89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #25413
    Játékokkal nem lesz gond mert azok régiófüggetlenek. Filmekkel már gázosabb a dolog, azok régiókorlátosak. A másik dolog, hogy kell egy dugasz átlakitó amin az áramot veszi fel a gép, USA-ban más a szabvány. (import PSP szitu ha vágod a témát).
  • Norbi7
    #25412
    Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy ha egy USA-ból vett gépem lenne, akkor milyen problémák merülnének fel, ha itthon vásárolt játékokkal szeretnék játszani vagy Bluray filmet néznék. vagy egyéb más probléma?
    köszi előre is.
  • thomee84
    #25411
    hm, én úgy nyár közepén regeltem mindegyik storeba... vettem ps eye kamot és hozzá akartam csak játékot, de bármit irok be nem engedi megvenni
  • Foxhound1980
    #25410
    Állitólag már sehogy nem lehet vásárolni a frissen regizetteknek. Mikor indult az egész Store balhé akkor az USA-ra tudtunk regizni mert ott nem volt még ellenőrzés, EU már akkor sem müködött. Most meg azt hallom, hogy aki az elmúlt 1-2 hómapban szeretett volna regisztrálni nem engedi a rendszer. De ez sem biztos. Sajnos egyelőre ilyen gáz a rendszer. Azt még érdemes tudni, hogy USA Addonok nem működnek EU-s játékkal. (Motorstrom biztos nem) USA full Store játékok viszont szedhetőek bátran. azok mennek az EU-s gépen.

    Szerk: Sokan sima Visa Electronnal fizetünk, nem feltétel a dombornyomt kártya. Az még a régi rendszerben volt szükséges mikor a bankok lehúzták a kártyát.
  • Foxhound1980
    #25409
    Idén csak japán tudtommal. Tavasz USA/EU.
  • JohnnySmith
    #25408
    (ja és van bannerek között GT5 is :) powered by Hmuda)
  • JohnnySmith
    #25407
    Egyenlőre (szerintem) csak igen.... de aztán lehet hogy azt mindenhol lehet majd kapni, de ami biztos hogy a GT5 kijövetele előtt már biztos hogy mindenhol árusítani fogják. (pontosabban nem biztos de GT4ből indulok ki)
  • musha
    #25406
    hi!

    bocs, gondolom már volt téma, de faq-ban nem találtam...szóval szeretnék a store-ról vásárolni kártyával, de az istennek sem engedi, hogy regisztráljak. magyar accal ugye hiába próbálkozok, mivel nincs magyar store. angollal és amerikaival meg azért nem engedi, mert nem lehet az országot már másként megadni kártyánál, mint ahogy az alap accod van, és gondolom ezt így nem fogadja el. van valami lehetőség szerintetek? (amúgy erstés Mastercard dombornyomott kártyáról van szó)
  • Attila8805
    #25405
    És a dobozos is csak japóknál lesz?
  • JohnnySmith
    #25404
    Én eddig csak japánról tudok.... GT5 meg valamikor 2008 közepe táján....
    Addigra viszont lesz GT5P mindenhol szvsz.
  • zozo2001hu
    #25403
    És mikor jön a full GT5?
  • Smuge
    #25402
    Lassan jön a GT5 Prologue is. Nem tudja valaki, csak japánban lesz japán nyelven, vagy us store-ra is fel fog kerülni egyszerre?
  • Nexxuss
    #25401
    jaj 24 körül áll meg. Ki kéne prószálnom valahol, mert sosem toltam ritmus játékokkal még.
  • Foxhound1980
    #25400
    Elég drága a gitár nem? Mondjuk akinek van rá ambiciója megéri beinvesztálni.
  • Nexxuss
    #25399
    Amúgy Guitar Hero-t megvette valaki már? mert azon agyalok még elég rendesen. No meg ha végre gatyába rázom magam, akkor egy Lego StarWars a kedvesemmel:P
  • Nexxuss
    #25398
    megvédelek benneteket vázz' :-)
    Amúgy nekem most sok időm nem volt rá. Most mentem el elősz Acre-be. Hát nemsemmi ahogy kinéz! Bár eddig Damascus hangulata jobban tetszik. Óriási a cucc! Végre egy igazi játék :-) Utána meg jön az Uncharted (pontosabban már lehet a héten megveszem, majd eldől még). Bár ezzel még elleszek egy jódarabig így a vizsgaidőszakban :-)
  • Foxhound1980
    #25397
    Na eléggé úgy néz ki, hogy a Resistance 2 jövőre kijön (OPM). Mondjuk nincs is benne semmi meglepő, 2 év fejlesztés lesz mögötte, az engine meg már megvan.
  • Foxhound1980
    #25396
    Nem akartam ezt irni...
  • Nexxuss
    #25395
    szerintem nem:-P Mivel miről beszéljünk? Hogyan chippeljük a gépet? VAgy megint nem történt semmi a Storeon? Az új Firmware szar?
    A játékokról beszélünk. Mivel az a lényeg, oszt most jelenleg kár tagadni az AC az egyik legjobb és legmegragadóbb, :-)
  • Foxhound1980
    #25394
    Jogos. Sorry. (kb max 20 volt amúgy)
  • Foxhound1980
    #25393
    FAQ-ban van egy Tweak fejezet. Át lehet állítgatni pár dolgot amivel teljesitménynővelést érhetsz el, nálam a Motorstorm videok akadtak (pontosabban volt benne egy ugrás xy pontnál), átállitás után teljesen megszünt a hiba.
  • Edemcrespo
    #25392
    sziasztok lenne egy kérdésem. A PS-em a nagyobb fajtájú és a transformers bemutatója meg a videók is akadnak tudna valaki mondani egy okot miért akad?????
    Köszi a választ:Edemcrespo
  • gazgoblin
    #25391
    Na végeztem az assa creed-el (megtartom nemelado )

    Kb 35 óránit mókáztam vele (egy csomo mellékküldetés még hátravan (meg zászló keresgélés)

    Ha végigtolod akkor utána visszaenged a játékba szóval ezen ne aggódjatok...

    Amúgy kb 4-5 alkalommal fagyott le a cucc (parszor töltés közben meg egyszer fejjel beleálltam a talajba)

    persze zavart de persze nem annyira hogy ne akarjam ennek ellenére tolni a gámát.

    Na mindegy király a stuff és már várom az elkerülhetetlen második részt...

    (amugy mar mondtam: a jatek repetativ kb 8-10 óra játék után de a szex is az úgyhogy ezt is csak akkor nyomd ha éppen kedved van hozzá)


    Goblin
  • simirizsa
    #25390
    Van még 160 ért a szigetszentmiklosi madarastescdoba starter pack ha jól láttam 1-2 :D
  • Yoda001
    #25389
    jah, gugli a barátom :D, végülis megtaláltam, érdeklődni fogok érte, talán nem vitték el... thx :D
  • Yoda001
    #25388
    apronet?
  • Rena11
    #25387
    aproneten van 1 ps3 60gb-os 22 hónap garival 95 ezer
  • Chris Lowe
    #25386
    Akkor csak jó reklámszöveg volt a megújult kamera szöveg? Ott az szerepelt, hogy komoly felbontás, jóval nagyobb érzékenység stb....
    Próbáltad a store-ról letölthető játékokkal is?
  • Chris Lowe
    #25385
    Természetesen Foxhound-nak szólt.
  • Chris Lowe
    #25384
    Ezt nem lehetne az Asasin Creed topikban intézni? Bejövök ide erre 120 AC hsz...
  • Jimanszky
    #25383
    ASSASSINS CREED ÉRDEKEL MAJD,HA VALAKI VÉGIGVITTE!!!!köszönöm
  • Foxhound1980
    #25382
    Könnyű préda
  • EmThor
    #25381
    [spoiler]most taliztam mengelével, élvezet lesz legyilkolni :D
  • Attila8805
    #25380
    Értem:D
  • Foxhound1980
    #25379
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annyi volt, hogy Damascusban megnyilt az eddig lezárt terület de amikor ott voltam figyelmen kívűl hagytam mert a térképen elkeritett részként volt jelölve. Simán át tudtam menni most.
  • EmThor
    #25378
    apropó koldusokkal hogy álltok? én mindig jól pofánvágom őket, idegesítőek :D

    szónokokat bírom, propaganda akkor sem volt piskóta :)
  • Attila8805
    #25377
    Mi volt írd le spoilerbe pls!
  • Foxhound1980
    #25376
    Hülye voltam és figyelmetlen.
  • EmThor
    #25375
    mondtam már hogy isten az AC?

    előbb megmenttettem civilt, jött a 4 thug barát :)
    egyik katona még haldoklott, jól megszúrtam, de aki jött kivizsgálni mi történt, rámtámadott, mondom kardot rántok, de alig szedtem elő kardom, egyik tagbaszakadt arc elkapta kardos csávó kezét és elkezdte püfölni, én meg uccu :D
  • zozo2001hu
    #25374
    Mi volt mesélj!!! (Igaz, hogy nincs meg a gamma....) :DDD