89387
PlayStation3
  • grizzly21
    #36892
    Jol tudom hogy a ps3mon alapbol egy unix alapu OS fut ? probaltam rakeresni de egyertelmuen nem derult ki.
  • Jimanszky
    #36891
    Persze,oké:).Van egy Fülesem,de optikain keresztül van Ps3-ra kötve.Így nem lehet vele chatelni?Csak USB-n vagy BT-n keresztül?Erről mit tudtok?
  • sirpalee
    #36890
    Még nincs headset, de szívesen csatlakoznék :) .
  • Jimanszky
    #36889
    Ja jó,mert az csak olyan fél 3ig van:).Srácok!!Van 3 játékom,amit elcserélnék eu-s COD4-re:Army,Warhawk,Ratchet.Légyszíves segítsetek!
  • Jinchuu
    #36888
    Mikor van vége az F1-nek? Headset van.
  • Jimanszky
    #36887
    Forma 1 után?Headset van mindenkinek?
  • Jinchuu
    #36886
    OK, akkor mit szóltok egy 15:00 időponthoz pl.?
  • Jimanszky
    #36885
    Megyek!!!OliPapa,köszi;)
  • tomijee
    #36884
    köszii
  • Jinchuu
    #36883
    Semmilyen felirat file-t nem kezel, egy progival kell a feliratot és az avi-t összerakni egy .divx file-ba és utána be tudod hozni.

    http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

    Innen le tudod szedni a programot, de mielőtt megcsinálnál egy hosszabb filmet, valami röviden lődd be a feliratot, hogy az kezelje az ékezeteket. Amugy gyorsan végez, mert nem konvertál semmit, csak összerakja őket.
  • tarti19
    #36882
    van valami újdonság az us storen?
  • Jinchuu
    #36881
    Akkor már csak 1 ember kell és tolhatjuk is majd, valami időpontot be kell lőni azt szevasz. :)
  • tomijee
    #36880
    heloo! tegnap kiirtam egy xvides filmet srt felirattal de mikor betettem szépen el is indult de a subtitle opciónál aztt irta hogy ez az opció nem elérhető. vagyis nem látta az srt feliratot. tud valaki segíteni hogy milyen felirat típust támogat a ps3?
  • OliApa
    #36879
    Jimanszky testvér! Ment privi.
  • sirpalee
    #36878
    Eddig még csak 4szer volt meg coopban hard fokozaton

    De én bennevagyok
  • EmThor
    #36877
    tőlem lehet délután is HAZE coop
  • Jinchuu
    #36876
    Ma este akkor egy Haze coop party?
  • tarti19
    #36875
    mert most ott vana Bravia de az apumé és nem tok mindig tolni rajta:(
    viszotn mostani lcd mnoiitirom eladom becserélem és akkor pazar lesz vagy veszek tv-t nem tom
  • Scotty99
    #36874
    Listát nem tudok, de én nyáron egy ilyet akrok beszerezni, szerintem elég jó.
  • tarti19
    #36873
    napot mindenkinek:D
    Azért a jó öreg pc-ről jobb írogatni mint a ps3-ról egy picit:)
    viszont az volna kérdésem hoyg esetleg tudtok listát adni mely monitorok támogatják a ps3-t? vagy most jobban járok egy LCd tv-vel? nemtom:) bár msot láttam jó sok tv-t 0% THM-re azon vizsiont elgondolkodtam:)
  • sirpalee
    #36872
    Pár újítást hoztak be (ami már jelen volt máshol is).

    1 instancinggal kinyomnak egy halom karaktert
    2 SSAO (screen space ambient occlusion, cryisesek csinálták elsőnek játékban ha jól tom, olcsó és jó ao fake)
    3 gpu-n számolt víz (vertex texturák stb)
    4 részlegesen rombolható környezet, de ilyet is láttunk már
    5 soft body fizika (nemtom gpu-s vagy cpu-se, de valszeg cpu)
  • Nexxuss
    #36871
    ja. unreal 2.5 :) De mondhatjuk nyugodtan Unrael 3-nak szerintem. Mert attól még ugyanolyan ronda z unreal 3 motor. Csak egy fajta megjelenítésre képes. Mindig ez volt az unreal enginek hibája. Anno a Quake enginekkel kurva sok mindent lehetett csinálni Lsd Quake2 és Half life. Ez a kettő ég és föld stílusra. . UE-vel meg nem. Ue3-nál ha megnézed csak szteroidbomba embereket lehet rakni.
  • sirpalee
    #36870
    Dark sector nem unreal 3.0, a vegas 1 és 2 az. Elég egyértelmű hogy a motor fejlesztői hozzák ki a maximumot az engine-ből, plusz a gears of war, tipikusan olyan art direction amit nagyon jól ki lehet emelni, az unreal-os normal mappinggal, fényekkel stb...
  • HAF Rigel
    #36869
    Nem tudom , sem a Dark Sektor , sem a Rainbow six vegas 2 nem jön be , pedig ha jol emlékszem mind a 2 unreal motor . Valahogy nem néz ki jó . De ez lehet csak az én véleményem .
  • Jinchuu
    #36868
    UT3 egész szépen megy a gépen, ha tovább dolgoztak volna rajta és bele lenne rakva a sok ujdonság menne ez a game is a gépen, csak hát ugye soha nem fog..vagyis elég kicsit az esélye. :)
  • Dix
    #36867
    Lehet, majd jövő februárban a Killzone 2 megmutatja mi az a játék. Nagyon nagyot fog ütni.
  • OliApa
    #36866
    A legjobb választás. A vinyót meg úgyis ki fogod cserélni nagyobbra. . .
  • HAF Rigel
    #36865
    Mert Bill bácsi sok sok pénzt nyomott a készitők zsebébe, Egyébként azt sem tudom bírá e a gépük , mert az unreal motor nem dolgozik fényesen Ps3mon, legalábbis én ezt vettem észre .
  • OliApa
    #36864
    Egyre népszerűbb a PS3 ---> Katt ide
  • 0ckH4M
    #36863
    Hihetetlen hogy milyen grafikát ki tudnak hozni egy porszívóból...
  • EmThor
    #36862
    ilyet mér nem lehet ps-re?!
  • Sund
    #36861
    ahh végre egy jó hír. :)
  • sirpalee
    #36860
    Igen, lesz ps3-as port, sok-sok extrával, új karakterekkel, és remélhetőleg előbb-utóbb európában is :) . A tavalyi év legszínvonalasabb rpg-je a persona 3 mellett.
  • Sund
    #36859
    miért, jönnie kéne? Az Enchanted Arms éheztetve vagyok.
  • Prince of Máté
    #36858
    szóval tudod...
    Csak ennyit akartam.
  • EmThor
    #36857
    nincs warez!
  • sirpalee
    #36856
    Eternal Sonata mikor jön ps3-ra? Csak úgy random eszembe jutott...
  • Demeter
    #36855
    Jóformán még csak ott kezdődik a demó. A "dobócsillaggal" kell utat törni úgy, hogy a láncra kell fókuszálni és amit egy pillanatra sárgára vált a célkereszt elhajítani. És ha jól csináltad akkor szétüti a láncot. Amúgy így kell tenni minden ilyen esetben (lesz egy pár).
  • Foxhound1980
    #36854
    Jaja, burkolt provokáció. :D
  • Nexxuss
    #36853
    nabazze. asziszed mert vettél egy PS3-at attól még nem fogunk igbotnak tartani??