22366
  • Anonymusxx
    #22366
    https://www.mixmods.com.br/2021/11/gta-trilogy-full-radio-restoration.html
  • Anonymusxx
    #22365
    a youtubon is van egy csomó...
  • Plata
    #22364
    Le vannak maradva,mindegyikből van kiszivárgott videó.
    A másik kacsa oldalon fent vannak.
  • robicarlos6
    #22363
    Játékmenet felvételek szivárogtak ki a felújított GTA: Vice Cityből
  • TothLaci
    #22362
    További képek:








  • TothLaci
    #22361
    Közben egy újabb verzióból készített képek. Igazából akkor lenne jó GTA5-ös RAGE motorra vinni, ha küldetések is és a többi objektum is
    hozzá lenne igazítva. Valószínűleg ez az utolsó verzió, sajnos a korszerűtlen motorból (ami igen jónak számít azért) ennyit lehet kihozni.
    Szkripttel finomítható lenne még, de a hasznos munka lényegébe kárba veszne. Igazán fejleszteni maximum a mostani vagy a következő GTA-ra érné meg hobbiból... Vice City hangulatából pedig mindent megpróbáltam kihozni, a randon szerű fagyásokat minimálisra csökkenteni.








  • mester1987
    #22360
    Téged is kár volt ide betenni, már a moderátorok is fogják a fejüket miért az sg-t választották, hogy ilyen egyedekkel találkoznak.
  • Fernandooo #22359
    Kár volt ennyi időt beletenni. Ez mintha úgy 10 fokkal szebb lenne:


    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.02. 16:33:38
  • steweee
    #22358
    ennek volt a legjobb hangulata, és a zenéi is egyedülállóan jól vannak összeválogatva. igaz, a san andreas zenéi is jók voltak. a negyedik részt még nem próbáltam.

    elképzelhető hogy a 4. rész motorja alá újra megírja vki ?
  • TothLaci
    #22357
  • mester1987
    #22356
    Grand Theft Auto Vice City - RAGE Classic

    1) Trailer



    2) Gameplay Trailer



    3) Gameplay



    4) Link

    RAGE.rar
    movies.rar

    5) iCEnhancer v3.0

    iCEnhancer 3.0

    ;)


    *Úgy válogattam össze őket munkával (szó-szó keservesen), szóval ha valami nem tetszik, nem jössz be többé és szerintem mindenki boldogabb...

    Továbbá megpróbálok még mindent összegyűjteni az átportolt Liberty City Storiesról és a San Andreasról is (feltéve ha valami stabilabb verzió már napvilágot is látott) a GTA IV alá és majd posztolom a topikjába.
  • shaddam
    #22355
    Rendes gamepad supportot gányoltak bele? A halálom amikor fél órát konfigolom az xpaddert.
  • TothLaci
    #22354











    A grafika nem tűnik túl korszerűnek, de így is sokkal jobb, mint eredeti állapotában. Sok munka van benne, és sok rajongói módosításból tettem át ezt-azt. Tulajdonképpen olyan ez, mintha megbíztak volna a játék továbbfejlesztésével, csak mindenki otthon dolgozna. Az eddigi legstabilabb verzió, valószínűleg a végleges. A cél az volt, hogy olyan hangulata legyen a játéknak, ahogy fejlesztők eredetileg elképzelték. Így sok dolog pluszban kiegészítést, javítást, módosítást kapott, hogy olyan legyen, mint a PlayStation 2-es változatban. Ezenfelül persze HD remake.
  • ldavid
    #22353
    keresd meg az indító fájl és próbáld a kompatibilitási módot valami régebbire rakni, talán az segít (gondolom valami frissebb windowsod van)
  • tomo05
    #22352
    Üdv! Megvettem steamen a gémet és azt szeretném kérdezni, hogy az mitől lehet, hogy kb. 5 perc játék után nem érzékeli az egeret.
  • morzsi555
    #22351
    Küldetéseket egyiknél se lehet csinálni, csak mászkálni lehet bennük. Annak meg nincs túl sok értelme.
  • steweee
    #22350
    a GTA III-at és a GTA VC-t jól tudom hogy átkonvertálták a GTA SA motorja alá ?

    az SA-t meg a GTA IV alá ?

    inkább azokat próbálnám ki inkább ha időm adódik majd rá...
  • JaSoN HuNTeR #22349
    Hát igazából csak a küldiket kéne megcsinálni. Igaz nem kis munka, ja és a játék is egy kicsit bugos még de ahoz képest hogy mod és ingyenes jó.
  • morzsi555
    #22348
    Vice City Stories-nál csak 3-4 küldetést lehet megcsinálni és valószínüleg soha az életben nem lesz befejezve. Itt az oldala:
    http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=439980

    Liberty City Stories-nál is csak néhány küldetést lehet csinálni, ez sem lesz befejezve soha. Oldala:
    http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=424287

    Playstation emulátorral lehet mindkettővel játszani, de viszont rohadt erős gép kell hozzá.
  • JaSoN HuNTeR #22347
    Akit érdekel van Vice City Stories PCre.

    LCS PC
  • ldavid
    #22346
    Dec. 6-tól elérhető egyes Android és iOS készülékekre

  • Airbus A380
    #22345
    köazi
  • lamase
    #22344
    GTA letöltések
  • Airbus A380
    #22343
    Hsli, hol tölthetek le a VC-hez kocsikat? gugliba nem nagyon találtam oldalt. ill még 1 kérdés, ha a berakó program úgy jelzi hogy rendben betette az autót miért nem látom a berakott autót az utcán? köszi
  • IXEMGabeo
    #22342


    nosztalgia Soundtrack:)
  • shaddam
    #22341
    Sose hallottam ilyet
  • Blake6
    #22340
    Nosztalgiából újra feltettem az új gépemre,de a game nem érzékeli az egerem(lézeres,USB-s)!A menüben a kurzort még csak-csak tudom mozgatni,de az egérgombokat sehogy nem érzékeli,magában a játékban meg sehogy sem műkszik az egér...
    Gondolom más is találkozhatott ezzel a problémával,de nincs mindig időm visszaolvasni sajnos a régi kommenteket.Valaki tapasztalt már ilyet,hogy nem érzékeli az egeret???Előre is kösz!
  • morzsi555
    #22339
    Küldetések nélkül tényleg eléggé értelmetlen lett az egész, pedig pont ez lett volna a lényege (ígérték is amúgy, hogy lesznek, de aztán decemberben írták, hogy küldetésekből nem lesz semmi). Így max akkor foglalkoznék vele több ideig, ha csinálnának hozzá új textúrákat, modelleket.
  • tomo05
    #22338
    RAGE Topic
  • tomo05
    #22337
    Most olvastam az oldalán, hogy ez még csak demo.
  • tomo05
    #22336
    Sajna a zászlók nem a küldetéseket jelzik. Ez csak freeride verzió. A másik szigetre sem lehet átmenni. De azért jó! :)
  • bakvarnyu
    #22335
    Jó kedvcsináló video, egy bajom van akkor nem az eredeti küldetéseket kell
    benne végrehajtani.Így már nem annyira vonzó nekem.
  • tomo05
    #22334
    VC Rage Test, Gameplay
  • tomo05
    #22333
    Hali! Nálam kevesebb fps-el megy némely helyeken, mint a sima eflc. Egy két dolog levettem mediumra a Vsync-et offoltam és most jó. Nagyon nagy game! Nálad működik a trainer? Nálam sajna nem.
  • bakvarnyu
    #22332
    Felraktátok,mennyire stabilan fut? Ugyanaz maradt a játékmenet ?
  • tomo05
    #22331
    Megtaláltam... elvileg csak azzal megy.
  • tomo05
    #22330
    Csak az 1.1.2 verzióval működik majd? Mert ha nem, akkor rakhatom újra...
  • morzsi555
    #22329
    EFLC és szerintem lesz telepítője a modnak.
  • tomo05
    #22328
    Bocsi a kérdésekért, de nem értem. Akkor most kell ehhez az alap EFLC? És a gta iv mod installer-el lehet feltenni majd? Bocsi de fel akarok készülni estére, hogy tudjam még ma csapatni. Köszi a választ!!!!
  • tomo05
    #22327
    Igen azt én is néztem... :) Legyen már 23 óra... :) Sajnos nem vagyok nagy angolos... :( De azért köszi a topicot!