588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • CSOCSO
    #133
    p3 at mivel hogyan?
  • Gábor
    #134
    Biosban kell matatni, ott könnyen megtalálod. Pontosabb infoért kérdezz vmi hardvergurut a hw fórumban!
  • I.C.ram
    #135
    Elég ocsmány egy játék. Még OFP RES is szebb ennél, pedig az se valami cifrás játék, és még sokkal jobb, realisabb is.
  • Gábor
    #136
    UT1 enginjétől mit vársz az isten szent szerelmére???
    Egyébként az ofp sehol nincs olyan reális,ha belemélyülsz meglátod! És nem azért mondom,mert nem szeretem az ofp-t,éppen ellenkezőleg, imádtam,amikor kijött!
  • I.C.ram
    #137
    Hidd el, hogy kurvasokat OFPztem főleg multiban, és Veterán fokozaton az INF hozzás képes Doom.
  • CSOCSO
    #138
    :))))))) na neeeeee:))))))))))))))
    ofp sehol nincs inf hez,..még az amcsi army sincs....
  • Gábor
    #139
    Na azért ne essünk ennyire költői túlzásokba! persze elfogadom,hogy az neked jobban tetszik! Kinek a papné...:)
  • CSOCSO
    #140
    http://217.194.64.114/599th/thread127C5.asp?categoryId=6
    reálisabb,és nehezebb is az inf mint az AA
  • CSOCSO
    #141
    akkor röhögtem elösszőr az AA-n mikor volt az a kép mikor az ember a tükör elött ál és nincs célsázon a fegyver de a tükörben célzáson van a fegyver...
  • Gábor
    #142
    Ezt a cikket egy infes írta, nem csoda,ha elfogult irányunkban!:)
  • CSOCSO
    #143
    hjolvan.. ha neked az se jo ha egy infes leírja mi jobb az infben vagy aa ban akkor mindegy...
  • Gábor
    #144
    Tudod engem nem kell meggyőzni arról,hogy az inf a király...:)
  • Gábor
    #145
    Egyébként a cikkel teljes egészében egyetértek, pontosan felsorolta az AA problémáit! Jajj de várom már a 289et!
  • CSOCSO
    #146
    ?????
  • CSOCSO
    #147
    2.9 re gondolsz cicám?:))))))))))))) hello..tudod INF:)))hallottál már rola?...vagyaz aa bol várod a 289 et?
  • Gábor
    #148
    okokokokok
    Hogy nyálaznád meg......
  • CSOCSO
    #149
    MUHAHAHA.. :)
  • ibronk
    #150
    Ez mind szép s jó, csak senki nem játszik online, vagy csak én nem találom az embereket?
  • ibronk
    #151
    Na most van két ember a magyar serveren, ugy megyek én is, gyertek még!:D
  • CSOCSO
    #152
    LOL:) te?:) inf?:) na go!!:) megyek szétverjük öket..anyám kiabálni fog hogy nem tanulok:)
  • CSOCSO
    #153
    LOOOOOOL..mikor kiléptél egymásik pályán mentünk .. tangoval szembe talalkoztam de ugy hogy mind a kettonk elfutott egymas mellett mert mind akettonknel granat volt es csak hatra dobtuk a granatokat:))))))) hát akkorát röhögtünk hogy jujj:)))))) elképzeltem hoyg ez az életben hogynézett volna ki hogy egymás mellett elfutunk szinte a vállunk összeért:) jujj mekkora volt:))))))
  • Gábor
    #154
    Mászter TsoTso csekk szájt! Lassan kint lesz, végre!
  • CSOCSO
    #155
    EL SE HISZEM!!!!!!!!!!!!!:)
  • CSOCSO
    #157
    :))))))))))))
  • Gábor
    #158
    Szasz DrAK, régen találkoztunk!:)
  • Gábor
    #160
    Kérdezd meg TsoTseszt,hogy mikor látott engem játszani utoljára:))
  • CSOCSO
    #161
    heheh kérdezzétek meg Louis engem mikor játszott utoljára játszani:))))))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #162
    lol ezt jol leirtam.. sose nézzetek tv- t irás közben:)))) szal engem mikor látott utoljára játszani
  • CSOCSO
    #164
    mikor bejöttem látva a mevedet jot mosolyogtam...aztán mégse...
  • CSOCSO
    #166
    jolvan..addig gyurjá mert elverem a szádat infben :)))
  • CSOCSO
    #169
    :))))) lassan mindenki itt lesz:) nembaj jerekek.. vége aa vizsgáknak nemsokára... kijön az uj inf és csapatjuk megenn...ha nem jön ki az uj akkor is csapatjuk:)))))))
  • CSOCSO
    #170
    nah megyek is tanulni
  • Adi
    #171
    Heee megy tanulni....... Hagyad mááá csak kikapcsolod az icq-t.... :) és elővesz egy könyvet. Ez a tanulás :)))))))
  • Adi
    #173
    Nem tudja vki az inf 2.89 pontos megjelenitését?
  • Adi
    #174
    akarom mondani megjelenését?
  • Adi
    #175
    :)
  • Ron Ragm
    #176
    Ti hol játszotok? Én ASE-val kerestem szervert de sehol senki és nem első alkalom...
  • Adi
    #177
    INFSpy-jal keres írd be a googleba.
  • Mighty
    #178
    Ma feldobtam ut-t meg inf-et. Szamithattok ram is neha ezentul.
  • Adi
    #179
    Ok.. akkor este