89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #23813
    na tanulásból mára elég.
    fexem aludni. de egy kis info a gameről:
    Despatched in time for delivery on release day.
    tehát szerdán legkséőbb feladják:P
  • Nexxuss
    #23812
    de cép kiadás nagyon.
  • EmThor
    #23811
    OFF na ez síros film, schindler sipkája elbújhat mellette!
  • zozo2001hu
    #23810
    Akkor pl. mi van akkor, ha horizontal splitscreen-ben szeretnénk mondjuk ketten online játszani az interneten?
  • Nexxuss
    #23809
    egyenlőre nincs értelme a klánnak:P mivel a gép random rak be csapatba. ergo leeht hogy a saját társaid ellen fox menni. na ezért mondtam pl: hogy kurva szar a játék rendszere jelenleg.
  • gazgoblin
    #23808
    van benne celzasrasegites...de hát ez van nem mehet mindenkinek minden jatek...azért remélem egszer lesz valami magar klán is vagy ha van akkor én mirt nem tudok rola? :D
  • zozo2001hu
    #23807
    Warhawk: Ki fogtok röhögni, de online TDM-ben ahol minden játszik, még alig alig tudtam leszedni valakit, egyszerűen képtelenség ezzel normálisan játszani. Valami célzásrásegítés lenne benne legalább, képtelenség gyorsan pontosan célozni ezzel a játékkal, az ellenfelek úgy pörögnek és gyilkolásznak mintha billentyűzettel és egérrel nyomulnának pécén, szóval passz nekem annyira nem jött be eddig sajnálom.
  • gazgoblin
    #23806
    hát nekem nincs gondom a warhawk-al...köszönöm jol elvagyok dogfight mode-ban
  • Nexxuss
    #23805
    mindenki el akarja adni? mi lesz itt kérem??? Mondjuk én is megvettem. A játék hangualta kurva jó, de valami botrány ahogy fel van építve...ekkora bughalmazt életemben még nem láttam. remélem hamarosan gatyába rázzák és mehet a gyilok megen.
  • zozo2001hu
    #23804
    Game Co-ról rendeltem a Ratchet-et múlt hét pénteken, remélem megérkezik a héten hamarosan és akkor tuti végig visszük!

    Warhawk esetleg érdekel valakit?
  • Nexxuss
    #23803
    egy kiss off megint. hátha érdekli a közösséget. Jövő héten ez is megjelenik. Nem is baj hogy csúszik a Haze:P




  • Smuge
    #23802
    Végigvittem végre Ratchetet! Államat a földön keresem. Egyszerüen valami fantasztikus, páratlan, lehengerlő játék. Aki még nem próbálta, tegye meg mert nem tudja mit hagy ki! Nem találok szavakat, hihetetlen élmény. De az értékelések magukért beszélnek.
  • gazgoblin
    #23801
    privi ment
  • fsgh
    #23800
    Mit tudsz ajánlani érte?:)
  • gazgoblin
    #23799
    ht press kit válogatja valamelyikbol max preview lesz
  • Attila8805
    #23798
    Ahha.
    Szóval ebből lesz a review vagy mi?
  • simirizsa
    #23797
    Áhh végig toltam a COd4-et PC-n hát valami kibaszot jó, csak mene minimumnál feljebb is :D
  • gazgoblin
    #23796
    sajtó kapja hogy ertekeljen...tod mint a screener a filmeknel
  • Attila8805
    #23795
    ok és az mi a halál?:D
  • gazgoblin
    #23794
    UA még érdekelne is ha esetleg megszabadulnal tole akkor vagy elcserelhetjuk vagy kuldj privit es megdumáljuk (msn is jo ott van a profilomban)
  • fsgh
    #23793
    nem tudom...én úgy vgyok vele hogy ha már megvettem akkor az nálam marad...de ha már végképp megunom addigra már jó ha adnak érte 5ezret...vagyok így pl most az Ultimate Alliance-vel meg a resistancével...2 visszaváltásából nem kapnék 1 uj gémet:D
  • gazgoblin
    #23792
    jatekcsere? vagy te minden lewarezolt pc iso-t megtartasz? ennyi erovel a kiporgetett jatekot par ezresert becseréled jobb helyeken
  • fsgh
    #23791
    nem is a lesz-en volt a hangsúly hanem a "mikor"-on :P
  • gazgoblin
    #23790
    ja meg gameboyokra meg wiire meg snesre...persze persze mindenre van warez.... max emulator...varjad turelemmel lol
  • fsgh
    #23789
    akkor legalább vigyék le az árakat legalább pc-s gém szintre!:)
  • BJB
    #23788
    Egyszer mindenre lesz warez...
    PSX volt, XBOX volt,PS2 volt, PSP-n a legbrutálisabban, X360-ra van
    Akkor PS3-ra??? Milyen költői kérdés...
  • gazgoblin
    #23787
    remélem soha nem lesz rá warez bocs...
  • fsgh
    #23786
    :D lassan fél éve türelmeskedek de okés:D am hátránya a dolognak a blu-ray író:S de annak is megy majd le az ára:P
  • Papesz
    #23785
    Mert ez egy press-kit.
  • Jimanszky
    #23784
    Sziasztok Kollégák!!
    Valaki használ közületek SplitFish FragFX nevezetű egeret Ps3-hoz?Mik a tapasztalatok?Lehet beruháznék egyre,mert sok FPS érdekel és biztos könnyebb.Csak azért kérdezem,mert nem rossz értékelést kapott.
  • Attila8805
    #23783
    Biztos dolgoznak rajta a bácsikok légy türelemmel:D
  • fsgh
    #23782
    lehet csúnya dolog de azért megkérdem:Dd Mikor lesz warez? mert azért a végtelenségig nem lehet bírni 15 ezrekkel:D egyre több gém fog jönni a ps3ra és egyre jobbak...szal...
  • Attila8805
    #23781
    ŐŐ miért van a képen írott tdk blu-ray?
    Ez vmi próbaverzió vagy mi?
  • EmThor
    #23780
    még nem hallgattam :)

    na megyek melóba, pár óra és folytatjuk
  • Nexxuss
    #23779
    mondjuk a zene kárpótol mindenért:P szerintem.
  • EmThor
    #23778
    na ez az, 2007-ben tükörsima grafikát várok el!
  • Nexxuss
    #23777
    simán!! Olyanom még uccsincs
  • Nexxuss
    #23776
    hát gameplay ugyanaz elvileg, így para nem lehet. Remélem nem lesz v-sync problematológia.
  • EmThor
    #23776
    tudom ám, hogy a 25 gigás írt tdk-val szemezel :D
  • Nexxuss
    #23775