89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #21213
    Októberi NPD meleg lesz...
  • Foxhound1980
    #21212
    908%-os ugrás az amazonon az eladásokban
  • Foxhound1980
    #21211
    40GB PS3 bundle (USA)
    KATT
  • Foxhound1980
    #21210
    PS3-mas Lost Planet lesz a legteljesebb verzió, az összes X360-as megjelenés utáni extra contentet tartalmazni fogja.
  • Foxhound1980
    #21209
    USA-ban most zajlik egyébiránt az E for All kiállitás, talán csurran-cseppen valami újdonság onnan is a napokban...MGS4 az kinnt van, ez tuti.
  • Foxhound1980
    #21208
    2 friss Darksector 720p-s anyag
    Szimplán OMFG kategória
  • Foxhound1980
    #21207
    Software bontásban

    360 Halo 3 3.3 million (ez odabaxott, 1 heti termés!)
    Wii Play w/ remote 282K
    NDS Legend Of Zelda: Phantom Hourglass: 224K
    PS2 Madden NFL 08: 205K
    360 Skate: 175K
    360 Madden NFL 08: 173K
    WII Metroid Prime 3: 67K
    360 Bioshock 150K
    NDS Brain Age 2: 141K
    PS3 Heaweanly Sword: 139K
  • Foxhound1980
    #21206
    Megjöttek a szeptemberi NPD adatok!


    X360 - 527800
    Wii - 501000
    Nintendo DS - 495800
    PSP - 284500
    PS2 - 215000
    PS3 - 119400
    Game Boy Advance - 75000

    Ebben nincs még benne a PS3 árcsökkentés hatása.
  • Foxhound1980
    #21205
    Új Jericho karakter video
    KATT

    Még 7 nap...
  • Foxhound1980
    #21204
    Köszi! Nem rossz. Juicedet épp most nyomom PSP-n.
  • Foxhound1980
    #21203
    Na ezek sem tudják már mit akarnak...
    Pár héttel ezelőtt meg épp arról volt szó, hogy nekifekszenek a demónak. Áhh..
  • Foxhound1980
    #21202
    Olvastam még régebben, hogy a hackerek következő célpontjai igy globálisan , ezek a nextgen konzolok lehetnek. Persze azóta sem történt semmi extra a témában.
  • Foxhound1980
    #21201
    Pfff.. Most erre mit mondjak?! 300 huf 360-ra egy cím...
    Multicímeknél pár játékvétel és visszajött az ára. (nem beszélve a tucat exről ami már kinnt van van)
  • Noitulover
    #21200
    egy szóval se mondtam hogy rossz a kotor bioware-ék találtak egy jó formulát de az már gáz a hányadszorra nyuzzák a bőrt más és más környezetekben ugyan arról témáról + persze úgy van beállítva a cucc mintha ezidáig hasonlót se csináltak volna :P "best ... ever, nonlinear game" etc lol talán a mass effect "más" lesz de nem hiszem XD
  • EmThor
    #21199
    Demos
    * Folklore “PlayStation Underground” Demo (free) - Dive deeper into the world of Folklore with the new Folklore™ “PlayStation® Underground™” demo where you will learn more about the characters and story of the game as you sample the game’s animated “comic book-like” cut scenes and play through the Fairy Realm as either Ellen or Keats.
    File size: 1.26 GB
    ESRB Rated T

    * Juiced 2: Hot Import Nights Demo (free) - Get in the drift with Juiced 2 Hot Import Nights, the only place where superstar DJs, smokin’ hot models and totally tuned cars come into close contact.
    File size: 968 MB
    ESRB Rated T

    Game Videos
    Uncharted Tech Dive Video (free) - Sneak peek at the technology behind Uncharted: Drake’s Fortune™.
    File size: 619 MB (HD)

    Burnout™ Paradise Steel Wheels Trailer (free) - Rock Paradise City with two and a half tons of heavy metal mayhem! The heavily modified “STEEL WHEELS” Carson GT Concept car was designed specifically for the celebrity with style. Featuring armor-plating and a supercharged V8, this car is sure to make a grand entrance at any premiere. Pre-order and unlock “Steel Wheels!”
    File size: 47.2 MB (HD)

    Turok Dino Luring Trailer (free) - Dinosaurs are neutral enemies that do not use discretion when attacking prey. Use their voracious appetites and vicious dispositions to your advantage by luring them into attacking other enemies. Fire into a group of enemy soldiers or toward a pack of dinosaurs, and let them do the work for you.
    File size: 57.5 MB (SD), 149 MB (HD), 219 MB (1080)

    Devil May Cry 4 TGS Short Trailer (free) - The short version of the 2007 Tokyo Game Show Devil May Cry 4 trailer has been released! This is the first official movie of Nero and Dante fighting various demons, showing off scenes loaded with great stylish action game play!
    File size: 84.4 MB (1080)

    Movie and Blu-ray Disc Trailers
    Rails & Ties Trailer (free) - Tom and Megan Stark always thought there would be time — time to have children, time to take that trip to San Francisco, time to fix the problems in their marriage. But Megan’s illness and Tom’s inability to face the possibility of losing her are stealing all the time they have left. All Tom can do is bury himself in his job as a train engineer, where at least he feels in control and everything runs on a predetermined track. Until now.
    File size: 29.3 MB (SD), 102 MB (HD), 140 MB (1080)

    Incubus — Alive at Red Rocks BD Trailer (free) - Incubus’s Alive At Red Rocks features the band’s first long-form live concert. Taped at the legendary Colorado Red Rocks Amphitheatre July 26, 2004, Alive At Red Rocks captures the band at its inspirational, gusty best. Building on the DVD release extras, this Blu-ray includes lyrics, a high definition photo gallery, and the ability to focus in on individual band members through the “Navigate the Stage” feature.
    File size: 39.6 MB (SD), 155 MB (HD), 219 MB (1080)

    Underworld BD Trailer (free) - Underneath the city streets, amid the labyrinth of subway tunnels and gothic ruins, vampires and werewolves are embroiled in an all-out war that has been going on for centuries.
    File size: 151 MB (1080)

    PS3 Wallpaper
    Eye of Judgement Wallpapers (2) (free) - Customize the background of your PS3™ system with this new Eye of Judgment Wallpaper.
    File sizes: 968KB-1.30MB

    Note
    Calling All Cars has been reduced to $4.99 until 10/25/07
  • konzz
    #21198
    NTSC to Pal Video System Converter.
    http://www.amazon.com/Video-System-Converter-NTSC-Systems/dp/B000RMZMKY

    Ez alkalmas arra, hogy egy amerikai PS3 rendszeren PAL BD filmeket lehessen lejátszani?
  • EmThor
    #21197
    us.playstation.com -> ps3 -> store -> look inside store
  • EmThor
    #21196
    burnout + turok trailer
  • EmThor
    #21195
    váá juciced 2 demo usa store
  • Sund
    #21194
    de a kotor, számomra, az egyik legjobb játék volt amivel valaha játszottam. (jó, üssetek meg minden) Szeretem a szerepjátékokat, imádom az űrös cuccokat, így ki vagyok éhezve minden ilyen játékra. És sajnos nincsen belőlük túl sok. Ha egyszer nem lesz gond a pénz annyira mint most, veszek egy core-t.
  • baggins
    #21193
    Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de mi lesz, ha valami barom ír egy vírust a mi kis PS3-unkra? Nehéz meló, de nem megoldhatatlan. Csak mert ugyibár ha nem vagy bejelentkezve, akkor is tölt le, tehát folyamatosan hálózaton van a gép. Többször megfordult a fejemben, aztán el is felejtette, de mivel már PSP-n is van vírus, így ki tudja...
  • Noitulover
    #21192
    csicsás kotor imitáció lesz csak , (még a jade Empire-nél is gyengébb cuccrá számítok XD)
  • NEXUS6
    #21191
    Detto!;)
  • Sund
    #21190
    az egyetlen indok ami miatt vennék x-et az a Mass Effect. Nagyon szar, hogy "hozzánk" nem érkezik meg.
  • NEXUS6
    #21189
    Én is gondolkodtam az X-en, de 1-2 játékért nem veszek még egy konzolt, pláne, hogy PS3-ra is elmaradásban vagyok. Komolyan mondom, még örülök is, hogy most október közepén nem jelenik meg annyi gáma.

    Bár kicsit kezdem megszokni a PS-t, szal kéne valami jó kis gép, ami zörög, meg azon izgul az ember, hogy működik-e még, meg játékon kívül az égvilágon nem jó semmire, de ahhoz képest legalább drága.;)
  • NEXUS6
    #21188
    Azért az első 10-be akármeddig is bejutni, az nem egy rossz eredmény. Persze attól hogy sokan megvesznek egy gámát még nem lesz jobb.

    És a Lair télleg sokkal jobb is lehetett volna. Pl van a ugye a főgonosz, akinek most még a neve vagy a titulusa vagy mije se jut eszembe. Egyáltalán ki volt az a csákó, hogy még egy természeti katasztrófa közepette álló bolygót is képes volt még jobban felforgatni? Azért a gyerekkora, vagy a motivációi csak érdekelt volna. Meg aztán ugye volt ott árulás bőven, meg forrdulat. De nem tudom, ha az első ilyen csavar után a közelembe kerül az aki megszurkál a bucsuban, azt úgy pofán csapom mint állat, leverem a veséjét, aztán belehugyozok a szájába, aztán persze lehet szent a béke (poraira). Szal soxor ahogy a bíró mondja: nem életszerű.
    Na mindegy.

    Minden esetre egy ilyen zenéhez olyan sztorit lehetet volna csinálni, hogy Lukaszbácsi sírva könyörög, hogy valami hasonlót had rakjanak már be a köv SW frencsájz termékbe ők is.
  • EmThor
    #21187
    hát grat előre is.
    psp-ben erősen gondolkozok, slim, viszont ps3-al nem lenne rossz, viszont ahhoz nem lehet (?) törni, játék meg úgy, hááát drága.

    törve meg no ps3, viszont tengernyi game
  • Foxhound1980
    #21186
    Ez a 2. PSP-m de lesz még a késöbbiekben érzem :D
  • Foxhound1980
    #21185
    Veszek egy 360-t novemberben moddolva, minden téren . Majd jövőre visszveszem a masinát bár akkor már csak slim lesz.
  • EmThor
    #21184
    a japán a valódi kiválaszott nép, hát nem tudtátok? :)
  • EmThor
    #21183
    :( nem jött be lehet tudni?
  • Foxhound1980
    #21182
    Sony PSP White Value Pack (limitált, már nem is gyártják) 3 hónaposan teljesen újszerü állapotban 3.52 M33-4-es FW-el, 4GB-os Sony Pro DUO HS kártyával, 6 DVD-nyi játákkal eladó. Doboza, papirjai makulátlanok, mintha új lenne. Füles nincs hozzá (a gyári amúgy is szemét)

    Ár 55e huf. Csak kp, csere nem érdekel semmire!

    Tel: 06204362900
    Pesten személyes átvétel, vidékre posta is megoldható.
  • EmThor
    #21181
    eu store nem rossz, egy syphon filterrel sem jáccottam még. jó demó téren felejtős de ezen a téren nem is várok sokat a héten :)
  • Foxhound1980
    #21180
    A Lairben az irányitással van a legkevesebb probléma.
  • Nexxuss
    #21179
    akkó meg mondjad vaze' :D
  • Foxhound1980
    #21178
    Ezzel teljesen egyetértek.
  • baggins
    #21177
    Én folyamatosan játszok vele. Csípem nagyon. ;)
  • Sund
    #21176
    hát én nem vagyok kibékülve a LAIR-el. Érdekes módon az irányítással semmi bajom, olyan mintha dagadt, göthös és lassú sárkányom lenne ami lassan reagál a parancsra. Meg lehet szokni. Na de a hangulata vhogy nem az igazi. Egy Heavenly Sword történetvezetés+animációk után ez elég sekélyesnek tűnik.

    Jön a Mokai, felszállok, böff-böff tűzlabda, leszállok.

    Összességében nem bántam meg, elég jól szórakozom vele, de sok lehetőséget kihagytak a készítők.
  • Foxhound1980
    #21175
    Volt ott az első helyen a HALO3 is
  • Foxhound1980
    #21174
    Sokáig nem lesz ott...