egérrel próbáltam, mind a hatban megy.
  • chuck
    #12
    de jo nektek
    nalam sehol nincs opcio. megprobalok szerezni gyari, nem barkacsolt kabelt, es megprobalom majd azzal.
    kosz ia segitseget
  • Manta
    #11
    nekem is
  • Manta
    #8
    Integrated Periphericals részben sincs semmi? Nekem is Abit lapom van...
  • chuck
    #7
    nalam nincs ilyen opcio. A kiegeszito ketto portrol csak a konyvben irnak, amit az alaplaphoz adnak, hogy mire jo. De semmi mas infot nem talaltam rola, sem itt, sem a biosban
  • Manta
    #6
    Már nem teljesen emlékszem, de lehet variálni, hogy 1., 2., 3., vagy ezek kombinációja legyen bekapcsolva (nyilván páronként). Nálam pl. csak a házilag barkácsolt kivezetés van engedélyezve (kormánynak, kamerának), a többi nem.
    Mekkora ház az, hogy 1m hosszabbítás kell neki?
  • chuck
    #5
    Elolapra van kivezetve a ket port. Pen drive-t egyszerubb elolrol ki be huzgalni, mint mindig bebujni a gep moge.
    Manta: biosba bekukkantottam, azonban kulon nem talaltam opciot erre a ketto portra. Vagy engedelyezve van az alaplapi usb vezerlo, vagy nincs.
  • Manta
    #4
    BIOS-ban hány USB-port van engedélyezve?
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    Nos lehet hogy az a baja. De minek hosszítottad meg??
  • chuck
    #2
    ABIT KT7A tipusu alaplapom van. Eljott az ido, hogy szukseg lenne plussz usb portokra. A gyarto alapbol ezt ketto porttal, amik a ps2 portok mellett megtalalhatok, teszi lehetove,
    Ad meg egy plussz egy kabelt, amit az alaplapi tuskesorra radugva ki lehet vezetni meg 2 usb portot. A gondom az, hogy ez nem akar mukodni.
    Hiaba csatlakoztatom az eszkozt, az a vilagert sem akar megnyikkani.
    Egy tenyezo meg kozbeszolhat, hogy a gyari kabelt meghosszabbitottam kb 1 m-s arnyekolt kabellel. Muszerrel kimerve azonban minden erintkezes stimmel, zarlat sehol nincs.
    A tippeket elore is koszonm, ha vana valakinek .
  • Manta
    #1
    Nem rossz téma :)