89387
PlayStation3
  • Mozes13
    #32331
    Nem érdekel vkit egy hdmi-dvi kábel? Van egy 2 méteres fölösbe 2k-ért.
  • Mozes13
    #32330
    De venni kéne még pluszba kábelt és nem akarom hogy aztán rajtammaradjon fölösbe.
  • cloud.strife
    #32329
    Ha egy idős gépeket nézel, akkor az S a jobb. A T mégjobb.
  • simirizsa
    #32328
    Próbáld ki nem 1xübb ?:D
  • EmThor
    #32327
    borítókat itt szoktam nyaldosni katt a képekre

    1-es Usa, 2-es eu szerintem mint a dvd-nél nem?!
  • fsgh
    #32326
    Lenne egy kérdésem:
    hogy vannak a régió kódok? van 1-2-3...melyik mit jelent, melyik honnan való?
  • Mozes13
    #32325
    De a switch nem lenne jó? Mer az már van nekem.
  • EmThor
    #32324
    every body's golf nem para, nyárra olcsóbb lesz, majd megvesszük. Assa creed is tök olcsó már
  • Nexxuss
    #32323
    vegyél routert. Mert a központban van beregelve a mac address.
  • Mozes13
    #32322
    Vhol olvastam, hogy ha UPC-s a net és azt dugom rá ps-re akkor mindig be kell regelni a ps mac-jét aztán ha visszadugom a gépbe a kábelt akkor ott kell megint regelni. Ez tényleg így van? Esetleg ha switch-el megosztanám a netet akkor ez kikerülhető?
  • BJB
    #32321
    Bravia TV-kből az S vagy P szériát érdemesebb megvenni?
  • Nexxuss
    #32320
    szerintem annyira nem:) egynek jó:)
  • fsgh
    #32319
    köszi sikerült:)
    Jó volt ez a gém:)
  • Nexxuss
    #32318
    ugorj az arcnak mégegyszer. pontosabban fuss neki és üsd meg és ennyi.
  • fsgh
    #32317
    Valaki aki végigvitte az Unchartedet segítsen:S

    a végénél vagyok amikor a roncs helikopterm mellett fegyvertelenül harcolok...elugrálok a dobozok mellett oda megyek megütöm aztán lelök a földre...Na innentől mit kell csinálni? mert csak 1 fedezék van de oda nem érek oda mert lelő...
  • Nexxuss
    #32316
    de már most van néhány olyan játék ahol kényelmesebb lenne: pl.: Blue Dragon vagy Lost Odessy.
  • HAF Rigel
    #32315
    a BR sem csak Sony tulajdon , ezt azért nem szabad elfelejten és azt sem hogy ez a lépés nem kötelező a M$nek sem , mert a játékok dvd jelennek meg , így tényleg csak egy extra szolgáltatás filmnézésre , de nem olyan potencia mint a ps3 esetében ahol a játék is ezen jelenik meg . Mindegy vége , és az én szempotoból jó vége lett edig a formátum háborunak .
  • Alien!
    #32314
    dehátugye a fejlesztők nem használhatják.....a szép színes választék miatt.....még a vinyót se...
  • Nexxuss
    #32313
    Alice Cooper -School's Out for Summer - 100%. belejövök ebbe az ÍZIBE lassan
  • Nexxuss
    #32312
    de nem értem. Mit várt mindenki? kurva sok hírportál kurva okos asziszi. Nem volt egyértelmű? A Microsoft leszarja valamilyen szinten az adathordozót. Berakja azt a gépbe, ami kapható a piacon. VAgy azt hittétek hagyja a boxot a francba és nem rak bele BLu-rayt csak mer Sony? nevetséges azért.
  • simirizsa
    #32311
    Aszem ehez nincs hozzá füzni valóm :D
  • mrzsul
    #32310
    ÁAAh!! XBOX nemkell. Nemmondom hogy rossz gép, sőt!!! De elég csak ránéznem a Windowsra
  • Petyus_
    #32309
    A játékok sokkal szebbek lesznek, mint PS2-n, de nem lesz az az élmény, mint egy HDTV-n. Arra figyelj, hogy vegyél hozzá egy normális komponens (ha van ilyen bemeneted a tévén) vagy RGB scart kábelt, ne a gyári szarral használd. A PS2-es kábelek is jók.
  • Nexxuss
    #32308
    nem Igzbokszot kérdezte ám a fijú
  • mrzsul
    #32307
    Aha. Köszike.. Akkor nyugodtan megveszem Már alig várom a jövő hét szombatot
  • DanielT
    #32306
    Majdnem olyan mint a PS2. Nyilván nem annyira szar, de a HD tvhez képest nagyon gáz.
  • Nexxuss
    #32305
    csúnya nem lesz, de majd ha látod HDben akkor utána nem fog érdekelni a mezei TV:P
  • Papesz
    #32304
    Ne higgy az eladóknak, nyilvánvalóan nem lesz olyan szép a kép, mint egy HD tévén, de azért mérföldekkel jobb lesz, mint a PS2 képe.
  • THE DAHAKA3
    #32303
    Hi! Hogy lehet PS3 ID-t törölni?
  • mrzsul
    #32302
    Azért a minőség marad nem??? Csak a felbontásban fog külömbözni a HD től.
  • item
    #32301
    Kellemes hétvégét az uraknak!
  • mrzsul
    #32300
    Sziasztok!! Jövő hét hétvégén készülök PS3ast venni. A kérdésem az lenne hogy milyen képre számítsak Sony WEGA 82 cmes átmérőjű 100Hzes TV nél(CRT)??? Azt tudom hogy nem HD minőségem lessz de nagyon rossz a kép minősége vagy mint egy PS2n??? Mert azzal ilyeszgettek elárusítók hogy ha nincs HDs TVm akkor csak olyan mint a PS 2. Nyáron úgy is készülök Sony Braviat venni de kíváncsi lennék rá.
  • Nexxuss
    #32299
    Everyboyd's Golf 40 font. B@sszák meg.
  • Papesz
    #32298
    Naná, hogy HD Ready tévé 1080i-ből progresszívet csinál, hiszen 1366x768-as felbontású készülékek nem képesek váltott soros jelet megjeleníteni. Ezt hívják deinterlacing-nek. Ahogy Foxhound is írja, pontosan ezért felesleges egy HD Ready tévén nem 720p-s beállítást eszközölni.
  • Petyus_
    #32297
    A Ninja Gaiden Sigma pedig jó példa, az 720p-ben 60 fps-sel fut, míg 1080i esetében "768p" képet csinál, tehát elveszi az 1080 soros nagyobb felbontás előnyét, és a "60 interlaced frameből csinál 30 progresszív frame-et".

    Ha gyorsan körbeforgatnád a kamerát Ryu körül, szerintem észrevennéd a különbséget.
  • Alien!
    #32296
    jaja...próbáltam filmmel(Blu-ray,dvd,hdrip),játékokkal(cod4,uncharted),egyedül asszem a web browser képén volt változás.
  • Foxhound1980
    #32295
    Aha, érdekes. Hát mindegy, 720p-n kell hagyni azt jólvan.
  • Alien!
    #32294
    nálam az 1080i homályosabb...tehát csúnyább...
  • Foxhound1980
    #32293
    Nekem b@xottul egyformának tűnik. Igaz Ninja Gaidennel néztem meg talán a MS-al vagy valami korai cimmel, már nem is emlékszem. Aztán fixen 720p-re raktam hónapokkal ezelött.
  • Petyus_
    #32292
    NEM EGYFORMA VAZZEEEEEEEEEE!!!

    Nézd meg mondjuk a Ratchetet 720p-ben. Lefolyik a képernyőről. Nézd meg közvetlenül utána 1080i-ben és darabosnak fog tűnni, mivel a 60 FÉLképet rak a a képernyőre.

    Az igaz, hogy egy 1080 sort megjeleníteni képes tévén az 1080i persze, hogy jobb képet ad a 720p-nél MOZIFILMEK esetén, ahol eleve a 24 FPS a max a filmkamerák miatt.

    De játékok esetén ne szopassátok magatokat az 1080i-vel, főleg ne egy 1366x768 panellal, ami gondolom 95%-otoknak van. (Az 1080i azoknak jó, akiknek régi CRT HDTV-jük van, ezek csak ezt a felbontást tudták).

    MOST SZÓLTAM UTOLJÁRA!!!!!!44