588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • Mighty
    #180
    En olyan 11 korul leszek.
    Eselyek:
    AA:O 70%
    Inf 20%
    TC 10%
  • Gábor
    #181
    Növekszik a magyar játékos közösség, ez jó! Most már vagyunk úgy hatan...:/
  • CSOCSO
    #182
    ezt nem értem mi ez a %olás?:) amugy sorry.. baromira szivesen jönnék de ma este bulizok haverokkal...amug yis fosadék kedvem van talán majd felvidulok holnapra és akkor játszhatunk sokan...
    Mighty örülök hogy gyüsz gammázni.. csak a TC után nehogy elpunnyadj:) ne feledd itt keményeb a menet.. nins kiirva hogy hány töltényed van meg hasonlok:)))csumi.. gáborkám baszom a lelked:))))))))))) me ugy szeretlek.. te is feltehetnéd az infet..
    Ádikám te meg ne legyél tiprák:) ha már a topik cime is 2.9 akkor ne érdekeljen már az ing 2.89 megjelenése:)
    amugy nemsokára gyün.. tavalyra igérték...
    már egy honapja aszonták fullosan készen van nins benne bug... már itt kell lennie a küszbön...csak egy a szégyen.. még mindíg ut1 motor:((((( láttátok már az SF 2003 moviet??? a szívem szakad meg:((((((((((((
  • CSOCSO
    #184
    jolvan jo gamezelést.. majd honap vagy valamelyik nap csapatjuk jo sokan:) csak gabe nak is fel kéne erőszakolnia,,, nah csummi
  • Adi
    #185
    Amúgy vki mondja meg nekem mi a muhalál?? Azt tudom, hogy TAB aztán vmi input p feingdead??
  • Mighty
    #186
    Muhalal tudtommal nincs inf-ben.
  • Adi
    #187
    De van... csináltam már csak elfelejtettem...
  • Dns5000
    #188
    bocsi hogy ilyen lama vagyok de ez milyen enginre epul?
  • antijedi
    #189
    UT...
  • CSOCSO
    #190
    van műhalál de csak a conole-bol tudod gombra rakni...
    amugy vannak uj hirek az inf oldalon... az a szokásos: nincs kész javítunk rajta jo lesz nemsokára jön..kúl:)
  • CSOCSO
    #191
    csemmi baj... gyere és probáld ki...
  • CSOCSO
    #192
    majd megkérdem néked a Tango Down-t...(Thor fia)
  • Godzzo
    #193
    A 2.86 -os miot van mar kint?
  • Ron Ragm
    #194
    hogy?
  • Adi
    #195
    Mi, hogy?
  • Adi
    #196
    Megköszöném.. és mond meg jól diktálja le
  • CSOCSO
    #197
    húúú..nem akarok hhülyeséget modnani.. másfél éve kb:))))))))))))1 év minimum két év maximum de szvsz akkor még csak 275 volt...vagynemtom..
  • CSOCSO
    #198
    a hír:

    Infiltration 2.9 Status Update
    Posted by: sublime
    As of this writing, we have finally gotten every map at what we consider a gold status. That means unless we find something wrong during testing, the maps are in the same state as they will be for the release. Given the complexity, size, and architecture of some of these maps, the level of polish and detail in them is nothing short of amazing. The fit and finish of these maps with respect to gameplay, design, and attention to detail is on par or better than 95% of the games I've seen out there.

    All of this has taken place while Beppo has cranked out update after update fixing the remaining issues as well as making some final gameplay tweaks with respect to balance. At this point we have one or two small issues left to fix. Due to changes in the way the weapon pickup code works you can now open doors from 1-2 meters away. This will be fixed soon. We should be building RC3 this week or weekend, depending on a small issue or two. After the RC is built, we'll test every aspect of it, from installers to maps to gameplay, making any other tweaks or adjustments as needed. However, we've taken every step we can take to ensure that we've done everything we can to have this be the final release candidate so hopefully those tweaks will be either minimal or non-existent. That's where we stand as of this minute.
    On the public relations front, I will soon have more free time than I have had in a while. Because of that, I'll begin to post updates on the status of Infiltration 2.9. The frequency of these updates will depend on the amount of time I have and what I have to say, but I'll do my best to keep you up to date on what's happening. Don't expect any updates over the next few days however as Beppo is out of town on business and therefore won't be around to fix those remaining small issues. While he's gone we will continue testing everything out to insure that we haven't missed anything. Look for an update from me early next week.
  • Ron Ragm
    #199
    ha minden igaz HUN-BLaKEmAn néven vagyok:)
  • CSOCSO
    #200
    ok ok de most tc zni megyek drak el.. majd este tolhatnánk az INF et.. olyan este 9 től.. éjfélig.. lesz szvsz a thor is meg a Louis is
  • Ron Ragm
    #201
    hát ha tudnék de nekem 8kor lépnem kell..:(
  • CSOCSO
    #202
    :( akkor kabbe:)))))))) semmibaj majd valamikor.. te lehet hoyg faszségot kérdezek te régebben nyomtad? neke dhogy tetszik?
  • Ron Ragm
    #203
    régebben nyomta, tetszik:)
  • CSOCSO
    #204
    jahjo...
  • CSOCSO
    #205
    GYERTEK INFEZNI!!! 7voe szerver!!!!
  • Adi
    #206
  • Adi
    #207
    Ez a hiba elkezdi ezerel letölteni de 50% abbahagya kb. és így baszki.
  • CSOCSO
    #208
    mindegy neked nem ra helmet.. a lényeg hogy a ra szarik be:((((( pill
  • CSOCSO
    #209
    talán mxik talán nem ki lehet probálni:
    infuser.ini ben ezt a sort:
    Class=INF_Core.INFc_CHHelmet
    átírod erre:

    Class..majd:
    INF_Core.INFc_CHBoonie
    INF_Core.INFc_CHCap
    INF_Core.INFc_CHHelmet
    INF_Core.INFc_CHBuzz
    INF_Core.INFc_CHRag

    csak az a baj hogy ádinak nem a helmet tel an a baj..nekem meg igen... szal te a raRag0 ra keress rá vagy simán raRag ra
  • CSOCSO
    #210
    :)))))))) komoly mvolt nagyon a gamma:) megcsináltam a inf-t nem akad ki..
    Class=INF_Core.INFc_CHBuzz
    ezt írtam ki és nem ad ki hibát.. de lehet hogy csak akkor nyomatja ezt ha raHelmetel van abaja és nem a raRag0 val.. nemtom...mindegy a lényeg:
    khm... igy kell csapatni



    :).. CET POWA
  • CSOCSO
    #211

  • Ron Ragm
    #212
    hányat lőttél? 1et? :D
  • Ron Ragm
    #213
    télleg a teamworkot mi alapján számolja ki?
  • CSOCSO
    #214
    nem nem:)))))) normálisan csakhát miníg akkor lőttem amikor kellett:))teamwork? nemtom...
  • CSOCSO
    #215
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MEGJELENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    nahjo csak vicceltem:))))))))))) nemtom mi a csöcs van márt de még mindíg semmi.. azaz még mindg az van hogy szinte már készen vannak..mióta is huzzak? 1 éve? és régi graf lesz.. egykét uj dolog.. bammeg ezalatt már ut2003 ra is kijöhetett volna? mostmár a legjobb lenne ha nem adnák még ki még fél évig de akkor jöjjön ut2003ra.. mire kijön az inf2.9 itt lesz az UT2004... nevetséges...
  • Adi
    #216
    NA?
  • Adi
    #217
    Nem jön már?
  • CSOCSO
    #219
    faszt ijeszgettek:) azt hittem kijött!:)))))))))))nemtom mikor jön már ki de remélem hirtelen fél éven belűl bejelentik hatalmas meglepetésként hogy átportálták ut2003 ra..
  • Gábor
    #220
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLD!!!!!!!!!!!
  • Adi
    #221
    Mi van? Ki jött? Vagy mi?