89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #36692
    ÁÁÁÁ,az inkább tv műsornál meg DVD-nél látszik igazán:)
  • tarti19
    #36691
    jó az a GTa 4:D csak engem tényleg az AA hiánya zavart:) amúgy egészen ötletes
  • csabush
    #36690
    Hát nem tudom, lehet torzít, meg zajosodik, de nem vettem észre, nem is zavar. A GTA4 közelebbről csúnya, de nem hinném h emiatt:D
  • Jimanszky
    #36689
    LCD tv-kben van automata formátum,azaz szét húzza a képet teljes képernyősre.Ilyenkor természetesen torzul és zajosodik a kép:).Érdemes letölteni és megnézni EU Store-ról a PSN SHOWCASE APRIL FINAL-t!!!Az kajak 720p és ahhoz lehet viszonyítani;)
  • csabush
    #36688
    Hogy érted? Képaránynak megfelelően nincs csík alul felül, hanem széthúzza. De nem feltűnő, szerintem.
  • Jimanszky
    #36687
    Nálam úgy vagy fent,hogy EmThor..vagy azóta változott az ID-d?Akkor jó melót;)
  • ballor
    #36686
    A Force GT milyen áron lesz? És mikortól jön már?
  • EmThor
    #36685
    melóba vagyok, szal nehéz lesz. de addig felvehetsz, ha nem lennék meg: EmThor_HU
  • Jimanszky
    #36684
    próbáljuk ki most csak mi ketten azt kééész
  • EmThor
    #36683
    pedig ők csinálták a Dirt-öt is, és ott asszem láttam netes videót, hogy g25-el tolják. én Driving Force GT-re hajtok, ha idén kijön EU-ban... de lehet a fullal jó lesz!

    Jimi: passz, kell egy pontos óra meg h ki legyen a host és mindenki fellóg hozzá. tehát holnap ha kiderül, hogy mondjuk szombat este 19h és akkor felkapaszkodunk a coop menübe :)
  • Jimanszky
    #36682
    Most akkor hogyan tovább?
  • SD456
    #36681
    Én probáltam G25 el. Nem tudtam beálltani, próbáltam az a controller belltásoknál, a custom-ot de ott sem érzékeli. Szerintem méga demó nem támogatja.
  • Jimanszky
    #36680
    Jövök!!!!!!!!!
  • EmThor
    #36679
    GRID-et kormánnyal kellene kipróbálni... ott elválik, hogy mennyire árkád, pl. hiába lehet kormánnyal is menni burnoutban, úgyis mindenki kontrollerrel tolja
  • EmThor
    #36678
    jóvan gyertek, 1 próbát megér ez a HAZE!
  • wordsworth
    #36677
    Háát érdekes, szerintem akkor nem a TVvel lesz gond.. remélem... És ha avval van? akkor így jártunk? A szart akkor bemegyek a TVvel a szervízbe és ráhuzom az egyik patkányképű fejére :/
    De az is lehet, hogy a ps3-on nem stimmel valami, ha csak 2 nap után produkálta a hibát..
  • Scotty99
    #36676
    Egy kicsivel kesebbe jössz ki ha a bundle packot veszed meg.
    Igen, a demokat letöltöd és játszod, ameddig tetszik.
  • grizzly21
    #36675
    2 kerdesem lenne:
    ha veszek egy gta 4 + ps3 bundle packet az gyakorlatilag ugyanolyan mintha kulon vennem meg a kettot?
    A masik hogy a jatekdemok hogy vannak? Tehat ha megvan a gep akkor le tudom szedni barmelyik jatek demojat, es tudom nyomatni?
    koszi
  • tarti19
    #36674
    geca mit benéztem most is:D már vaksi is vagyok:D ez komolytalan...:D:D sok meló az lesz az oka:)
  • tarti19
    #36673
    nem:)
    de örültem volna neki:P
    hát geca holnap jön meg a telóm a pc-m:D állati:D
    igaz egy n 95-t akartam venni de csak egy Nokia 3250-es kis készülék
    most öszejöttek a dolgok:D
  • Nagy01
    #36672
    Ez így eddig oké.De overscannel mint állat.Azt olvastam külföldi fórumon hogy ha ps3hoz kell akkor inkább benq 24" Q2400W asszem ami 87k.De nemtom ezért kéne egy olyan valaki akinek személyes tapasztalata van.Vagy legfeljebb kipróbálom utána meg visszaküldöm:D ha nem tetszik.
  • tarti19
    #36671
    nekem tisztán 120k-val pakol fel:D nem sok:_D
  • Kratos86
    #36670
    Hát magyar accountommal még mindig nem jó! Az USA accountomnál volt az hogy találtam egy hostot!Még nem az igazi sajnos....
  • sirpalee
    #36669
    És ugye nem torzítja a képet?
  • sirpalee
    #36668
    Én bennelennék egy kis parti módban, ha működik. Kb még 2 óra míg hazaérek pestről, de holnap nincs meló
  • csabush
    #36667
    Nekem Samsung 2693HM-em van, elég jó cucc. A beépített hangszóróktól ne várj szerintem semmit. A HDMI nagy pirospont, és nem 26", hanem 'csak' 25,5.
  • sirpalee
    #36666
    iet

    122k ért.
  • Kratos86
    #36665
    Értem! Azért köszi hogy segítettél!
  • Foxhound1980
    #36664
    Most nem érek rá sajnos. Gép megy mert töltök rajta de nem vagyok elötte.
  • sirpalee
    #36663
    120k-ért kapsz 26 colos full hd samsung monitort hdmi bemenettel és hangszórókkal :) . Én azt néztem ki magamnak jövő hónapra :) .
  • Nagy01
    #36662
    Sziasztok!
    Kéne egy kis segítség.
    Venni szeretnék egy 24"-os full hd monitort egy ps3hoz.110-120k-ig érdekelne a dolog.Azt is meg szeretném tudni hogy mi van akkor ha a játék nem támogatja a 1080p-s felbontást, akkor ugye leveszi 720p-re és mivel monitorról van szó tft monitorról..hát az nem lesz valami szép vagy ennél nem így működik?Kinéztem magamnak egy Samsung SyncMaster 2493HM-et,vagy esetleg az LG L246WH-BN .Erről mi a véleményetek?De természetesen más típus is szóba jöhet
  • Kratos86
    #36661
    Na letöltöttem! Van is változás mert találtam egy host-ot csak nem lépett be a szemétje de több ember nem volt így nem engedett be engem se mert azt írta ki hogy megszakadt a kapcsolat! Be tudnál lépni a játékba te is és kipróbálni azt hogy meghívsz party-ba hogy működik-e?
  • Alien!
    #36660
    jaja....nálam szaggat.....ja,most jut eszembe nekem még régebbi videókártyám van...:) tényleg szaggat na...tearing is van rendesen...sajnos.
  • mikuc
    #36659
    Én ma szereztem be egy Samsung 2493 HM Típusú FULL HD 24" monitort. Hát überbrutál!! Nagyon pöpecek igy a játékok. :-)
  • Foxhound1980
    #36658
    Indítsd el a játékot. Leszedi automatán.
  • Kratos86
    #36657
    Honnan lehet letölteni azt a patch-et? Fenn van valamelyik store-n? eddig nem találtam sehol...
  • Jimanszky
    #36656
    Nálad szaggat??Na neee!Szimulátort azt inkább a törésre írtam,az elég jó lett.Számomra nagyobb feelingje van,mint a GT5P-nak.
  • Jimanszky
    #36655
    Most valaki kipróbálni Haze-t co-opban??
  • Alien!
    #36654
    grid hangulata jó,inkább árkád,mint igazi szim....Mondjuk a külföldi sajtó egyből gt5 ellenfélnek kiáltotta ki,de attól mondjuk nagyon messze van...Inkább nfs konkurencia,viszoont attól már most sokkal jobb.....Véglegesre kiváncsi vagyok,mert a városi pályán erősen szaggat,még akkor is ha nincs előttem senki....az alap gombkiosztás a gt5 után gyak használhatatlan,viszont jó a rezgés nagyon...Jó lesz ez,főleg multiban.
  • Kratos86
    #36653
    Akkor lemaradtam kicsit! Remélem működik is az a patch!