89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #26533
    Srácok!!Ez az AC egy ember manipulálása egy labor szerű helyen?Emlékmás?Hát ez a gém nagyon odabasz!!Életemben nem játszottam még ilyen jó játékkal!!!Annyira játszatja magát,hogy félelmetes!!
  • Foxhound1980
    #26532
    Burnout Paradise demó jövő héten!!!

    KATT

    thx: zephyr
  • Chris Lowe
    #26531
    Egy jól informált egyén leírhatná, hogy lesz-e holnap este bowling az usa store-ban, mert akkor jól megvenném.
  • Yoda001
    #26530
    ma is megy az írás
  • Yoda001
    #26529
    mivel most éártem haza, ezért most válaszolok,bocs...szóval igen, minden fajta ilyesmi oldalon megnéztem,vigig fel is hívtam az öszeset, de 1 napon belül mind elkelt
  • Foxhound1980
    #26528
    Mivel lesz@rják a third party fejlesztőiket.
  • EmThor
    #26527
    addig promózni kell, újak lófütyit nem fognak tudni róla...
  • Nexxuss
    #26526
    659 aláírás. (tudom milyen aláírás)
    kicsit belassult a dolog. Reméljük karácsonyig meg lesz az ein táuzönd.
  • EmThor
    #26525
    van pénze a sony-nak, nem tudom mért nem szórja, mint a m$...

    aszongya gyerekek, nézzen ki jobban az assa ps3-ra, itt van X összeg, csókolom, meg van oldva
  • Nexxuss
    #26524
    ciki. de hogy így be is isemerik, hogy balf@szok.
  • EmThor
    #26523
    megyek el is adom a gépet, veszek boxot

    szerk: levonták unchartedért a pízt, waiting for despatched
  • Foxhound1980
    #26522
    A fenét, nehezen tudnak bugot irtani. Na de érted milyen ez már?! :D
  • Nexxuss
    #26521
    szar a hardver...
  • Foxhound1980
    #26520
    Ez hihetetlen :D

    UBI AC fagyi reakció
  • Nexxuss
    #26519
    HeJes. (nem volt kedvem leírni elipszilonnal)
  • EmThor
    #26518
    rég toltam, majd felnézek!
    assa zászlókat nem tom hogy fogom összeszedni, prima guide scannak írnak olyanokat, hogy "összes izé zászló can be found during memory block 5" én az utolsó előtti vagy utolsó gyilkosságot szoktam visszatölteni zászlókhoz, akkor bukta?
  • Nexxuss
    #26517
    mi a töcsért nem tolgya itten senki a Várhávkot?? Írtottam mostan egy kicsit. Qrta jó a hangulata még mindig! Főleg hogy nem ászokkal rakott össze a gép:P Már csak azt a rohadt Assist pointos rendzsert kéne itt is bevezetrni no meg a lobbykat oszt egész nap csak a Váá'háfk Spíílen menne!
  • EmThor
    #26516
    ?

    amúgy meg T. Sony, ha már vagy 1.5 hónapja ültök a kib@szott divx szerződésen, szeretnénk már filmet nézni, a box visz mindent (!), divx, xvid stb...
  • Foxhound1980
    #26515
    Jah.. marha jó, pontkártyabevezetés élből hátrányban.
  • EmThor
    #26514
    ps store-al kapcsolatban az szimpatikus, hogy nem 800 pitypangsziromért árulják a játékokat, hanem meg van nevezve az áruk kemény pénzben :)
  • baggins
    #26513
    Szívesen. :)
    Sajna sokat fagyott, de ki lehet bírni, gyakran ment a játék. Miután kijött az update, nem próbáltam, ebben talán más majd segít.
  • Jimanszky
    #26512
    ííííMegjöööött!!!!Na nem a menzeszem,hanem az AC-m:DDD!!!Köszi baggins az ajándékot,nagyon tetszik!!!Amúgy imádom a képregényeket!!!Nem bántam meg,hogy tőled vettem meg!!Amúgy nálad is sokat fagyott?Update-elni hogyan kell?Le,mez betesz és rámegyek a UK-s profilra?
  • Nexxuss
    #26511
    Nem Várhávkozik senki? Én megyek ölök egyet.
  • Nexxuss
    #26510
    6/10?!?!?! Ennyire jó lett?!?!! Nemsemmi..én 10/6-ra tartanám max. nálad látom maajdem kéccer annyiii
  • zozo2001hu
    #26509
    Van már valami hír mikor jelenik meg a HAZE?
  • cloud.strife
    #26508
    Meggyütt az Uncharted tegnap..... meg a kéjnenlinccs, meg a MOH:airborne

    10/10, 7/10, 6/10 nálam. Bár még keveset nyomtam velük. :)

    Uncharted-el kb egy órát nyomtam, de meg kell mondanom, 6 éve nem játszottam ilyen monumentális, gyönyörű gaméval. :)
  • hellnight
    #26507
    Koszi szepn. Az irasod nagyon jo ugyhogy amint lesz lehetosegemmegnezem magamnak ezt az Ubuntu linux-ot.
  • Chris Lowe
    #26506
    Na jó de a bicikli ehető...
  • Chris Lowe
    #26505
    Képeket, zenéket, videókat, játékmentéseket kártyán vagy pendrive-on, a store-os játékokat meg újra le lehet szedni a download listáról.
  • Chris Lowe
    #26504
    Én a corában csak élelmiszert tudtam vele fizetni....aztán lehet, hogy csúnyán baleknak néztek.
  • baggins
    #26503
    Mi meg biciklit... :D
  • Tutu12
    #26502
    ps3-ban vinyócsere esetén át lehet másolni a cuccokat egyik vinyóról a másikra? A linux partíciót fel lehet szabadítani teljes hdd format nélkül?
  • Tutu12
    #26501
    A sarki fűszeresnél esetleg.. Az ilyen kiváló áruk boltjában(tesco és társai) azt veszel rajta,ami csak van a kínálatban.Én a 19"-os lcd moncsit is kajajegyen vettem.
  • zozo2001hu
    #26500
    Ubuntu-t tennék fel a helyedben, teljesen korrekt könnyen kezelhető linux distro, alapból openoffice támogatással, teljes magyar nyelvű lokalizációval, mindenféle multimédiás lehetőséggel felvértezve.

    Ubuntu-ról írtam egy cikket is a blogomon:

    http://www.quartz.hu/?p=102
  • Chris Lowe
    #26499
    Nem akarlak elkeseríteni, de kajajegyért csak élelmiszert lehet vásárolni.
  • hellnight
    #26498
    Hat gyakorlatilag a PS lenne az elsoszamu PC-m szoval :D
    Mondjuk valoban eleg syukos a PS eroforrasa,sokszor talalkozom azzal a kepernyovel, hogy nics eleg memoria :S Es ez igen zavaro.
    Meg nem tudo, hogy ezen a forumon miert nemlatszik nalam az amit irok O.o
  • NEXUS6
    #26497
    Gyak mindenféle, office, torrent kliens, emulátor, médialejátszó stb. A böngésző viszpont csak nagyon korlátozott módon alkalmazható flash-es dolgok nézegetésére, viszont az mplayernek van firefoxos pluginja, ami a WMA, MOV, MP4 fájlok böngészővel történő lejátszását támogatja. Szal kb egy második PC-nek megteszi.
    Sajna a Linux a Windózhoz hasonlóan "komoly" gépre, "komoly" felhasználónak készült. Szal egy csomó dolgot is felrak amit az életben nem használ egy otthoni júzer, pl a gép távoli menedzselését, és ezek csak zabálják az igen csak szűkös erőforrásokat, lassítják a gépet, aminek eredményeként 2-3 proginál többet nem igazán tudsz használni (Pl egy böngésző, egy média lejátszó, meg mondjuk egy torrent kliens és annyi).

    Jó lenne, ha megjelenne PS3-ra valami otthoni felhasználó centrikusabb, kevésbé erőforrás igényes OS, pl Haiku, Amiga OS4.
  • hellnight
    #26496
    Hat konkretan mivel fog tobbet tudni a gep? Milyen programoktolthetoekle hozza stb stb.
  • NEXUS6
    #26495
    Attól függ...
  • hellnight
    #26494
    Sztetek van ertelme feltenni a PS3-ra egy Ubuntu Linux-ot??