89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #39415
    EU-ban élőknek minek Afrika? LOL
  • NEXUS6
    #39414
    Azért látszik, hogy nagyon nem szívesen mondják, ki hogy a PS3 verzió egy hangya sikollyal de jobb lett.;)

    Mondjuk a FullHD felbontásnál nem tudom mit kell bizonygatni, hogy ott aztan mar sokkal jobb az X verzió, amikor a képeken egyértelműen látszik, hogy a PS3 sokkal szebb felskálázást csinál. A Box nem tudja kisimítani a ditherezéssel összekócolt képet.
  • dualview
    #39413
    Oddworld folytatás?
    Nincs szó rá mennyire imádtam PC-n! Voltak olyan átvezető animok benne amiket ezerszer megnéztem. Ja és a poén hogy annak idején először a "MatávNET Internet telepítő CD"-n találkoztam a demójával :) Szóval nálam az első interneten töltött perc és Abe kalandjai szorosan összekapcsolódtak:) Régi "szép" fütyülős modemes idők...
  • tarti19
    #39412
    nemá? komoly?
    mert akkor 20 fontba kerül pl az Assasin Creed ami jelenleg 6100 Ft... ez most komoly vagy kamu? hoyg nicns postaköltség?
  • OliApa
    #39411
    lassu, mert nincs postakoltseg. max 3 het.
  • NEXUS6
    #39410
    Ja, az az!:)
    Az a gond, hogy a AC sorozat nekem mar tul arcade, de a sracok csinaltak a Blazing Angelset elotte es az nem volt olyan rossz. Persze nem egy sim, de akkor is.
  • mate317
    #39409
    Csao! Ha vcd-kéne írom ki az avi filmeket azt lejátsza a ps3? Mert ha csimán rárakom /"adat cd készítése"/ nem ismeri fel....
  • tarti19
    #39408
    finomabbak a ps3-as képek, egy picivel és teltebbek a színek is
  • Istencsászár
    #39407
    Vélemény?
  • tarti19
    #39406

    ez a kép mindent elárul Snake életéről
  • tarti19
    #39405
    ez nem TOm Clancy? láttam róla pcgurun egy képet:) mondom nem akartam elhinni:) tessék itt a kép
  • EmThor
    #39404
    gta 3, box vs pskatt

  • EmThor
    #39403
    home. azért ez elég rideg. 3rd party fejlesztők is hentelkedhetnek majd! (trophies rules)

  • HAF Rigel
    #39402
    Ez a hawk TCtől úgye ? Jó kis repcsis játék , nagyon kellene már .
  • Sund
    #39401
    ha az online játékra gondolsz, akkor az ingyenes, igen.

    "Meg mit lehet tudni erről?"

    azt hogy ingyé van. ennyi elég is.
  • Foxhound1980
    #39400
    Ingyenes a hálózati játék. Store tartalmak vegyes, van ami fizetős van a ingyenes. A gépben lévő internetböngésző használata természetesen ingyenes.
  • Foxhound1980
    #39399
    Jah biztos szar unalmas lesz, mint az eddigiek..:D
  • Kandurex
    #39398
    ez jól hangzik, legalább jót fogok mozizni

    igen, én mozinak tekintem, nem játéknak, annak unalmas
  • Harkat 89
    #39397
    Hello. Lehet hülye kérdés, de még nem kaptam rá választ:
    Hogy ingyenes az internet Ps3 nál?Meg mit lehet tudni erről?
  • aabelus
    #39396
    tenkju!
  • Foxhound1980
    #39395
    Gamer365 pl.
  • aabelus
    #39394
    milyen magyar oldal van a gamekapocs es gamecon-on kivul ahol x360/PS3 jatekokat tesztelnek?
  • Foxhound1980
    #39393
    Jön az Oddworldnek is folytatás.
  • Foxhound1980
    #39392
    LOL Én azért ebben a stuffban is bízom, és nem a mostani képek miatt. Azért volt itt már 3 trailer amin spec letettem a hajam. Biztos, hogy rettentő rétegjáték lesz, és óriási anyagi bukás de olyat csinálnak, olyan minőségben amit még eddig senki, és azért ez nem mindegy. (lásd Colossus)
  • NEXUS6
    #39391
    Na én ezt várom nagyon:



    :)))))))
  • Foxhound1980
    #39390
    Jah, ne is mond. Szemét! :D
  • UNREG
    #39389
    FFXIII
  • Seth
    #39388
    Akkor kijelenthetjük hogy a MGS4 egy szar játék....,mik azok a 90, 95 , 96 % -os értékelések? szégyen
  • NEXUS6
    #39387
    Az a gáz, hogy idestova 2 éve olyan progit még nem tudtak összehozni, aminek a grafikája is meg a hozzátartozó játék is egyformán ütős lenne. Valahol mindíg elvétik ezek az exkluzívok, hogy igazán melbeverősek legyenek.

    Szerintem is az lesz a feladatod, hogy mint zoológusnak járnod kell a kiba nagy afrikai pusztákat, és mintákat vegyél az ember nagyságú elefántxarkupacokból, és hogy ne érezd nagyon uncsinak, néha átmegy elötted az úton néhány oroszlán, meg viziló.

    De az is lehet, hogy megcsinálják a GTAIV Afrikai változatát, hiper grafikával. Ha menekülsz az orvvadászok elöl, akkor nem mocira, hanem struccra pattansz, belekeveredsz valami fegyver és gyémántcsempész maffiába, a végén pedig egy helyi háborúcskában kell megtisztítani a zakákó törzs településeit az ide beszivárgó terroristáktól. És hogy szerelmi szál is legyen, hatkafé módban elcsábíthatsz egy zebrát. ;D
  • brodix
    #39386
    #39364 melyik játékból való?
  • Foxhound1980
    #39385
    Természetjáróknak megváltó lesz a gém. Lehet tényleg csak vmi virtuális utazást biztosít, még semmit nem tudni a játékról sajna. Csak ezért megvenném a Ps3-mat ha nem lenne.
  • Foxhound1980
    #39384
    LOL
    Remélem hangyányit azért jobb lesz a HALO-nál..:D

    Persze az épp jó, majd felhivlak ma még.
  • NEXUS6
    #39383
    Kúl ez az Afrika, bár a víz kicsit gagyi.
  • NEXUS6
    #39382
    Hát ennyit a HALO3 is kapott!;)))

    (Amúgy holnapi tali jó lesz?)
  • Foxhound1980
    #39381
    MGS4 jelenleg

    PlayStation Official Magazine (UK): 10/10
    PlayStation Official Magazine (US): 10/10
    PlayStation Official Magazine (Italy): 10/10
    PlayStation Official Magazine (Dutch): 9.6/10
    LEVEL (Sweden): 10/10
    Joypad (France): 19/20
    Jeuxvideo Magazine (France): 18/20

  • Foxhound1980
    #39380
    5 új Afrika szkrínshát
  • Zodd
    #39379
    Csak furcsa, mert font ban írják ki az árakat, de amerikai játékok vannak nálunk (Hot shots golf és nem Everybody golf world tour) :?
  • Scotty99
    #39378
    Jah, és azt nem tudja valaki, hogy RGB kábelt Magyarországon hol találok? Mert nézegettem néhány üzletet, és sehol semmi. Ha valaki tudja, kérem ne tartsa magában.
  • Scotty99
    #39377
    Úgy tudom azok. A lassúság nekem nem számít, már annak örülök, ha tudok valahol vásárolni :)
  • Zodd
    #39376
    Lehet tévedtem. Ők angolok?