89387
PlayStation3
  • Angyisz
    #24733
    Ethernet kábel a becsületes neve. De sok számtek boltban megmondod milyen hosszú kell levágja a tekercsből nyom a végeire 1-1 csatit és kész.
  • Okami Amaterasu
    #24732
    1 kérdés a hálózati kábel amivel a netre kapcsolódnék?bemegyek 1 számtek boltba és mezei háló kábelt vegyek vmi vmi speckó kell?
  • Nexxuss
    #24731
    mikor adtál fel? Mármint hánykor?
  • Nexxuss
    #24730
    most mé mondod ezt. Csak egy kis motkány figyelt be a bal szamem alján az info hallatán :-)
    Mondjuk szerintem az enyém tuti el fog veszni a postán, szal nem is idegesítem már magam emiatt:) El kéne mennem profi tesztelőnek:
    3.ipodom lett a jó, a második notebookom, és jelenleg a 2. Braviam fogyasztom, de ebből is csere lesz:) Pedig vigyázok mindenre :-) Szal Murphy nekem a tesóm :-)
  • Foxhound1980
    #24729
    KATT
  • Foxhound1980
    #24728
    A FAQ-ot pirossal és nagyobb betükkel kellene kiirni, vagy bannert berakni.
  • benco7
    #24727
    Hey mindenkinek!
    Pár kérdést tennk fel, elég kezdő vagyok kérlek ne nevessetek.
    Ugy tudom van a 40gigás buta és a 80gigás fullos PS3.Javítsatok ki ha nem így van..
    ÉS a 40gigás butitott 105ezer ft körül van nálunk, viszont az USA-ból tudnék rendelni 121ért 80gigás fullosat.
    1.A 80 gigás mindent lejátszik ugye?PS2,BlueRay stb...?
    2.HD tv-n nyomnám a játékot, ugyh amiatt hogy amerikai a ps3 ugyanugy tudom használni a HDkábellel ugye?
    3.Az áramellátást hogyan tudom megoldani(ott kinnt 110V-os az áram)?

    Köszönöm előre is, akit érdekel, az is írjon, üdv!
  • Kraptor
    #24726
    Ugyanazok az árai mint game.co.uknak
  • EmThor
    #24725
    vagy ott a sendit.com, de ott árat még nem néztem :D
  • Attila8805
    #24724
    Na ezt ha meglátja Nexus:D
    Sírva fog fakadni:D
  • Kraptor
    #24723
    Mondjuk ez nem csak ACra értendő.
  • Kraptor
    #24722
    Miért game.co.uk-rol rendeltek? Shopto.net-en 5 fontal olcsóbb AC.:)
  • EmThor
    #24721
    itt most fog járni a postás de indulok is lassan melóba, megy a para :S
  • gazgoblin
    #24720
    mond le és vedd meg az enyémet
  • gazgoblin
    #24719
    Na megjott az assa creed-em (melohelyre postaztattam hogy ne kelljen munkaido lejarta utan meg postara maszni erte)


    csütörtökön adták fel game.co.uk-tól
  • Janey
    #24718
    ha valakinek esetleg problémája lenne az AC-vel (frémrét..stb) annak talán segíthet az hogy ne legyen bejelentkezve a PSN-re ill az Information Board legyen kikapcsolva
    Itten írnak róla:
    http://www.n4g.com/ps3/News-85367.aspx
  • Rena11
    #24717
    :):):)
    Remélem nekem sem fog csak érdekesség képp mutattam:D
  • HAF Rigel
    #24716
    oké de én a játékra gondoltam , hogy játékban sem láttam soha hogy ló igy ment volna . AC ről beszélük . reméleme ez világos :):)
  • Nexxuss
    #24715
    persze hogy nem kis butus! Mert ez egy játék! Nem film, tehát nem a valóság az alapja
  • HAF Rigel
    #24714
    Nekem ilyet nem csinált egy ló sem.
  • Angyisz
    #24713
    A gameplay.co.uk-ról mennyi idő alatt szokott jönni a csomag. Ma reggel rendeltem egy COD4-et kíváncsi vagyok, hogy a hét végéig megjön-e.
  • Nexxuss
    #24712
    de ez legalább szembetűnő :-)
  • Rena11
    #24711
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/131459.html

    AC
  • Foxhound1980
    #24710
    Általában a postás.
  • Nexxuss
    #24709
    Ezt nézzétek meg. Ez kemény. Nézzétek meg ezt a videót. AZtán utána olvassátok el a spoilert. És utána nézzétek meg megint. Reakciókra vagyok kiváncsi. Vajon egy elfoglulatlan tesztelő ilyen? vagy ilyen egy tesztelő aki a kákán is csomót keres?? IGN vidijóóó :-)
    katt






    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    .10 sec - In the background there is a clear sign of a pop up of windows on a building on the clear side of Altair.

    .26 sec - Check out the little barrel like things on the rooftops, their shadow appears a few seconds later as Altair’s checking out his surrounding below.

    .47 sec - When Altair takes the jump, the crowd streams as he comes closer to the ground and it’s pretty evident and ugly.

    1.18 sec - The windows on the walls magically appear as Altair walks through the crowd.

    1.45 sec - When he starts to run, the crowd seems to be losing their textures.

    5.19 sec - The windows appear when the camera starts to zoom in.

    I’ve made only minor descriptions of the entire thing, check out more videos from X-06 and other showings and you’ll notice these present in every one of them.

    The game seemed to be taking a chug whenever there are too many NPC’s on screen (4-5 max), and the engine does not seem to be able to handle outdoor environments. My question is why did no one mention these errors even when the game was not fully finished? The people who had countless number of hands on time with the game could have at least pointed these minor issues out, so that the community would have become aware of such issues.

    I’ll still reserve my final verdict on the game, for I still feel this game does have revolutionary standards to live up to.
  • EmThor
    #24708
    nekem még nem jött, 12-14 között, posta vagy csomagos. bár ekkora cuccot nem tudom melyik hoz ki
  • Nexxuss
    #24707
    na nemjött postás :P Ha tippelnem kell akkor talán szerda:P tuti meglsz az az 5 nap :)
  • Foxhound1980
    #24706
    Sőt, az első 20-at is.
  • raymond01
    #24705
    A játék első tíz percét is feltették már, tuti minőségben!
  • Foxhound1980
    #24704
    GT Uncharted review
  • EmThor
    #24703
    drivert frissítettem, van hang :) ill zene a klubban meg ami hiányzott
  • HAF Rigel
    #24702
    Viszont hogy veszitek rá ps3 at hogyha 720p és 1080i közül a nagyobbat játsza le , mert ha beállitom hogy mind a 2 akkor mindig a 720 állitja be , ha meg kikapcsolom a 720p akkor viszont ha beteszem a F1et ami only 720p akkor azt 539 ben játsza le ?
  • HAF Rigel
    #24701
    Ds3 kell és kész ,majd kisakkozom hogy melyik lesz az ami kimarad , és közben fáj még a szívem a Simpsonsért és a Lego Star Wars complet sagaért . Szoval szivesen kérnék pénzt attol aki azt mondja nincs játék ps3on vagy hogy nem tud játszani :):)
  • Nexxuss
    #24700
    azé nem kell:P
  • EmThor
    #24699
    lehet át kell irni vmit :)
  • Foxhound1980
    #24698
    Nagyon drága a DS3 mire ideér. Közel 20k... nevetséges.
  • Foxhound1980
    #24697
    Áhh, PC-n az, hogy nincs zene, vagy épp pálya, karakterek egymásba, fekete kép, alap dolgok
  • Nexxuss
    #24696
    hát én a helyedben EOJ-t hagynám ki, mert inkább multi :-P No meg a DS3 sem létkérdés, anélkül is tudsz játszani igazából. De ez csak egy vélemény.
  • Foxhound1980
    #24695
    Na csak azért kérdztem mert az 576-ban a dobozon KATT
    azt irják hun. Mondjuk ha usa release-t szedtél akkor érthető.
  • HAF Rigel
    #24694
    Én szeretnék egy GH3 at ha megjelenik , de költségvetés is van a világon
    Még igén ezeket szeretném
    EOJ
    GH3
    Haze
    Dualshock3

    ez igy kb 75 ezer, ami nagyon durva . szoval lehet hogy GH3 és Haze csak jövöre.