89387
PlayStation3
  • EmThor
    #25173
    nem volt aposztróf
  • JohnnySmith
    #25172
    Nagyon jó! Részemről megvéve, de ha jönnek a többiek majd eldöntik.
  • Hitman
    #25171
    Sziasztok.

    Mi a különbség az USA és az európai játékok között. Most néztem meg az AC-met, ami nem valószínű, hogy itteni beszerzés, mert nem egyezik a boritója az itteni boltokban lévővel (nincs rajta a pegi.info). SD TV-n játszok vele, ezért a PS3 576i-ben megy. Ha NTSC verzió lenne akkor elindulna a gépemen? Egyáltalán van jelentősége, hogy PAL vagy NTSC kiadás?
  • Nexxuss
    #25170
    szerintem a sima háttér jobb. De ez a halálfej megrémíszt a gyermeteg lelki világomat még mindig
    amúgy meg hibátlan, de rá kéne montízorni a fejemet. Megoldható?
  • EmThor
    #25169
  • Nexxuss
    #25168
    de van rajta egy halálfej ami elriaszthatj a topcitől a nőket, a terhes nőket és a gyerekeket!!!
  • JohnnySmith
    #25167
    ohh thx! :)
    Lassan akkor lehet szavazni vagy új 5leteket bedobni.
    Az alsó új hullámos nekem tetszik :D olyan letisztúlt:)
  • EmThor
    #25166
    majd lesz még


  • Rena11
    #25165
    kemény ez a viagrás poén :D
  • Nexxuss
    #25164
    Rózsaszín nincs, vagy valami erősebb Pink?
  • Foxhound1980
    #25163
    Szinezd át.
  • JohnnySmith
    #25162
    Az a baj hogy a színe nem elég figyelemfelkeltő
    Milyen szín kéne? :D
  • Foxhound1980
    #25161
    Igen, na ezen akadtam ki. És érted külön irják, hogy tökmindegy hány cuccot rendelsz mindennek van ptg-e... Na nem az 1200 vág földhöz csak értelmét nem látom.

    Szerk: link hibátlan
  • JohnnySmith
    #25160
    De a három csomag 3 posta költség is :D (bár ez nekik miért jó én se tudom)
    (link átírva)
  • Foxhound1980
    #25159
    3 rendelésem van a Game-en, mind 3 mai megjelenés. természetesen külön van csomagolva mind. Az egyik most indult el. 3 csg fog jönni, nem lett vona egyszerübb egybe tenni az egészet... Áhhh No comment
  • JohnnySmith
    #25158
    De nem bántom én az X360 tulajokat! Voltam én is "tulaj" 2-3 hétig. Most pl Wii tulaj vagyok mert kölcsönkérték a PS-t EoJ miatt. És kaptam egy Wii-t "engesztelésül".
    Kurva jó ~1méterről teniszezni (82cm-s LCD-n) egyedűl.... bár a Red Steel-el el lennék:D
    Linket leveszem vagy inkább átírom :DDDD (tegnap jött egy 5let innen)
  • Foxhound1980
    #25157
    Egyetértek. Johnny ok és a PS3 hack meg jópofa de inkább vegyük le, eddig is jól megvolt a 2 tábor egymással, ne rontsunk ezen.
  • baggins
    #25156
    Akkó szavazzunk most, én rád szavazok. :) (Mondjuk személy szerint a kekeckedést az X360 tulajokkal a linkekben feleslegesnek tartom, mert csak újabb vitát szül, és az lesz belőle, hogy így vezetjük le, hogy "gyengébb" a gépünk, mint a konkurrencia. De ez csak magánvélemény. )
  • Foxhound1980
    #25155
  • JohnnySmith
    #25154
    (tegnap nyomtam egy jó nagy cancel-t az account befizetésemre, játszottam vagy 5napot) :DDD
  • Foxhound1980
    #25153
    Egy wow vezető azért jóval komolyabb feladatot lát el lássuk be, ott a túlélés a cél...:D
  • Foxhound1980
    #25152
    Bocs, nem b@sztatja senki és mint látod Johnny maga is elismerte, hogy átsiklott a lentebb említett kérdéseken. A dolog le van rendezve.
  • JohnnySmith
    #25151
    okok részemről semmi gond hadjuk is inkább!
    (Fox tényleg ha gond lesz szólj mittom én írj privit azt kéjsz)
  • HAF Rigel
    #25150
    Srácok olyan érzésem van mint a wow guildomban , miért ő lett a vezető(forum házigazda) Tipikus magyar dolog , keverjük a szart . Ő lett igen , csinál valamit igen , akkor minek basztatni, és elveket meg keménymagokakat emlegetni
  • Foxhound1980
    #25149
    Viszont az Unchartedem még mindig nincs meg...:/
    AC-ben meg full elakadtam, megállt a játék.
  • Foxhound1980
    #25148
    Okés részemről no problem.
  • JohnnySmith
    #25147
    Értem hát ezen valóban átsiklottam, már mint a megkeresésen, bár nem láttam a felvetést de akkor lehet nekem kellett volna jelznem... de ha ebből probléma lesz vagy gond akkor természetesen átadom.
    De jelzem nem akartam semmi rosszat. Csak volt egy felvetés amit már olvastam többször hogy ki kéne venni a GT-t...(nekem is szurta picit a szemem)
    Ha nem érnek rá foglalkozni vele én szívesen megcsinálom, amúgy meg semmi gond probléma nincs a topikkal ami miatt elengedhetetlenül kell egy hz. (de ezt írtam is amikor elkértem az SG-től)
  • Foxhound1980
    #25146
    Az én olvasatomban mondjuk azokat akik legalább löncs óta igen komoly aktivitást mutattak. Mind postolás , infó, ill FAQ téren. Tehát félre ne érts, csak kicsit furán vette ki magát a dolog , hogy nálad pl sokkalta aktívabb userek is vannak és effektív simán közölted, hogy elkéred a házigazdaság jogát. Lehet én reagálom túl a dolgot és mégegyszer mondom semmi gondom vele, mert ahogy átvetted csinosodott is a topic (ezúton is thx) csak érted mivel frankón van a topicnak egy keménymagja lehet egy akár jelképes megkeresés nem ártott volna. Vagy ahogy Dante pár hete ezt a kérdést felvetette szavazásra is lehetett volna vinni.
  • JohnnySmith
    #25145
    Raktározza jobb időkre..... (egyenlőre semmi értelme)
  • JohnnySmith
    #25144
    "törzstagoknak a véleményét nem ártott volna valamilyen szinten kikérni."
    Fox kiket hívunk tőrzstagoknak?
    (no offens csak érdeklődök, bevallom nekem nem régen szept 29.-óta van PS3-am ha ez jelenti a törzstagságot...)
    Bannolni nem tudok, csak törölgetni meg a topikot "szépítgetni"...
  • clean
    #25143
    Bakker... rengeteg pletyka kering, hogy lehet, nem lehet mahinálni a ps3-at másolt játékokra.... bár nekem tök mindegy... csak akkor azt nem értem, hogy minek léteznek warez fórumok, stb... telepakolva letölthető ps3 játékokkal, ha nem használható.. Illetve pár torrent oldalon, rengeteg ps3 játék, amit, ha lehet hinni a letöltési statisztikáknak elég sokan töltenek le. De minek?
  • Nexxuss
    #25142
    Csak azt írják, hogy necces hogyan fognak érkezni a dolgok. Remélem én is, hogy nem lesz para :-)
  • Foxhound1980
    #25141
    Érdekes...
  • Foxhound1980
    #25140
    Talán odafog...
  • SlickAdam
    #25139
    Hol van sztrájk??? Tegnap adták fel odakint az AC-met, hétfőre nem fog ideérni?? ááááá
  • Attila8805
    #25138
    ???
  • Foxhound1980
    #25137
    Külföldről karácsony elött?? Bátor vagy...
  • Foxhound1980
    #25136
    Én is berendeltem pluszba a K&L guide-ot, nem bírtam ellenállni
  • EmThor
    #25135
    szopatsz? hogy legy így unchartedem 2 hét múlva?
  • Nexxuss
    #25134
    Posta sztárjk van :S nekem ma adták fel a Assassin's Creed Collector Gaming guideot vagy mit:P Kiváncsi vagyok mire jön meg:P Remélem szép lesz a kiadás, ha már 7000 pénzbe fájt:P Fanatikus lettem? Neeeeeeeeemmm Csak nincs időm játaszani :-( Ma be sem kapcsoltam :(