89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #24253
    Kötelező gém, már kipörgettem. Full relaxációs cucc.
  • Nexxuss
    #24252
    Valaki amúgy kipróbálta a FLOW-t? Miaf@sz az? Le kéne szednem. De sajnálom rá a lóvét ha nem jú :)
  • Nexxuss
    #24251
    rendeléssel még mindig semmi. Előre szólok, ha valaki holnap beböfögi ide, hogy megjött neki azt agyonverem
  • Rena11
    #24250
    ja ez igaz de arra ügyelj hogy mikor játszol majd a single playerrel és betöltöd a mentéseket onnan akkor annyira esik vissza az xp amennyi akkor volt velem 2szer esett ez meg ez egy hatalmas bug
  • HAF Rigel
    #24249
    Az oldal angol , én egyik nyelvet sem beszélem angolul értek valamennyire . http://www.splitfish.de/en/ igy az angol menübe lépsz be.
    Kiválasztod FragFx alul van hogy egy db Buy It. Ott bejön egy oldal chek valami , bejönnek az adatok , megadod. Fontos a fizetési rész bankártya vagy ha van paypal akkor azzal . véglegesited küldenek egy emailt . Én felhivtam a bankomat Raiffisen és felléptem a portálra(raffi) is elinditottam az átutalást megbizást , a bankos embertől kérdezgettem mit hova , ami fontos az iban azthiszem ez a nemzetkőzi szám. Aztán elküldtem a pénzt és vártam. Raffis ember mondta hogy tőlük 2 nap mire elindul , gondolom megértekzik aztán még elküldik. Az elküldésről nem kaptam semmit ezért rágtam a körmök , de megjött , postás persze nem hozta ki ezért be kellet menni érte .
  • Jimanszky
    #24248
    Ma lesz Store update?Valaki?még mindig FragFX-et keresek!!!:)
    RIGEL:Segítenél nekem rendelni FragFX-et arról a német honlapról?Nem tudok németül és te már rendeltél.Plíz!
  • Foxhound1980
    #24247
    Minnél többet játszol annál több fegyver nyilik meg plusz fejlesztés, xp pontok úgymond.
  • Balli
    #24246
    Valaki probalta mar Logitech Momo kormannyal az alabbi jatekokat (nem demot):
    Dirt
    Sega Rally
    NFS
    Ha igen mik a tapasztalatok, belehet kalibralni a gombokat?
  • Nexxuss
    #24245
    na majd csinálok róla valami sexy konzolos képet. Aminek a címe az lesz, hogy a konzol öltöztet
  • Rena11
    #24244
    :D
  • Rena11
    #24243
    nekem még sajnos nincs eoj bár lenne de ha meglesz játszhatunk:)
    cod4 viszont van
  • Nexxuss
    #24242
    rendelésemben semmi változás...ez azért égő
  • NEXUS6
    #24241
    Na tegnap megjött a COD4-em, ez alkalomból az EoJ meccs viszont elhalasztásra került, elnézést kérek Bagginstól, meg Rencsitől!

    Jól belemelegedtem 1-kor hagytam abba. Nagyon gyors a grafika, 1080p-ben sincs egy kanyi lassulás sem. Bár megmondom őszintén a GRAW2-höz képest minőségben olyan nagy ugrást nem jelent, a legtöbb helyen szebb, de van ahol csúnyább. Az irányításban sokkal de sokkal jobb, az, hogy a multiban megszerzett pontok opciókat nyitnak meg nagyon jó. Viszot a sokkal kevesebb fegyver, meg hogy elég bénán lehet a szerverekre belépni az elég sokat ront.

    Azt hittem egyből adom el a GRAW2-őt, de lehet, hogy várok még egy kicsit!;(
  • Jimanszky
    #24240
    szemét!:)))De az én új szerzeményem se semmi:p
  • Nexxuss
    #24239
    ha látnád milyen kerek a popsija
  • Nexxuss
    #24238
    a régivel ez volt :-)
    A mostani új egy kis angyal. NAgy resident fan. Szülinapjára vettem neki egy GC-t REsi remakkel. :-) Mellesleg hip-hop tanárnő is:P
    Ja és imádja a Shadow of the colossust :) No meg vett szülinapomra egy BD távirányítót a PS3hoz. És már várja, hogy jöjjön meg az AC:-)
  • Foxhound1980
    #24237
    Na az biztos...Atomdurva az egész. Graf az lemaradt pár évvel bár azt mondják a végleges verza a közepes és a kíváló közt ingadozik de szvsz ennél a stuffnál teljesen értelmét veszti a graf milyensége, sokal fontosabb a hangulat ami áraszt.
  • Rena11
    #24236
    dejó neked hogy kocka az asszonyod nekem mindig vezsekednem kell hogy miért ülök a gép elött:D
  • Jimanszky
    #24235
    még jó,hogy nem fordítva/kocka,kerek/
  • Jimanszky
    #24234
    Ha végre tudok majd vhonnan venni FragFX-et,kötelező vétel lesz!!!Egyre jobban tetszik!!Számomra van hangulata.
  • Nexxuss
    #24233
    tesztelék?? ooo
    Mondjuk a coop multit dícsérik. Nembaj, hogy nincs olláj, mert úgy is csak a kerek seggü, de szigoruan kocka asszonykámmal fogom tolni :)
  • Foxhound1980
    #24232
  • Foxhound1980
    #24231
    576 8
  • Nexxuss
    #24230
    nem akarom hallani, és nem akarok tudni róla. Comprende?
  • Foxhound1980
    #24229
    Feladták az Unchartedemet, jövő héten megvan.
  • Nexxuss
    #24228
    IGN: 7 pont
    Gamespot meg 6
    GT meg tehát 8.
    Ettől függetlenül nem akratam eddig megvenni, most viszont agyalok :)
  • Nexxuss
    #24227
    nagyon gáz ahogy a rakéta becsapódik. Mondjuk a coop érdekes!
  • Nexxuss
    #24226
    kicsit ronda:( a trailer hangualta jó.
  • Foxhound1980
    #24225
    Kane & Lynch GT review
  • Nexxuss
    #24224
    imádom!!! ÁÁÁÁ de várom! Mekkora már a hangulata?!
  • Nexxuss
    #24223
    nálam semmi változás a rendelésben....
  • Sund
    #24222
    tud valaki valamilyen hírt a platinumshopos EOJ-al kapcsolatban? Mikor jelenik meg már végre?
  • zozo2001hu
    #24221
    AC PS3 gameplay trailer, szerintetek?

    http://www.gametrailers.com/player/27913.html
  • gazgoblin
    #24220
    én mar tegnap megvettem 10k volt a kamera
  • Jimanszky
    #24219
    FragFX-et akarok:(((((
    Segítsetek!!!!
  • EmThor
    #24218
    csak tesztelgetnek programokat, ezeket a videókat azért rakták fel, hogy megmutassák majd milyen cuccokra számíthatunk, még csak próbálgatnak, de flash :D
  • Jimanszky
    #24217
    azta kurva!!!Ez mi???
  • EmThor
    #24216
    na elmentek a pics&ba :D

    kell egy eye :D
  • EmThor
    #24215
    sony rulez

    katt

    meg a ps eye ilyet még nem láttam
  • EmThor
    #24214
    az 1Up a legundorítóbb oldal

    amúgy gamersyde jó a videói miatt
    neogaf meg a fórumai miatt