89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #29097
    Ha én osztottam az észt akkor gyere ide és írogas nyugottan , én nem mondom hogy itt nem fanatikus ps3 rajongók vannak , dehát ez a topic erről szol. Én tudom hogy a boxnak nem áldozott le kb 9 millióval és egy évvel vezet , ami nagyon sok előny a BR miatt , de ez változhat még Box 2 éves , ps3 1 éves még 5 -6 évig gyepálhatják egymást mig a végén meg tudod mondani hogy ki nyert. Addig viszont csak tépjük egymás száját , aminek nincs értelme . Sajan egykettő forum társam megint nem a megfelelő hangnemet használta veled szemben , ezért én kérek elnézést az ő nevükben , Jó játékot neked a dobozoddal , mi maradunk a játékállomásunknál .
    ui: azért van egypár exclusiv cím , ami szerintem jó de úgyan igy van az ember a boxal is van pgr , meg forrza , de azért nem veszek jó nekem a Forma1 meg a GT5 p .
  • tibitoth
    #29096
    mar jo ideje oanokat olvasni hogy nincs eleg gamma meg nincs eleg valasztek a filmek kozt marmint BRre. aztmondom akinek ez nemeleg kezdetnek az nemis fog venni sose. ugycsinall itt mindenki montha havonta tobbmint 2 filmet es 2 jatekot venne maganak ha lenne ps3omja (akinek nincs azokrol dumallok). mar uncsi ez a topic... tessek csinalni masikat keves BR film es keves PS3 jatek cimmel.
  • narumon
    #29095
    "nézd én saját szemszögből nézem a dolgokat,nekem fontos a minőségi hang(végülis ez is egy fejlődési irány),az hogy itthon sokan hangrendszer nélkül,sd tv-n játszanak,az meg nem az én dolgom..."

    Node egy "szimpla" DTS is minőségi hang. Elég komolyn (gy.k. néhány milla) hangrendszer kell ahhoz, hogy halld a különbséget. Persze az irott audio cd sem szól olyan jól mint a nyomott, de ezt egykétszázezres szimpla otthoni hangrendszeren nem hallod meg.
  • Zodd
    #29094
    Valakinek van olyan problémája, hogy a SD-tvn vibrál a kép.
    Valahogy nem tudom megoldani, hogy nem vibráljon (alapra visszatérés meg minden már megtörtént de még mindig semmi).
    Sajna még a HD-tv re várnom kell picit.
  • narumon
    #29093
    "1 az hogy szamodra nincs erdekes HD tartalom az nem a bd hibaja"

    NEm is mondtam, hogy az. Majd szépen jönnek a filmek mint atom és akkor lesz elérhető nagy választék ami engem is érdekel ofcoz.

    "2 lehet evegere lesz olcsobb asztali, de szerintem most meg nincs bd asztali 100k alatt"

    MHm Samsung BD-1000 - 400$ = 67.000Ft

    "3 ez szinten csak szemelyes gond attol meg ez egy jo dolog benne"

    Nem mondtam, hogy rossz dolog benne.

    "Igazabol nem lattok semmi indokot arra, hogy ps3ban bd csak parasztvakitas,"

    Ezt soha nem is állitottam.

    "max az emberek nagy tobbsege ezt meg nem tudja/akarja kihasznalni."

    POntosan erről beszélek. Nolátod vágod te.

    "Most miutan megvettem a ps3 el is adom a boxot, mert bar jo jatekok vannak ra ez teny de sok idegesito dolog van benne ami nekem nem jon be."

    No ez meg a te döntésed én nem hülyézlek le ezért kinek a pap kinek a papné.
  • Foxhound1980
    #29092
    Ezt kb már 1 éve is mondták. A győztes formátumot fogják licenszelni.
  • Foxhound1980
    #29091
    Hát mondjuk ennek sok értelmét nem látom mert nem hiszem, hogy sokban befolyásolja a futam stabilitását az, hogy 20 méterröl előrébb vagy hátrébbról indul a verdád.
  • narumon
    #29090
    "Én is megtisztelem a Boxos topicot azzal hogy nem megyek oda észt osztani , miért nem lehet ez kölcsönös ?"

    Viszont ott nem is osztjuk az észt hogy az x az egyetlen, meg hogy a boxnak leáldozott a HD DVD miatt.
    Erről egyébként már be is jött amit irtam;
    Msnek kurvára mindegy mit rak mellé.

    Microsoft Corp.'s Xbox video gaming unit still fully backs Toshiba Corp.'s HD-DVD high-definition DVD format but could consider supporting Sony Corp's rival Blu-ray technology should consumers want it, an executive said Tuesday
  • Smuge
    #29089
    Nem probáltam még online , de ahogy olvasom forumokat aszerint csinálja rajt felállásokat, hogy milyen a ping válaszidőd , vagyis hogy milyen messze vagy japcsi szervertöl.
  • Foxhound1980
    #29088
    Online nem lagol? Már csak azért mert ha igen még az USA-t is meggondolom és megvárom inkább az EU-t.
  • Foxhound1980
    #29087
    Szép...
  • Smuge
    #29086
    Nekem is megvan Japanese bd edition :)
  • narumon
    #29085
    "Most komolyan, nem találsz egy címet sem ps3on ami érdekel?"

    Egyelőre csak multicímeket. A későbbiekben talán a Killzone2 azt majd meglássuk milyen lesz.
  • Foxhound1980
    #29084
    Megvárom az USA-t.
  • Foxhound1980
    #29083
    Uhh! Na majd elolvasom. Alig tudok mostanában net elött lenni.
  • Nikopaul
    #29082
    Igen ..nekem.. ;



  • baggins
    #29081
    Hatrix írt is már hozzánk egy rövid ismertetőt belőle. :)
  • JohnnySmith
    #29080
    Én várok az EU-ra...
  • Foxhound1980
    #29079
    Tényleg a GT5P már megvan valakinek innen vagy mki az emberi lokalizációra vár?
  • JohnnySmith
    #29078
    Én se szeretnék box vs ps-t látni.... új topikot neki.
    A jövő egyértelműen a BR, a warezhoz meg nem írnék semmit inkább.
    Egyetértek azzal hogy aki PS-t vett annak megvolt rá az oka.
    (azért vett PS-t mert GT5 :) )
  • gazgoblin
    #29077
    BR 2x : 7MB/s

    DVD-DL x12 : 16MB/s

    SATA HDD : 100+ MB/s

    ezert kell installalni....
  • Angyisz
    #29076
    Narumon !
    Bazz Te komolyan gondolod amiket leírsz ennyire ne legyél már elvakulva a Box-tól ! Elolvasva az alábbiakat a következő dolgokat vontam le a hozzászólásaidból.
    1. a BR szarabb mint a DVD mert csak tárolókapacitásban tud többet (súgok valamit, ez volt a lényeg)
    2. A Box hangosabban olvas mert biztosabb az olvasás (erre nem baj ha nem mondok semmit ?)
    3. A PS szarul olvas ezért fel kell installálni a játékot (???)
    4. Fölösleges a fullos hang DTS és társai s sztereó jobb (aha hallgasd csak)
    5. a PS-nél jobbak az asztali eszközök (a PS upscalere legalább olyan jó mint a DENON asztali lejátszómé)
    6. Minek BR mikor nemsokára lesz asztali (minek vegyek külön mikor ott a PS)
    7. Több játékot értékesítenek Box-ra mint PS-re (lehet csak nem magyarországon)

    Egy dolgot elfelejtettél kiemelni okoska, hogy a boxot főként a warez miatt választottad így 100-Ft-os lemezeken van a gyűjteményed amiket nyúzol a 72 cm-es CRT TV-den, mivel neked nem adatik meg a HD de lehet, hogy még nem is láttál olyat. Így most lekfőképp magadat győzködöd, hogy milyen jó a box.

    További jó szórakozást hozzá ! Lehet visszahúzni a Box-os topikba a warezos barátaid közé és ott osztani az észt, te szerencsétlen .....
  • Nexxuss
    #29075
    hát ja :-( Elég durva. No meg, hogy 360on 720p/1080i/1080p a felbontás 5.1-es hanggal. PS3on meg 720p sztereóval. Ez az EA egy szemétláda.
  • Alien!
    #29074
    nézd én saját szemszögből nézem a dolgokat,nekem fontos a minőségi hang(végülis ez is egy fejlődési irány),az hogy itthon sokan hangrendszer nélkül,sd tv-n játszanak,az meg nem az én dolgom...De azok a grafikában sem látnak minden változást...Kinnt azért minden szempontból jobban áll a helyzet...

    Sajnos a mai sajtónak a hibái miatt kerülhetnek olyan hírek az sg-re,akár a n4g.com-ra,amik összevissza csavarják a tényeket,mindent mindennel összevetnek,viszonyítanak,egy adatból 3 hírt fabrikálnak...Valóban baromság a ps3-gears of war movie párhuzam,pusztán csak van benne vmi kis abszurdum....

    Egyébként,megha nincs ps3-ad akkor mit keresel itt?!?!? Nekem spec eszem ágában sincs benézni az x360 topic-ba,nemhogy még ott osztogassam az észt...Magasról lesz×rom azt a gépet,nem azt választottam,megvan rá az okom,amit egyelőre köszönhetek neki,meg a MS-nek az a rohanó tempó,és az egyre rövidülő generációs periódus,amit ezek a b×zik lassan 4 évre szorítanak le,magukkal rántva a többi céget....mindezt az elsőség érdekében...evvel megint csak mi járunk rosszul játékosok...

  • Arwenke
    #29073
    1 az hogy szamodra nincs erdekes HD tartalom az nem a bd hibaja
    2 lehet evegere lesz olcsobb asztali, de szerintem most meg nincs bd asztali 100k alatt
    3 ez szinten csak szemelyes gond attol meg ez egy jo dolog benne
    4 ez megint csak nem a ps3 gondja csaladi gond, nalunk nincs ilyen gond

    Igazabol nem lattok semmi indokot arra, hogy ps3ban bd csak parasztvakitas,
    max az emberek nagy tobbsege ezt meg nem tudja/akarja kihasznalni.
    Ja es meg ezert lehet jol szapulni xboxos reszol ugye( minek bd) .:)
    Amugy csak megjegyzem van egy xbox360m is igy ossze tudom a 2 dolgot hasonlitani. Most miutan megvettem a ps3 el is adom a boxot, mert bar jo jatekok vannak ra ez teny de sok idegesito dolog van benne ami nekem nem jon be.
  • gazgoblin
    #29072
    gratulalok az "ertelmes" hozzaszoloknak...

    nyeremenyuk egy alomkonyha ami minden ebredes utan eltunik....
  • Foxhound1980
    #29071
    Na pont a tegnapi L2/R2 kérdéskörhöz a KZ unit kis adaléka. KATT Mondjuk ezt ahogy elérhető rendelem is!
  • zsalesz
    #29069
    Üdvözöljük körünkben Bill Gates fiát! Hogy vagy Billy?
  • EmThor
    #29068
    "xbox fanboy voltam", mondjuk 300 oldalas könyv legyen, ezzel a címmel, áruljuk 2499-ért és a befolyt összeget a RROD-es boxok javítására, újrahasznosítására fordítsuk :D
  • Foxhound1980
    #29067
    Nem nevettetni akartam, nekem ennyit ér. A DVD még mindig teljesen megfelelő pláne, hogy már a DL lemezek 250 huf alatt beszerzhetőek.
  • HAF Rigel
    #29066
    Na futam befejezve , 73 kör és egy izgalmas mecs , 2 kiállásal a többiek 3 man voltak de a végén bejött .
    Narumonnak meg köszönyük szépen ,hogy megint megkaptuk ,hogy a gépük miért nem jó neki. Soha nem lesz már ennek vége ? Hogy idejön egy boxox és meggyöz, hogy miért jobb az , és burkoltan az orrunk alá dörgöli hogy hülyék vagyunk mert ezt vettük ?
    Szerintem töbször tanácsoltuk itt az olyan kérdésre hogy "melyik jobb xbxo360 vagy a ps3 tipusú kérdésre" hogy vegyél boxot , mint ahogyan a Box topicban hogy vegyenek ps3mat . Én is megtisztelem a Boxos topicot azzal hogy nem megyek oda észt osztani , miért nem lehet ez kölcsönös ?
  • Sutekh
    #29065
    Most komolyan, nem találsz egy címet sem ps3on ami érdekel?
  • Sutekh
    #29064
    Ha hozzád vágnak egy ilyen drága ketyerét akkor miért tiltakozol ellene? Legfeljebb még nagyobb rálátásod lesz a dolgokra. Akkor rájössz, hogy nem kell minden második játékot felinstalálni, sőt... Egyéb iránt kiváncsi lennék mikkel játszottál 2006ban, amikkel nem ér fel az egy éves ps3 kínálata.
  • gazgoblin
    #29063
    aki ide MS fikazo (al)hirt rak be az csak maganak idelizalgatja a ps3 vetelt...

    szarjal rajuk...

    nem kell a boxot vedeni eleg megnezni az eladasokat....

  • narumon
    #29062
    Egyetértek, és ha megnézed a régebbi hozzászólásaimat nem is war meg ilyesmi miatt jöttem ide (főleg hogy hamarosan hozzámvágnak egy ps3at hiába tiltakozok), csak azt sem birom, ha megy a valótlanság állitása összevissza. Mindenki tisztelje meg a másikat azzal, hogy neki más a fontos egy konzol vásárlásakor és valaki csak azért nem hülye mert nem akar rajta Bluray filmet nézni. Az olyan hireket meg felejtsük már el, hogy az xboxnak befellegzett a HD DVD miatt (amikor az égvilágon semmi köze az xboxhoz, ezzel csak az lesz, hogy MS kihoz egy külső BluRay olvasót az Xhez hogy aki akarja az vehessön). Attól meg végképp falra mászok, hogy Gears of War moviet csak ps3on lehet nézni. Annak is lehetne ennél több esze, aki SGn ilyen cikket rak fel. Moziról, DVDről, Tévéről, Hd ripről, asztali lejátszóról meg nem is hallott? :(
  • gazgoblin
    #29061
    es gondolod erdekli oket?

    ide azert tobbsegben olyanok jarnak akiknek mar van ps3-a es biztos mindenkinek megvan a sztorija hogy miert azt valasztotta...

    van aki az exkluziv jatekok miatt...
    van aki a hangero miatt...
    van aki a markahusegmiatt...
    van aki azert mert "szemet MS"....
    van aki azert mert RROD...
    van aki azert mert....

    szarnak ra hogy milyen a box...mar dontottek...lehet hogy elhamarkodottan..lehet hogy rosszul...

    de ezt soha nem vallanak be ahogy te sem...

    remelem ne fajul el a topik valami gagyi konzolwar szintre....

    ide leginkabb jatek hirekert / videokert... ps3 problemakert / hirekert jovok nem pedig osszehasonlito okfejtesert....(szerintem nem vagyok egyedul)

  • narumon
    #29060
    Eszem ágában sincs győzködni csak én is leirtam a véleményemet.
  • gazgoblin
    #29059
    baratilag mondom szerintem le se szarjak mit mondasz...

    hiaba gyozkodod oket...
  • narumon
    #29058
    "csak ilyen megoldás orvosolná az addigra elhatalmasodó warez gondjait "

    Jah mégegy, jelenleg és folyamatosan Xbox játékból több fogy mint ps3-asból (de szar hogy van warez). Sőt néhány játékból egymagában többet adtak el mint az összes trendi Ps3 cimből együttvéve.
    És mégcsak észlénynek sem kell lenni ahhoz, hogy megmondjuk Ps3 is akkor fog nekilendülni mikor a lemezek irók árai lementek és feltörik.
  • narumon
    #29057
    DVD szerintem rohadtul nem rúgja az utolsókat, főleg hogy játékról beszélünk leginkább ugye. Nagyon jól fogalmazol egyébként TRENDIfullHD olvasó. Jelenleg semmi szerepe ninsc a TRENDIn kivül. Feljavitott box nem lesz de nem kell nagy ész hozzá hogy besaccoljuk hogy 2010 körül jön az új MS konzol (merthogy a box akkor már 5 éves konstrukció lesz ugye), és az egy tökmás generáció lesz. Csakhogy én már 2006-ban is, 2007-ben is, 2008-ban is (és mégcsak most jön a java) játszottam nagyon tuti játékokkal mig Ps3-on ez többnyire még mindig csak ígéret. Elhiszem, hogy 2010-re már megelőzi a MOSTANI boxot, de akkor már nagyjából itt lesz az új, és kezdődik előről, Sony 1-2 éves hátránnyal.