89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #39055
    RGB kábel kell.
  • Scotty99
    #39054
    Nagyszerű, köszi szépen!

    Arra esetleg van valami megoldás, hogy SDTV-n kicsit élesebb képet kapjak? Valami jobb kábel?
  • Foxhound1980
    #39053
    HDCP-s monitorhoz teljesen jó.
  • ballor
    #39052
    Ez csak ready TV.
    Veszel egy HDMI kábelt és összekötöd.
  • balljuggler
    #39051
    Hy All!
    Kérdés:
    Jövö 7en lesz meg az lcd tv (samsung 32"),10000:1 hez valami meg tudja az 1080-t(asszem) is 3 hdmi,hdcp...stb
    Na már most nekem jelenleg rca kábellel megy a sima képcsöves tvmbe a ps3..
    Hogy kell összepárosítani a gépet a tv-vel hdmi kábellel?
    Ez a TV...
  • Scotty99
    #39050
    De a HDCP-s monitorhoz igen? Mert ha igen, akkor megtudnám legalább oldani a hangot, mert az 5.1-es rendszerem nem optikai kábellal csatlakozna.
  • Foxhound1980
    #39049
    Nem sajnos.
  • Scotty99
    #39048
    Hmm, böngészve a Platinumshop oldalát, egy érdekes kábelon akadt meg a szemem. EZEN. Ez ugyebár egy VGA HD kábel, ha jól nézem egyik fele HDMI a másik pedig VGA...szerintetek ezzel meg lehetne oldani, hogy nem HDCP képes monitorhoz hozzákössem a PS3-at? Monitor vásárlása még csak nyáron esedékes, addig pedig szeretnék valami megoldást találni...

    Köszi előre is!
  • EmThor
    #39047
    ja, úgy néz ki, gametrailers fórumain találtam, most nem enged fel, de van még több kép, szal nem tűnik hamisnak.

    gondolom nagy update-el, ingyé...
  • HAF Rigel
    #39046
    Ez a nordshafle (bocs bizti rosszúl írom le ) . Hamarosan prolog update ?
  • HAF Rigel
    #39045
    Nem tök mindegy. Az a tendencia ,hogy használják a cégek , jó ötlet volt hogy minden ps3ban van így a fejlesztők ki is tudják használni. A Virtual fighter is felrakott 4gb , csak játék alatt (sunyiban ) nem úgy mint a mostani játékok (Oblivion is , meg a tennis ) . Amikor Wincsit cseréltem akkor néztem meg mi marad és mit törlök le . Alapvetően meg semmi probléma mert tényleg könnyen tudsz rakni bele 250gb wincsit is ha kell .
  • EmThor
    #39044
  • Alien!
    #39043
    oké....nekem is tetszett régen,de már nem...cod4 móka 1000x jobb...
  • Foxhound1980
    #39042
    Home fotók. /GK/
    Zsír az új helyszin, végre nincs annyira steril, művi érzés.
  • Noitulover
    #39041
    Lesz vagy 5 PMC frakció ? smindegyikben az adott beuty & beast egység egyik tagja értelemszerűen ?(persze az árnyak mögül majd liquid mozgatja a fonalakat:P)
    kiváncsi leszek hogy szándékozik elvarni minden eddigi szálat ha ennyire túl bonyolítja a jelen helyzetet is ?
  • Papesz
    #39040
    További rosszindulatú híresztelés, hogy az MGS4 installja kötelezően 4.6GB.

    Pedig ott van rajta a dobozon.
  • Foxhound1980
    #39039
    Okés. Az egyiket már megnéztem, jópofa.
  • Foxhound1980
    #39038
    Ulolsó 2 sort elolvasva látatlanban Sogun a szerző..:D Őrült :DD
  • sirpalee
    #39037
    Semmi spoiler sincs benne

  • Kratos86
    #39036
    Hardwired hír!

    A CVG állítja, hogy 90 perchez közelítenek az MGS4 átvezető jelenetei. Méghozzá a PSW magazin szerkesztői súgták meg nekik a meglepő újságot. A GamePro nagymágusa szerint, aki már kétszer végigjátszotta az MGS4-et, szó sincs 90 perces átvezetőkről. Természetesen - mint az MGS sorozattól már megszokhattuk - jó hosszú múvik tarkítják a játékot. Ám egyik sem közelíti meg a 90 perces határt. Elég nagy túlzás volt tehát a PSW tesztelői részéről lepasszolni ekkora marhaságot. Jó hír, hogy ezek a jelenetek megszakíthatóak, ki tudjuk őket hagyni és ha valaki kávéért szeretne a konyhába kiugrani, megteheti, mert működik alattuk a szünetgomb funkció.

    További rosszindulatú híresztelés, hogy az MGS4 installja kötelezően 4.6GB. Amint információt szerzünk ezen korszakalkotó fordulatokról, mindenképpen közöljük.
    További hír, hogy Snake kedvenc kubai szivarszállítmánya nem érkezett meg, helyette kezébe nyomtak egy rémolcsó havanai, hullapöttyös rúdhalmot. Snake szeme először elkerekedett, majd félóráig dühöngött a felsorakozó lépegető-nano-ágyúk nagy megrökönyödésére.
  • Prince of Máté
    #39035
    Pedig az UT az igazi FPS!
    Pont az a jó, hogy semmi köze nincs a valósághoz, mert ez egy JÁTÉK!
  • Alien!
    #39034
    pc-n se teccett.....a 2004 még igen....de eljárt felette az idő...
  • Prince of Máté
    #39033
    Ut nem konzolra való :)
  • Foxhound1980
    #39032
    uh..Na ezt már TÉNYLEG nem nézem meg.

    ui: hülye gép megint elkezdte szedni, ilyet...:D
  • Scotty99
    #39031
    Reggelt!

    Tegnap biztos átfutottatok felette, ezért megkérdem megint: DBZ Burst Limit demot csak USA store-on találok? Mert UK-n keresgéltem, de nem igazán találtam sehol...

    (egyébként néhányatokat felveszlek friendsbe, ha nem gond, az én ID-m: ghost_hun)
  • sirpalee
    #39030
    Új mgs4 trailerek.

    Praying Mantis

    Werewolf

    Otselotovaya Khvatka

    Pieuvre Armement

    Raven Sword
  • Jimanszky
    #39029
    Hát,ha bevesztek;)
  • Alien!
    #39028
    ma is lesz ám cod..ha gondolod...
  • Alien!
    #39027
    egyébként amikor sharkoon-t akartam venni,külföldi fórumokon kerestem.ezt a usb-jack átalakítós megoldást,és úgy rémlik nemmükszik ps3-al...de nemvagyok benne biztos,mindegy egy próbát megér....überkonzolnál határozottan rávágták hogy nem....
  • Jimanszky
    #39026
    Szerencsém van,mert nagyon megértő,hiszen szerelmes:).Mondjuk a tegnapi tényleg sok volt.6 óra MGS,utána majd 2 óra COD...
  • Alien!
    #39025
    ááááá......köszönj el tőle.......mert ha belejössz,állandóan játszani akarsz.....nálunk már mindenkinél borult a családi béke....
  • Jimanszky
    #39024
    Gyere lécci msnre!!!
  • Jimanszky
    #39023
    Alien!!!Felejthetetlen volt a tegnap,asszony be is sértődött,de kiengeszteltem;))
  • Jimanszky
    #39022
    Reggelt!!Berendeltem egy ilyet,1560 ft volt,remélem müködni fog a Sharkoon X-Tatic-om ezzel a ps3-hoz...Szerinted?Bár alapban nem jó ez a füles a Ps-hez,mert ugye jackes.Lehet USB-sen se lesz jó??
  • Smuge
    #39021
    egy JÁTÉK lényege pont az hogy ÉN játszom vele nem pedig nézem az 1 vagy 1,5 orás átvezető videókat akár milyen jó is a történet. Pláne nem az esti órákban amikor kis kikapcsolódásra vágyom . Azért tulzásokba se kéne esni. Ha ennyire vágják a témát akkor csináljanak mozit ne játékot. Ha filmet akarok nézni akkor filmet nézek ha játszani támad kedvem akkor meg játszani.
  • Alien!
    #39020
    egyébként megérdemli ezt a kis pofára esést a Free radical,de a Sony is....Szarrá hypolták a játékot,mutogatták a tűéles képeket,amit nemgyőztek hangsúlyozni,hogy ingame.....Én elhiszem,hogy mikor elkezdték,ez egy kitűnőnek tűnő koncepció volt,csak azóta a konkurencia iszonyú erős lett...Sonynak meg azért kínos,mert fizetett egy rakás pénzt egy középszerű játékért,ami ráadásul ennek semmi előnyével nem bír,még mutogatni sem érdemes...sőt....

    Btw...Én az UT3-hoz tudnám hasonlítani,bár az méltatlanul kapott 9/10-et,szép meg minden,de a képek ott sem fedték a valóságot,max az átvezető animációkban...semmi újat nem hozott,ráadásul az oldschool multi kezd kimenni a divatból,nekem 5percet volt a gépben,adtam is el,ahogy a barátaim is....

  • Foxhound1980
    #39019
    Összesen 45 perc??? Miről beszélsz? Csak a Tanker epizód cutscene-jei sztem több mint egy óra. Vagy most ezt, hogy érted? :)
  • baggins
    #39018
    A túrót. Összesen volt 45 perc videó benne, megint elferdítik a valóságot. A MGS egyik lényege a sztori és ilyen jól tálalni ezt semmi másban nem tudták még. Ebből következnek a viszonylag hosszú animációk. Akiknek nem veszi be a gyomra, azok játszanak a Doom-al, ott nem kell piszmogni hasonló "marhaságokkal".
  • Foxhound1980
    #39017
    Nem, ez egy mászt hev cucc!!!! COD4 verő, Crysis büntető, Bioshock alázó mega SONY title!!!!
    Többre számítottam GT-től egyébként, na majd majd mikor h.gyé-sz.ré adják és pangás van megnézzük. Coop miatt megéri beszerezni. Aztán gyorsban el is lehet adni.
  • tarti19
    #39016
    az a Gyu jó amivel toltad? mert ha esetleg jó akkor 3k-t rászánok:P