588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • Ron Ragm
    #92
    megjelent már?
  • CSOCSO
    #93
    nem még nem.. de remélem mástmár tavaszra lassan megjön...
  • Adi
    #94
    Itt van te majomparádé a jó versio!!http://infiltration.sentrystudios.net
  • CSOCSO
    #95
    monkeyparade a lőfülpattanásod zoknija
  • Adi
    #96
    Mivaaa
  • CSOCSO
    #97
    mivan? az hogy elvileg kész van az INF 2.9 mint a házifeladat.. AZAZ Március másodika volt a RELEASE CANDIDATE
    lassan kijön a gépállat game
  • Ron Ragm
    #98
    na kijött má ez a szr? :)
  • Lacc
    #99
    :DDD
  • Ron Ragm
    #100
    100
  • Ron Ragm
    #101
    Honnan lehet a 285-öst leszedni? nálam a 275-s van és az oldal nem megy
  • Ron Ragm
    #102
    megvan
  • Ron Ragm
    #103
    játszik ezzel még egyátalán valaki?
  • Adi
    #104
    Én játszottam de játszanak vele olyan 5-6 fele már elegen és akkor nagyon jó a feeling.....
    Ja és nem akkora parasztok az emberek mint a cs-be...... CET-esek azzok magyarok lesznek..... Na menjél játszál inkább...
  • Ron Ragm
    #105
    "CET-esek"? Ez egy klán?
  • CSOCSO
    #106
    igen mi CET esek vagyunk.. mármint innen az Sg ről csak én vagyok a CET es.. Ádi majd az lehet ha jobban játszik és nem beszél annyit a Cs ről:)))
    Gábor remélem majd CET es lesz! nagyon bízom benne.. és abban is hogy a többi CET es is beleegyeznek abba hogy jöjjön Gábor..


    275 igen régi... 286 a mostani de nemsokára kijön a 2.9 ami JUJJ lesz megenn.. sajna régi ut engine de még az is akad ha sokan vagyunk a pályán:((((amugy nem olyan bizti hogy találkozol CET esekkel mert néha álnéven játszunk mert túl jok vagyunk:))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #107
    hát hja remélem átalakítás alatt van mert hogy jön a 2.9
  • Gábor
    #108
    "bízom benne.. és abban is hogy a többi CET es is beleegyeznek abba hogy jöjjön Gábor.."

    Ho-ho-hó! Ha jól emléxem a Sixpack színeiben csúnyán elvertünk titeket! Reméled,hogy befogadnak? LOL !
    Mintha olyan jók lennétek,hogy nehéz bekerülni!
  • Gábor
    #109
    1ébként ha kijön a 2.9 akkor újra kellene szerveznetek a klánt professzionális szintre! Gondolok itt aktivizált tagokra, mert nagyon keveset láttam belőletek,mikor még aktív voltam! Ezeken túl meg nem ártana,ha tudnátok kommunikálni,mert a mai napig emléxem arra,hogy adminként kellett kidobálnom a planetinfről Thort,mert olyan helyeken tudott kempelni,ahol az ominózus csúszás-bug leledzett, és az istennek sem akart válaszolni a felszólításaimra,hogy húzza el a belét onnan!
    Csak annyit akarok mondani,hogy egy profi magyar inf klán,ami megállja helyét a nemzetközi porondon igazi móka lenne!
  • Ron Ragm
    #110
    és van ennek valami weblapja?:)
  • CSOCSO
    #111
    haggyadmááá..:)))))))))
  • CSOCSO
    #112
    itt lesz:
    cet.inf.hu
  • Gábor
    #113
  • CSOCSO
    #114
    khm...:
  • Gábor
    #115
    Csak nem nekem szúrtad be,hogy lássam azt,hogy szökőévente egyszer játszol?:-P
    Érdekes ellenfelek: gulaschra ,kettchre emléxem, de ki a fasz a többi? Úgy látom van egy új klán is,amiről nem hallottam!
  • Gábor
    #116
    Vazz! Most látom csak,hogy ASCOGvel 19%os a pontosságod! LOL!
    Na jó, nem zrikállak tovább!:)
  • CSOCSO
    #117
    Cowboy ra is emlékezned kéne.. ő sem uj gyerek.. Jones meg kit érdekel.. van valami Jones aki jol játszik azhem ez nem ő:) 0% acc:)))
    a töbiekhez képest nem rossz az Acc....
    Perun meg első voltam!! muhahah!!! utcso roundba meg TK:))))))))))))))))))))))))))
    ugcsinálsz mintha te valami 100% os lettél volna:)))))
  • Gábor
    #119
    Nehogy lecsússzon a topic mielőtt válaszolsz!:)
  • CSOCSO
    #120
    sniper....:)))))) ezt mé kell hasonlítgatni az m16 hoz????:) nah mindegy
  • CSOCSO
    #121
    gehehe:) Gabe.. Louis üzeni hogy nagyon jol emléxik rátok és rusholos csapat voltatok..és a ra1 környékén abba is hagytátok az egészet mert az már nehéz volt nektek..
    néha feljöttetek a gamblexxra és elvertünk titeket...
  • Gábor
    #122
    Küldd ide Louist, nézzen suembe velelm! :) Mi soha nem rusholtunk, csak egy olyan emberünk volt, azt személyesen rúgtam ki a veletek játszott war után!
    RA1et intenzíven játszottuk, de aztán a csapat felbomlott ebben igaza van. Az ok egyszerű volt: a klán többi divíziójával összevesztünk, ennyi!
    Elvertetek minket a gamblexxen,mi? :) Emlékszik egyáltalán bármelyikőtök is a klánunkra amivel harcoltatok? :P (Visszaolvasni nem ér!:))
  • Gábor
    #123
    Azért hasonlítottam, mert csak akkor használtam távcsövet,mikor sniperként tevékenykedtem,és azt rcvel ill psgvel tettem.
  • Gábor
    #124
    Csocsesz gyere america's army-zni, egészen jó a gamma!
  • CSOCSO
    #125
    alig fut a gépemen... tudom hogy egész jo...
  • Gábor
    #126
    Én is a min konfig alatt vagyok, mégis megy rendesen!
    Milyen neted van?
  • CSOCSO
    #127
    p3 600... gef 2 mx.. neked?
  • Gábor
    #128
    A netedet kérdeztem!:)
    p3 733 gef2 mx szintén
  • CSOCSO
    #129
    nem a net miatt akadozik a gamma...amugy meg 600 assal akadozik..ez van..hja és nem is gef 2 mx em van hanem ati7000... a gef 2-t hány megás?
  • Gábor
    #130
    32
  • CSOCSO
    #131
    hjolvan mindegy ugy néz ki az a 133 mhz ennyit ér...amugy cablem van
  • Gábor
    #132
    Akkor tényleg a proci lesz az!:( Miért nem húzol rajta egy kicsit,hátha segítene?