89387
PlayStation3
  • gazgoblin
    #35732
    "I think its the beginning of a beautiful friendship"

    nem kell messzire mennetek hogy "lejatszatok"

  • Foxhound1980
    #35731
    Én meg az alsó szomszédja vagyok! Na! Szerinted? LOL
  • DanielT
    #35730
    Te... 1 utcára lakom Wadarrtól... szerinted?
  • 0ckH4M
    #35729
    Újaknál meg a HDMI chip szarik be. De azoknál a RROD nem jelentkezik már ha minden igaz.
  • Foxhound1980
    #35728
    Erre nem tudok mit mondani, szarul volt a mod csinálva. Nézz be X mediára. A vadi új flashelt, hűtésmódositott gépek min 80%-a nem lesz 3 ledes. A késöbb módositott gépeknél ez az arány kb 40-60%. A 2db 2005-ös gépet meg szerintem belehet jegyeztetni a Guiness rekordok könyvébe, én ilyenről még nem is hallottam
  • gazgoblin
    #35727
    "MS majd javítja ha beszarik."

    helyesen:

    "MS majd javítja AMIKOR beszarik."

    (elfut....es ha mar ott van vesz egy GTA4-et)
  • DanielT
    #35726
    !Minden! gép ami haveri körben meghalt hűtésmodos volt. Ami érintetlen, vagy flesselt, az hibátlanul megy. 2db !2005 ös! gép is van kötzük.
  • gazgoblin
    #35725
    hat en csak egy szempontot tudok:

    -ps3 - halk

    -xbox360 - porszivo hangero

    (amugy meg ps2-ot vegyel szvsz)

  • Foxhound1980
    #35724
    Ha warezol muszáj megcsinálni a hűtést mert abban a pillanatban megszünik a gari ahogy bontják. Gondolom senkinek nem fincsi az, hogy 2 hónap után esetlegesen kukázza a masinát... Ha meg gyárival tolja akkor persze semmilyen mod nem kell, MS majd javítja ha beszarik.
  • fdi-brutal
    #35723
    Köszi, de mint gyakorlott apuka tudom a fontossági sorrendet, azaz csak 7vége tanulás után és min.20oldal olvasás után, este van PC, de szeretnének egy "külön" gépet, és én is:)
    A NFS, FIFA és hasonlók amivel játszanak nincs hent:), de sajna heves az érdeklődés mivel én CS-zem..., de még ellenállok:)
  • DanielT
    #35722
    Simán több gép szarik be mint 33%. De a hűtésmod egyet sem ment meg. Ha már meghalt és szét kell szedni akkor mintegy kuruzslásként bele lehet rakatni, de kötözni való idióta aki a hibátlan gépét módosíttatja.
  • 0ckH4M
    #35721
    Köszi szépen. Szerintem mind a kettőt beszerzem majd :-) De ha egyszerre jön ki a kettő, akkor abban a hónapban nem eszem :-D (sörre mindig van pénz...)
  • Foxhound1980
    #35720
    Igen de most olvasva postodat sztem nem kellene erőltetni nekik a 360/PS3 párost. Komolyan mondom, hogy nagyon kevés gém van ennek a korosztálynak, sajnos....De ha warez a szempont akkor X360 persze. Esetleg PS2 vagy Xbox1.
  • Noitulover
    #35719
    a 33% meghibásodási ráta már pedig a valóságot fedi (még jó hogy 3 éves garancia van hozzá:P)
  • fdi-brutal
    #35718
    Köszi, tehát alap különbség lehet, hogy a PS3 nem olvas írott/másolt/ lemezeket, míg a XBOX igen? Az a gond, hogy mivel nem teljesen kiforrott az ízlésük /11 ill. 6évesek/, egyik nap még ez, másik nap meg másik játék a "menő", én meg tönkre megyek:)
    Tehát ha warez akkor XBOX?
    thx
  • Foxhound1980
    #35717
    Na ez meg a másik. Még jó, hogy mondod. Tőlem is pár hónapja elvittek egy kislánynak egy PSP-t. Pff... nem is tudtam hova tenni a dolgot.
  • Noitulover
    #35716
    mégis hány éves gyerekeknek lenne ? kis gyermeknek kétlem hogy ps3ra vagy xboxra lenne szüksége , a next gen gépek egyre inkább a felnőt piacot célozzák (orba szájba lövöldék , vagy "letünt korban" henteléses) ha nem lehet öket a játszó térre/szabad levegőre zavarni és mindenképp kell nekik konzol akkor a last gen (ps2) vagy wii a kölcség kímélöbb megoldás
  • Foxhound1980
    #35715
    Nem téveszme, valóság. Az egyik legbiztosabb megoldás a 3 led elkerülésére. Mióta Wadarr merster "feltalálta" vagy 6 gép volt a közelemben egyik sem 3 ledes, mi több fagyás mentesek is.

    Szerk: De Te ezt biztos jobban tudod, mint mindent LOL
  • DanielT
    #35714
    "Utóbbinál figyelj oda, hogy hűtésmódositás legyen a gépben ha azt választod."

    Ne terjessz téveszméket, köszi!
  • Foxhound1980
    #35713
    PS3 ha eredeti játékok vétele nem okoz problémát és fontos a minőség. 360 ha másolt játékokkal akarjátok tolni. Utóbbinál figyelj oda, hogy hűtésmódositás legyen a gépben ha azt választod.
  • fdi-brutal
    #35712
    Sziasztok,
    a gyerekeimnek szeretnék vásárolni egy konzol játékgépet. Minden elfogultságot mellőzve:) melyiket vegyem? Gondolom ezerszer feltett kérdés:
    PS3 vagy XBOX360???
    Ha egyik v. másik, melyik verzóját, milyen felszereltséggel?
    Bocs ha hülyéket kérdeztem, de nekem "kínai" a konzolvilág.:)
    thx
  • Noitulover
    #35711
    a simpla 13ban egy csaj lesz a főszereplő aki locálisan képes a gravitációt befolyásolni (görbíti a teret :D) rpg orentáltabb ajáték
    a versusban pedig egy ifju herceg történetét kíséhetjük figyelemmel ki 13(?) kardot képes lebegtetni meg egyéb inkább akciósabb játékról lévén szó
  • JohnnySmith
    #35710
    Lehet ezt kéne nekem is.... mind1 valahogy megoldom, az az igazság hogy szerdán már úgy se leszek itthon vasárnapig, aztán meg gyorsan eljön a 7-8.-a
  • Foxhound1980
    #35709
    Nálam is ez a szitu de mondtam embernek kell az SE verzió is. Majd jövő héten ha meglesz kiszedem az SE-ből a gémet azt megy fel apróra.
  • JohnnySmith
    #35708
    Na holnap mehetek GTA4-ért, nem bírom kivárni az SE verziót ezért kértem inkább simát (platinum shop) de aztán lehet holnap a boltban meggondolom magam....
  • Foxhound1980
    #35707
    "Persze ez saját szobával kiküszöbölhető" Pontosan erről van szó. Hol van???
    (Amúgy 40 perce passzoltam el, majd a fullra visszatérek)
  • Chris Lowe
    #35706
    Egyértelmű, hogy azért nem tettek bele jobb online módot, mert így lesz újitás az igazi gt5-ben is. Most kaptál egy "prologue" online módot. Ez van, ezt kell szeretni, ezen belül meg a time trial módot.
    A versenyzés mindig is ilyen lesz hacsak nem találsz olyan ellenfeleket akik szeretik a fair play-t. Persze ez saját szobával kiküszöbölhető. Egyébként szerintem törés sem lesz letölthető formában egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet megoldani ilyen szépen összerakott autóknál. Nem lenne meglepő ha elmaradna, azért a Polyphony tud igérgetni gondoljunk csak a GT4-ben lesz online vagy a PSP-s GT-re.
    Talán az igazi gt5-ben lehet valami pici törés.


    Má: most néztem, ma este 8-kor a Eurosport2-őn videogaming verseny van 11-ig.
  • 0ckH4M
    #35705
    Idézem a kedvenc mondatomat, a "szakértő" újságírótól:
    "− Megbízhatóság tekintetében sem lehet panasz egyik gépre sem, bár korábban sok szó esett az XBox 360 gyakori hűtőventillátor-problémáiról." Még a sarki zöldséges is tudja, hogy az Xbox-nak a videó chipje száll el, és ez nem egyenlő egy egyszerű hűtőventilátor problémával. Meg az új Box-oknak HDMI chipjével van gáz. "Megcsináltak egy hibát, de lett helyette másik. Tisztára mint a Windows
  • SlickAdam
    #35704
    "sőt egyéb extrákat is kínál: online játéklehetőség és chatelés, a DVD mellett Blue-ray disc olvasása. A Sony ez utóbbi funkcióra a legbüszkébb, bár hozzá kell tennünk: inkább hosszú távon lehet érdekes, ma még egyetlen játék sem jelent meg Blue-ray lemezen."

    vágja a témát :D BluE-Ray ...
  • EmThor
    #35703
    májusban a sony média napot tart, killzone2, lbp, meg csomó finomság be lesz mutatva.

    tavaly májusban volt a gamer's day is, szal lehet várakozni.

    a sega is májusban tart saját "napokat", yakuza 2 EU-ba jön ps2-re az tuti (felirattal), de remélem yakuza 3-at is bejelentik!! teknőcfuttatás rulla
  • vgaben
    #35702
    Íme egy cikk egy "szakértő" tollából : ->katt<-
  • 0ckH4M
    #35701
    Valaki tudja, hogy mi lesz a különbség a Final Fantasy 13 és a Final Fantasy Versus 13 között?
  • Demeter
    #35700
    Srácok most biztos furán néztek majd, de mit jelent egy játéknál az, hogy régió kód? Ezt fontos figyelembe venni vásárláskor vagy sem? Pls nézzétek el nekem de számomra ez a konzol dolog még az újdonság erejével hat...

    Thx!
  • Noitulover
    #35699
    MGO ban az új sneaking mission a legjobb amivel elő hozakodhatnak
    lényegében 1 játékos Snake-kel játszhat (legendary hero: kb minden képesség maxon) octo camo , solid eye , végülis szinte minden gizdaságot megmutatnak megjelenés elött míg a több játékos egymás ellen team deathmatchel , a cél hogy elkapjon 3 ellenséget de az egyik csapat is nyerhet
  • HAF Rigel
    #35698
    angol bankártya kell . Vagy végre bevezethetné a sonyi angliában is a feltöltő kártyát és akkor megoldodna a gond. Csak sajna Sony kerekei nagyon lassan őrölnek
  • Nexxuss
    #35697
    nem .és nem is fog menni. hacask nem szerzel egy angol hitelkártyát.
  • OliApa
    #35696
    Ezek szerint senkinek sem sikerült itthonról az UK store-ról venni valamit? Ha mégis, leírhatná, hogyan...nem.
  • gazgoblin
    #35695
    biztos irok majd rola de addig is:

    Gametrailers GTA IV Review
  • Jimanszky
    #35694
    Hej Srácok!Gondolom sokan lesztek olyanok,akik már holnap 00:01-től bemennek mondjuk Überbe és megveszik a GTA4-et.Lennétek olyan kedvesek írni majd milyen lett?Én most egy Sharkoon X-tatic 5.1-es fülest rendeltem:).De szerintem hamarosan jön hozzá egy GTA4 is:)))
  • Forrest Gump
    #35693
    Köszi