588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • Adi
    #222
    "Posted by: Infiltration Team on Friday, October 03, 2003

    After two years of development, and no small investment of blood, sweat, and tears (well as much as you get in this business ;) ), we’re delighted to finally be able to announce that the next, and greatest version of Infiltration has indeed gone gold. That’s right, Infiltration 2.9 IS GOLD!! The master CD is all set and ready to go to press, and a new day for INF fans is approaching fast!
    Now keep in mind this does not mean the release will be tomorrow, or even next week. Before the full online release, the CDs need to be pressed, shipped back to us, packaged, and then shipped out to purchasers. This is a process that will take us 3 or 4 weeks, or possibly (but hopefully not) more, depending on how smoothly these logistics work out. But rest assured the game is now 100% complete.

    Yes, It’s Done."

    He?
  • CSOCSO
    #223
    After two years of development, and no small investment of blood, sweat, and tears (well as much as you get in this business ;) ), we’re delighted to finally be able to announce that the next, and greatest version of Infiltration has indeed gone gold. That’s right,
    [red]Infiltration 2.9 IS GOLD!!
    [/red]

  • CSOCSO
    #224
    :))))))))))))))))))))))))))))
  • Adi
    #225
    Most azt képzeljük el pirosan?:)
  • Adi
    #226
    Infiltration 2.9 GOLD
  • CSOCSO
    #227
    :)))))))
  • Tibre
    #228
    Erre most már én is kiváncsi vagyok :)
  • CSOCSO
    #229
    még egy honap mire le is lehet szedni:) de mostmár várd ki..én már két éve várom:))) és vagy 4 éve nyomom a régebbi verziot:))) de párja nemsok.. azaz 2 éve kihozták az amcsi armit.. de max szebb és van benen pár jo ötlet de nemjobb mint az inf
  • Tibre
    #230
    És ez most már tényleg az új unreal engine-t használja?
  • CSOCSO
    #231
    nm sajna nem.. a régi használja..:(
    de ettől függetlenül kurvajo gamez és ha ugy nézük végülis nem ronda.... csak nem egy ut2003....
  • Lacc
    #232
    Wooow, hát akkor ezt most újra meg fogom próbálni :)) Nem gondoltam volna hogy ebből a modból csinálnak egy önálló gamet arannyal, mindennel.
    Nincs néhány friss kép, hogy mégis milyen a grafix? Mert régebben mikor kipróbáltam nem volt valami lenyűgöző, de azóta csak jívtottak valamit rajta.
  • CSOCSO
    #233
    lehúzod a görgőt emitten és láthatsz egy képet pl... szvsz elég kellemes képecske..
    amugy ne csak a grafot nzézd.. javítottak rajta de nem lett ut2004..
    amugy meg grafikán kívűl tök király gamez és ez a lényeg
  • Gábor
    #234
    UT1 engineből kihoztak mindent szvsz. Különben így 2 év várakozás után akát már bűn ronda is lehet!:)
  • CSOCSO
    #235
    egenn:) szíemből szoltál.. akár ps one grafikája is lehet csak legyen má itt:)))))
  • Tibre
    #236
    Sztem UT engint az AA használta ki a legjobban,ha ahhoz hasonló grafika lesz itt is akkor nem lesz gond.
  • CSOCSO
    #237
    ööh.. az aa szvsz nem ut1 engine-t használ de mindegy.. nem olyan graf lesz sajnos...mondtam itt is van egy kép de az előző oldalakon is vannak lképek tessék visszatekerni 1 oldalt
  • Mighty
    #238
    SZVSZ UT engines jatekok kozul az inf a legszebb. Jatekos modellek es palyak teren egyarant.
  • Gábor
    #239
    Akkor milyen enginet használ TsoTsokám,hmm?
  • CSOCSO
    #240
    ha jol tom uj ut engine-t használ..
  • Gábor
    #241
    UT2k3mat? Akkor érdekesen upgradelné az előző verziót, ami a gépeden van, nem igaz?
  • Tibre
    #242
    Ja az tutira alap UT engint használ,akkor már a halálanimok is jóval szebbek lennének.
  • CSOCSO
    #243
    nem ut enginet használ hanem unreal enginet...
  • CSOCSO
    #244
    nemtom akkor talán fogalom zavarban élek... egy régi szar engineből csinálnak egy olyan grafot ami ut2003 szinten vannak???
  • CSOCSO
    #245
    " A U.S. Army bejelentette, hogy a legújabb Unreal motort licenszelik az E3 alkalmával bemutatásra kerülő America's Army c. játékukhoz"

    tehát nem ut engine!! hanem unreal.. és nem az unreal 1 engineja az is biztos...
    szeretném ha ilyet ki lehetne hozni egy ut 1 ből..

    de szép is lenne...
  • Mighty
    #246
    Az AA-t fejlesztok es az EPIC kozott van egy olyan megallapodas, hogy minden uj UT-s illetve akkor Unreal engine ujitast megkapnak. Persze nem minden ujitast vesznek at, de a lehetoseg adott.
  • Tibre
    #247
    Én meg azt olvastam,hogy nem ut2k3 engint használ és ez szinte biztos is,hiszen ez a game már tavaly júniusától fut ut2k3 meg ősszel jelent meg és nem hinném,hogy elöbb kész lennének vele ők mint ut-sek.Vmint a patchoknál gondoltak rá,hogy majd vmelyik upgrade-nél átdolgozzák az egészet ut2k3 grafra,de ez mind a mai napig nem történt meg,ha jól tudom.
  • Tibre
    #248
    Ha viszont ez tényleg az új unreal technológiával készült akkor lehet bőven jobb is...
  • CSOCSO
    #249
    én ugy tudtam hogy nem sima alap engine.. nem is ut engine hanem inreal engine... és egy unreal 1 és ut1 ből iylen grafot nem lehet kihozni.. ennyit erről..
  • CSOCSO
    #251
    :) nah tessék...
  • CSOCSO
    #252
    INF ROX:) AA jó moka de INF a legjobb:))))))
  • Gábor
    #253
    "if you order it by October 12th, in most cases you’ll receive the CD one or two days before the official online release"

    Már nincs egy hét, hanem csak 3-4 nap van hátra úgy tűnik!!!
  • Gábor
    #254
    Lehet elkapkodtam az értelmezést, és automatice okt 12 nem a megjelenés...
  • CSOCSO
    #255
    ha előrendelsz két nappal elöbb megkapod cd-n mint az official megjelenés.. énmeg fogom rendelni cd-n még ha elöbb le is szedem netről... de kell egy képnyomott eredeti cd-:))))))))
    képecske:
  • ATi
    #256
    nahát, az inf még létezik?
    mintha 2 év is a 2.9-en dolgoztak volna :D
  • CSOCSO
    #257
    létezik? lol!! ennek léteznie kell.. egy kicsit le vagyunk maradva grafikailag.. de mindenm más ott van az első helyen!:)))))))))
    2 éve a 287 esen doloztak.. most annyi újtás van hogy 290 re emelték a verzsönszámot
  • Adi
    #258
    Mi Mi?? Hogy tudok előrendelni? Hogyan pénzér vagy mi??? Írd le részletesen!
  • Adi
    #259
    Persze!!
  • CSOCSO
    #260
    nah szoval:))))) rtam nekik emailt... ez jött válaszként...:

    Hmm... well, right now it looks like late October before we get teh CDs back... and with overseas shipping, it'll be more than a week after that that you'd get it.

    azaz novemberben talán kézben tarthatjuk a cd ket.. gyááááá...
  • CSOCSO
    #261
    eléggé sniperos pálya:)))))))))))))
  • CSOCSO
    #262
    khm khm...:

    Almost, one of our testers is organizing a final night of 2.86 for Saturday, October 25th. Lets all jump on the servers and have a great time before switching over to 2.9. No specific time has been set, just jump on when you have the time