89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #24813
    nem tudnál belinkelni képet COD4-ről?Kíváncsi vagyok,hogy szebb e mint Pc-re.Vagy leírjam a konfigom és megmondjátok?..:)))
  • NEXUS6
    #24812
    A multkor én is bexartam! A 34. szintem eltünt, de ki léptem, aztán vissza és meglett, szerintem csak nem szabad elkezdeni meccset az alacsonabb szinttel!
  • HAF Rigel
    #24811
    Nem lehet hogyezért vesztek észre minde olyat , amit én nem . Én egy lcd Tv játszok olyan 2 méterre a tv től . Egy monitort meg fél méterről néz az ember , bár a 107cm nem :):):)
  • Since
    #24810
    Ha USÁból rendeli az ember mennyibe kerül átszámítva illetve honnan érdemes rendelni?
  • Nexxuss
    #24809
    gondoltam, hogy nem esett le a kamionról :D:D:D:D HAnem valami fasz veri az Altair figurámra a farkát:D:D:D
  • hpp
    #24808
    Nem veszett az el. Valamelyik postás már tolja vele otthon. :)
    Viccet félretéve, szerintem megkapod, énis a legutobbi usa-s rendelésem +5nappal több volt mint az elötte lévő.
  • Nexxuss
    #24807
    Assassin's Creed Collector:P
  • Since
    #24806
    Mit rendeltél?
  • Nexxuss
    #24805
    nem jött a postás ma sem :-( Kezdjünk el fogadni hogy vajon elveszett e a csomag? :-)
  • bastard187
    #24804
    Hey Everyone --
    Just wanted to give you a heads up, we're aware of users who it appears your Rank resets. We're looking into it and addressing the issue, however in the meantime if you notice your Rank appears to be less than what it was, then do the following.

    (thanks for all the feedback on this workaround guys!)

    Start a Ranked game, Free for all seems to be the best suggestion.

    After you've played for just a few seconds (don't have to do anything in the game), then quit out, and your rank should be back to normal.

    Thanks again to everyone for the suggestions, keep in mind that we are aware of the issue and this is only a temporary solution until it's fixed.

    fourzerotwo - Infinity Ward

    www.charlieoscardelta.com fórumain érdemes olvasgatni, esetleg véleményezni a dolgokat. Legalább válaszolnak is a fejlesztők, néha-néha :)
  • EmThor
    #24803
    107cm monitor :D
  • bastard187
    #24802
    Ez nyilván azért van, mert nem volt olyan szinten bétatesztelve a multi rész, mint 360-on. Ott aztán rendesen megadták a módját. Gondolom hamarosan kiadnak valami updatet ezzel kapcsolatban.
  • baggins
    #24801
    Ötletem semmi, de a barátnőmnek is ezt csinálja. 13.szintű volt, visszaesett 3-ra. Bőgött egy sort szegény, de aztán egyszer csak visszaugrott 6-ra, később pedig 13-ra. Aztán rájött, hogy az első 2 meccs után ki kell lépni, majd vissza, így visszakapod az aktuális szintedet. De ez valami iszonyú gagyi dolog, komolyan mondom, az előző konzolgenerációknál semmi, de semmi baj nem volt ilyesmivel, itt meg állandóan.
  • gazgoblin
    #24800
  • Angyisz
    #24799
    Ma délelőtt megjött az Assa
  • Rena11
    #24798
    :)

    az a durva hogy már rég végigvittem a sigle részt és így is csinálja
    egyszer mondjuk kiléptem a napokban akkor 14-ik voltam visszaléptem örömmel konstatáltam hogy még mindig 14 vagyok felvittem 18ra kiléptem majd késöbb vissza és akkor láss csodát 6-ik
    lehet maga a játék hibás? iolyet még nem láttam
  • narumon
    #24797
    Szerintem a 22" monitor nagyon kicsi.
  • HAF Rigel
    #24796
    Én úgy szoktam játsznai hogy mikor végzek a Multival kilépek vissza a single részbe és mentek egyet . eddig egyszer sem estem vissza. Mindig megvolt a rangom és az összerakott fegyverek.
    De egyébként ha másnak nem produkálja a hibát akkor nem is tud rá gyógyírt mert ugye a problémával sem találkozott és úgye nem mi vagyuk a SONY , csak egyszerű ps3 tulajok :):)
  • testerlnx
    #24795
    Csak azért pofázok bele mert más nem válaszolt, mert nekem nincs meg a gamé ugyan de mintha azt hallottam volna, hogy ha single-t is tolod mellette akkor kiüti a multi-ban megszerzett szinteket, vagyis ne játsz single-ben úgy próbáld ki!
  • Hitman
    #24794
    Szerintetek megérné egy 82cm 100Hz-es 16:9-es Pana TV helyett 22"-os LCD monitort venni a PS3 mellé? Ez elvileg nem tudja az 1080p-t, de a a 720p, 1080i-vel elboldogul. A képátmérő viszont csak 55cm és nem a natív felbontásban halytaná a PS3.
  • Since
    #24793
    Multi résznél nem kell semmit se beállítani a routern hogy lássam sessionokat? COD3nál elég nehéz volt beállítani...
  • Rena11
    #24792
    nah most akkor felteszem itt a kérdést kb 10-ik alkalommal háthat válaszol valaki főleg ha már témánál vagyunk
    én folyamat elérek szinteket a cod4ben ebben persze semmi különös nincs nade nem menti el az a szemét illetve össze vissza mindenféle rendszer nélkül
    folyamat első vagyok a szervereken 1-2 óra alatt szoktam 6-8. szinről felvinni 15-20-ra és nem menti el ezért már el is ment a kedvem a játéktól tiszta gáz
    valaki valami ötlet hogy ez miért van ? vagy valami?
  • HAF Rigel
    #24791
    Min játszol Tv vagy Monitor ?
  • HAF Rigel
    #24790
    én 1080i ben játszottam . kikapcsoltam a menüben a 720p és akkor volt hajlandó elindulni 1080i ben .
  • Foxhound1980
    #24789
    Csak bugfix.
  • EmThor
    #24788
    fagyást javít

    assa-t milyen felbontással toljátok? mert 720p-ben esik szét a cucc
  • HAF Rigel
    #24787
    Valami info hogy mi van benne ?
    Dvix támogatás esetleg .
  • Foxhound1980
    #24786
    2.01 tölthető.
  • HAF Rigel
    #24785
    cod 4 szerintem az egyik legjobb fps Ps3 single rész is iszonyat hangulatos , a multi meg egy pörgős hent alig van üresjárat főleg ha már elérsz egy rangot és kinyilnak a játéklehetőséged , mint CTF , vagy a Sabotage Vagy a HQ . Szoval nagyon jó, szerintem megéri az árát.
  • Noitulover
    #24784
    lol XD
  • Nexxuss
    #24783
    "(na meg persze a dugás is repetativ...szóval akkor csináld amikor kedved van hozzá)"

  • gazgoblin
    #24782
    na 8 órányi assa cred után:
    OMG OMG OMG OMG

    persze kicsit repetativ de az nálam nem gond mert egy állat vagyok....

    (na meg persze a dugás is repetativ...szóval akkor csináld amikor kedved van hozzá)

    namindegy...lényeg hogy évjátéka nálam...pedig a COD4 volt eddig a legesélyesebb
  • Since
    #24781
    Én is megvettem az AC-t, és mit kell hogy mondjak idáig ez a legjobb játék PS3-ra! Igaz a küldetések kicsit unalmasak mivel mindig ugyanazokat a küldetéseket kapja az ember, de szerintem nagyon feelinges a játék. A storyban ami engem nagyon zavar az a sci-fi és a történelem ötvözése. Szerintem elég nehézkes így megérteni a történetet.
    COD4-eől tudtok némi infót írni? Annó COD3-al nemtudtam játszani neten így el is cserétlem a francba. COD4-nek jobb a multija mint a 3-nak? Megéri a pénzét vagy iknább felejtős?
  • EmThor
    #24780
    beíró doboz felül videót szedjétek ki pls
  • EmThor
    #24779
    isten, töltjük, kösz
  • Smuge
    #24778
    Assassins Creed-hez kapcsolódva :

    "the new fw 2.01 seems to have fixed freezing issues and has cut back tremendously on the frame rate problems."

  • zozo2001hu
    #24777
    Utánanéztem game.co.uk vs. shopto.net:

    Példaként HL2 orange box PS3 kiadás

    game.co.uk: 39.99+2.95 szállítás=42.94
    shopto.net: 37.99+3.50 szállítás=41.49

    Ha a reward kártya adta bónusz lehetőségeket is kihasználjuk, akkor lényegében tök egy árban dolgozik a két cég szvsz.

  • EmThor
    #24776
    sendit.com?
  • Kraptor
    #24775
    Elég sokszor írtam már róla, hogy igen:) Sokkal jobb mint game.co.uk legalább is árban és posta költség is 50 pennyvel olcsóbb. Én ma reggeltem rendeltem Rachetet du már küldték az emailt, hogy elindult. Ugyanúgy simán postán jön tehát ez tök mindegy, ami még shopto mellett szólhat, hogy lehetőség van euroban megterhelni a kártyádat, ez ugye azoknak jó akiknek a bankjuk konverziós kezelési költséget számol fel.

    Én innen rendelek, game.co.ukrol már nem, mondjuk onnan csak egy reward cardot rendeltem de többet nem, mert utána rátaláltam shoptora
  • HAF Rigel
    #24774
    megint nem értem ezt a v-sync szétesik elég zavaró dolgot , bazz péntek óta játszom vele és kép elcsúszást akkor tapasztaltam amikor felmászok a toronyba a sashoz és körbe forog a kép , egyébként sehol , bár lehet hogy van egy hibám a játékra figyelek nem pixeleket vadászok :):):)