89387
PlayStation3
  • zottyantas
    #28574
    Hát a Ps2-d nem hangzik annyira szörnyen, mint amit előtte írtál. A 40 gigás verzió legolcsóbban is 90 körül mozog, de a nagy üzletekben(MM, Tesco...) inkább 110, 120; 60 gigásat meg már nem is nagyon lehet kapni, de ha igen akkor az se kevesebb 130-nál. Úgyhogy gondold át mégegyszer ezt a remek ajánlatot
  • JohnnySmith
    #28573
    Hagyom még az elmés és hozzáértő hírdetésedet.....legalább jól kiröhögheti magát rajta mindenki, okos vagy!
  • Papesz
    #28572
    Visszaolvasva sem találtál?
  • narumon
    #28571
    :D
  • JohnnySmith
    #28570
    Médiaszerver progi kellene (Twonky lejárt... 30 napos volt) nem tudna valaki ?
  • NEXUS6
    #28569
    Az enyim csippelt, szal erről a naggyon kiváló üzletről akkor most lemaradtam!;)))
  • narumon
    #28568
    Nehéz lenne csippeltet adni egyébként :)
  • evil 007
    #28567
    eltuttok érni msnen ([email protected]) vagy emailen ([email protected]) elore is koszonom.
  • evil 007
    #28566
    hellotok nincs valakinek egy eladó ps3 ja? (csipp nélkul nem kell csippelt) nekem van 1 csippelt ps2 om (lol) 100 játékkal 2 karral usb hosszabitoval memcardal. ha valakinek lenne eladó ps3 ja akkor odadnám a ps2öm s beszámitaná kb 20 ezerneks még ráfizetnék 50 ezret na van eladó playstation 3? az mind1 hogy 40 vagy 60 GB-os-e
  • Lionel
    #28565
    köszi megvan
  • senki
    #28564
    Felismerteted a bt eszközöknél.
  • Balli
    #28563
    En is most tudtam meg par napja hogy van fent egy demoja a GT-nek ami nem ugyanaz ami a Japan storen volt. Este lesz egy kis idom majd toltom is lefele...

    Valaki nem tudja, hogy hol van leirva az AC storija? Regen talaltam egy oldalt ahol valaki tok jol leirta, de most nem talalom:(
  • zsalesz
    #28562
    Pénzügyi nehézségek, főiskola, stb...
  • N1ggA
    #28561
    miért adod el?
  • Lionel
    #28560
    hi!nem tudja vki h kell beüzemelni a bluray távkapcsolót?
  • zsalesz
    #28559
    PS3 60gb-os, 5 hónapos, 1 kontrollerel + COD4 + Uncharted eladó! Ár megegyezés szerint.
    Ajánlatokat priviben várok. Ha kérhetem, csak komoly ajánltokkal jelentkezzetek! 80k-s kérdésekre nem válaszolok!
  • andrew-san
    #28558
    Najó, Mint A Bűn Bölcsője. Elírtam. De attól még rendkívüli.
  • andrew-san
    #28557
    Amúgy itt nézegettem az Assassins Creed logót, és az jutott eszembe, ez akár úgy is olvasható, hogy:
    Segg, Mint Bűnök Bölcsője (Ass As Sins Creed)
    Rendkívüli.
  • zottyantas
    #28556
    Ha valaki eladna Unchartedet szóljon már.
  • andrew-san
    #28555
    Erről egy ember tud biztosat, őt Hideo Kojima néven ismerik, a többiek csak véletlenszerűen találgatnak, hogy az oldaluk nézettségét növeljék
  • Foxhound1980
    #28554
    Ezen semmi meglepő nincs. 2 éve mondom, hogy lesz. Rengeteg jel mutatott rá, meg hát elég csak a piac állását figyelemmel kísérni. Hivatalosan majd csak a PS3 debüt után pár hónappal lesz bejelentve, addig a Konami semmit nem mondhat persze. Én spec sokallom a 12-14 hónapos késést, 6 hónapra tettem a csúszást. Persze az is lehet, hogy majd a MGS4 Sub jön ki 360-ra. Lényegtelen, amekkora hype gép van ez a játék körül már kissé zavaró is számomra. Rakat más 1s party címe van a Sonynak, kár ezen a sok fanboynak rinyálni jön e vagy sem. PS3-ra biztos jön és ez a lényeg, az meg, hogy portolják akár mondjuk 1 évvel késöbb ki nem szarja le?! Egyébként azt gondolom, hogy idén még legalább 3x lesz megerősítve illetve cáfolva, hogy jön ill. nem jön.
  • HAF Rigel
    #28553
    Tud valki valami biztosat erről a MGS4 is lesz boxon ? 12-14 honap késésel ?
    Mert most boxos körökben ez terjed valami xboxfamilyi oldal ami tényként közölte.
  • tibitoth
    #28552
    Boldog uj evet kivanok mindenkinek!
  • JohnnySmith
    #28551

    Boldog új évet kívánok! (így személyesen is ne csak a bannerban)
  • item
    #28550
    Happy New Year!

  • baggins
    #28549
    A lgerészletesebb leírást itt fenn találőd. :)
  • baggins
    #28548
    Sehonnan. Vedd meg, cseréld el, vagy senki nem fog ellened játszani.
  • baggins
    #28547
    Kn. a legelejétől. :)
  • senki
    #28546
    De gondolom az, de valami ilyen cím rémlik amit írtam. Most vettem csak észre, szal sorry, ha régóta ott van.
  • ballor
    #28545
    Nem a GT HD lenne véletlenül? Mert az régóta elérhető.
  • senki
    #28544
    Ha valakit érdekel az USA store-on fent van a Gran Turismo HD concept demo (remélem jól írtam a címet ). A letölthető programok közé került be valamiért, ne a demók között keressétek.
  • Pit27
    #28543
    Karácsonyra kaptam egy Gitar Hero III-at vezetéknélküli gitárral. Aztán egyszer csak furcsán kezdett viselkedni a normál controller.Ha PS gombot hosszan nyomom kilép a menübe és onnantól kezdve az 'X' 'O' 'háromszög' 'négyzet' gombok nem működnek. Nem tudom kikapcsolni a konzolt, nem tudok visszalépni a menüből.
    Volt valakinek ilyen hiba? Csináltam már restore-t is semmi. A controller romolhatott el? De az alap menüben minden működik rendesen.
  • NEXUS6
    #28542
    BÚÉK !!!;)))
  • tyrant71
    #28541
    húzz már innen a warezos f@szba
  • mis10
    #28540
    hol lehet találni Eye Of Judgement lapokat amikot ki lehet menteni és ki nyomtatni valaki segítsen
  • senki
    #28539
    Üdv Mindenki!

    Az lenne a kérdésem, hogy hány store-on érdemes ott lenni? Angol, USA, Japán ok. Van a Németeknek is külön? Esetleg más store, amit érdemes figyelni?
  • Prince of Máté
    #28538
    Na most összezavarodtam, van ez a 720p, 1080i és 1080p.
    Az az 1080i-ben mit jelent az interlaced? van vmi különbség a progressive között?
    Egy 720p-s tévé hogyan tudja az 1080i-t? :/
  • Smuge
    #28537
    Nekem semmi fagyás problémám nem volt eddig TF2-vel, ez uj...:)
  • Nexxuss
    #28536
    már a végjátéknál vagy lassan.
  • Nexxuss
    #28535
    jön pöcs a TF.hez. Elvileg:-)