89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #36772
    Én FragFX-szel nyomom. Csináltam rajta 1-2 kis módosítást, így érzékenyebb és ergonómikusabb. A multkor is 29:4-et, a köv meccsben meg 26:1-et csináltam vele, bár ehhez jó ping is kell, meg megfelelő ellenfelek;)))
  • Győri Devi
    #36771
    nem szóltalak le csak egy tényt közöltem
  • Jimanszky
    #36770
    Jólvan,akkor lelövöm magam.Egyébként gondoltam,hogy valaki meg fog szólni érte.Lécci csak ezen segítsetek és ígérem nem rendelek többet movietyme-ról!!Szóval a pending ordersben nincs függő rendelés.Order history-ban viszont az van írva,hogy vették a rendelést,viszont még nem kaptam levelet a címemre,amit elvileg kapnom kellett volna.Most akkor mi van?Küldik vagy nem küldik.Szar ez a movietyme.
  • Győri Devi
    #36769
    persze mert Jima beindult és csak ugy szorja a hszket :D
  • Jimanszky
    #36768
    Akkor no para.Írtam neked privit:)
  • Alien!
    #36767
    a cod4 irányítása 3x jobb mint a resistance-é...gyak tökéletesre van csiszolva. nálam minden fps cod4 gombkosztásra van kalibrálva...
  • Jimanszky
    #36766
    Köztudott h PS3-ra nincs játék,ezért itt közösüljük az időt:D
  • Jimanszky
    #36765
    Hát picit fura a kontrolleres FPS.Valamelyiknél tök jó/pl Resistance-t is így vittem végig/valamelyiknl meg nehéz,de úgy átlagban jól megy.Amúgy a TPS-ek nem jönnek be,mint pl Army.Multizni életemben 2x multiztam.Halál komolyan!!De már nagyon érdekel:)Nem vagyok egy HC gamer,de talán megállnám a helyem:)
  • wordsworth
    #36764
    Amugy érdekes h ez a topic top10ben mindig benne most épp első :) X topig hol marad? :D
  • Sund
    #36763
    ha nincs problémád a kontrolleres fps-el, és szeretsz multizni, akkor a cod4 nagyon jó választás.
  • Jimanszky
    #36762
    Akkor nekem a 2-es régiókódos kell vagyis eu-s,ha jól gondolom..
  • 0ckH4M
    #36761
    Német store nincsen? Mert lehet hogy tudnék nyitatni német folyószámlát kártyával és akkor a német store-ról simán tudnék vásárolni.
  • Alien!
    #36760
    eu-s cod4-el nyomulunk,jöhetsz velünk multizni ha gondolod...Usa verzával akkor vagy gondban ha a patch-elik a gammát,mert az usa-st szokták először,és az eu-s patch érkeztéig a két régió nemtud egymással játszani..Usás előnye,hogy a páylákat megtudod rá venni.
  • Kraptor
    #36759
    Game és shopto angol és Anliából is küldik, kb 3 nap alatt van itt. Páran már rendeltek onnen és eddig nem nagyon volt panasz rájuk. Én shoptot jobban szeretem de ott egy picivel drágább a posta, de ált a játékaik ára olcsóbb szokott lenni mint game-nél.

    Videogamesplus az kanadai posta kb egy hét, eddig egyszer rendeltem onnan de nem volt semmi problémám vele.
  • Jimanszky
    #36758
    Oké,nyomhatunk,csak akkor vissza kell szereznem,mert kölcsön van.Cseréltem Dark Sectorra.Viszont gondolkodok egy Army-COD4 cserén.Szted?
  • Jimanszky
    #36757
    az nincs,de mivel most vettem egy Sharkoon X-Tatic 5.1-est ami kristálytisztán szól msn-en,lehet,hogy felrakom:).Kraptor:Shopto-n hol lehet megnézni a végleges összeget,postástul mindenestül.
  • Sund
    #36756
    Jima, ha neked megvan az Army of Two, akkor nyomhatnánk egy coopot valamikor!
  • Sund
    #36755
    ááá nem használom, inkább skypon vagyok. az megvan neked?
  • Jimanszky
    #36754
    Oké,köszi,meglesem.Szóval akkor a shopto,videogameplus meg game.co.uk.Vettem:)
  • Kraptor
    #36753
    Kb egy árban vannak, valamikor az egyik valamikro a másik az olcsóbb. Én azért szeretem mert gyorsan itt van, nagyon gyorsan. Mondjuk én shopto-t használom inkább.
  • Jimanszky
    #36752
    Várj,félreértettél.Azt kérdeztem,hogy megéri-e:)
  • Jimanszky
    #36751
    ja igen igen igen..Az emberek többsége melyik régiós COD-dal nyomul?Tudom hogy annyira nincs jelentőssége,de multinál viszont van.Igaz nem vagyok nagy multizós,életemben,ha 2x multiztam:)
  • Kraptor
    #36750
    Hát akkor meg minek kérdezed, hogy milyen ha már játszottál vele:):)

    SMS-t nem küldenek. Mondom azt nem ismerem, csak a másik kettőt meg videgamesplus.ca-t ott mindegyik küld emailt mikor feladták + tudod trackingolni a csomagodat az angoloknál.
  • Jimanszky
    #36749
    Mert állítólag itt nincs postaköltség.Legközelebb onnan fogok.Melyik a jobb,olcsóbb?
  • Jimanszky
    #36748
    Igazából asszonykámmal szeretném együtt tolni,de gondolom úgy nem lehet..
  • Jimanszky
    #36747
    Oké,na de én már végig toltam PC-n elég szép grafikán,bár nem tudom PS3-on mennyire szép,de a videókból ítélve eléggé fasza.Nex:Nem küldenek semmi értesítőt?Olyanról is hallottam,hogy kapok smst vagy hasonló...?
  • Kraptor
    #36746
    Aszem EmThor rendelt már onnan, de nem vagyok benne biztos. Miért onnan redneltél, miért nem game.co.uk vagy shop.too-ról? Azokról már sokan rendeltek és mindenkinek + volt a tapasztlatuk velük és gyorsak is voltak.
  • NEXUS6
    #36745
    Egymás ellen osztott képernyőn asszem max 4-en lehet játszani.
  • Nexxuss
    #36744
    beodják. jövő héten megjön. nekem 1,5 hét alatt itt volt a cucc. Szal no para.
  • Kraptor
    #36743
    Én COD4-el PCn játszottam de nagyon élvezets game és nagyon szépen is néz ki, megéri szerintem kipróbálni mindenképp:)
  • Jimanszky
    #36742
    Valaki rendelt már movietyme-ról?Nagyon fontos lenne.Másfél hete rendeltem meg a GTA4-et,de még semmi .Küldenek valami értesítőt vagy hogy an megy ez?
  • Jimanszky
    #36741
    Srácok!Lenne egy ilyen lehetősége,hogy becseréljek egy Army-t,COD4-re 2000ft ráfizetéssel.Szerintetek megéri?Ja és a COD4 bontatlan:).De azt ketten nem lehet tolni,igaz?
  • Jimanszky
    #36740
    Gratula!!Üdv a Nextgen világában
  • Jimanszky
    #36739
    60.000 üzemóra körül van:).Msn-en vagy még,mert nem látlak.Vagy töröltük egymást?:)
  • mrzsul
    #36738
    Nah ma délután hozzák az új TVmet Sony Bravia 37"-os Szóval viszlát SD TV
  • NEXUS6
    #36737
    A cikkben az vagyon írva, hogy habár technikailag a GTA X verziója bizonyos tekintetben jobb (pl. felbontás) de a PS3 képe az effektezéssel ennek ellenére jobban teccik az írónak.

    Az X-nél úgynevezett ditherezést alkalmaznak, gyak a színátmeneteket úgy állítják elő, hogy rácsban alkalmaznak kevesebb színt. Amikor pl. kékbe megy át akkor több kék pixel van a rácsban. Ergo, hiába magasabb némileg a felbontás valójában ahhoz hogy egy adott színt elérjenek, minimum 2 pixel kell! Ez a távoli dolgoknál nagyon csúnya tud lenni, és a felskálázást sem igen segít rajta (1080p). Másrészt ez sok esetben tisztább kontúrokat/színeket is jelenthet (ha éppen nem kell színátmeneteket alkalmazni), és jelentősen alacsonyabb az erőforrás igénye, mint a valós színátmenet kialakításának.
    A PS3 effekttje sokkal fejlettebbek, és habár alacsonyabb a felbontás de ezek az effektek sokkal erőforrás igényesebbek is, mint az X-nél alkalmazott ditherezés.
    Szal nekem van egy olyan érzésem, hogy az engine több verzióban készült és a PS3 ill X360 fejlesztőcsapat különböző megoldásokat választott, egyrészt ízlés szerint, másrészt hogy mit bír a gép. Tartok tőle ha az X-nél is ezt a módszert alkalmazzák, akkor az gyak megfexik. Ahogy a cikk írója is írta, nem kizárt, hogy pont a PS-nél használt metódus az elsődleges, amit az X-en nem tudtak reprodukálni, ezért egy magasabb felbontást + gyengébb minőségű renderelési metódust választottak.

    Személy szerint nekem mondjuk nem teccik a PS3 verzió homályossága, még ha kicsit életszerűbbnek is tűnik a megjelenítés.
  • EmThor
    #36736
    nagyot csalódtam a gridben, gt-hez képest fényévekre van. Niko a zisten :D
  • Nexxuss
    #36735
    pedig pont de:P
  • Sund
    #36734
    lehet, de nem sok értelme van.
  • Nexxuss
    #36733
    nehogymá a GTA4 gyorsabban fut 360-on. Én azon láttam, és valami böszme lassú volt. Akkor milyen Ps3-on? Ne idegeljetek baze, mert nemsokára megszerzem azért.:)